Sun Master RML 1440V
FCA Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Panevėžys Litva
Přesný soustruh Sun Master RML 1440V
more Images
YouTube video
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Sun Master RML 1440V
Údaje o stroji
Označení stroje:
Přesný soustruh
Výrobce:
Sun Master
Model:
RML 1440V
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
FCA Pevná cena plus DPH
Umístění:
Code of enterprise: 248528810 Klaipėdos g. 75, LT-37106 Panevėžys, Lithuania Litva
Zavolat
Technické údaje
Výška středu:
180 mm
Průměr soustružení nad příčným suportem:
212 mm
Vřetenový otvor:
52 mm
Soustružnická délka:
1 000 mm
Tah perka:
152 mm
Průměr pinoly:
52 mm
Soustružnický průměr:
360 mm