SMC ECDQ2A80-300DC Hub 30 mm
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Kompaktní válec SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
more Images
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
SMC ECDQ2A80-300DC  Hub 30 mm
Údaje o stroji
Označení stroje:
Kompaktní válec
Výrobce:
SMC
Model:
ECDQ2A80-300DC Hub 30 mm
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, DE Německo
A21152332
Referenční číslo:
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, normovaný válec, upínací válec, kompaktní válec
Gedpfxjyguwpe Amcjbl
- Výrobce: SMC, kompaktní válec typ ECDQ2A80-300DC
- Zdvih: 300 mm
- Pístní tyč: Ø 25 mm