VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
EXW Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2026
Stav
Nový
Umístění
Gorzów Wielkopolski Polsko
Ostřička VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
more Images
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
VIBER-SYSTEM ON 1500 PLC
Údaje o stroji
Označení stroje:
Ostřička
Výrobce:
VIBER-SYSTEM
Model:
ON 1500 PLC
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
Umístění:
ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wlkp., Polska Polsko
Popis
Stroj je určen k broušení nožů
v chladicím systému
Automatický brousicí stroj na hoblovací nože ON1500PLC od společnosti VIBER-SYSTEM
Gbodpfx Ajtvm A Njmcel
Plně automatické broušení s posuvem v osách X a Y.
Model: ON1500PLC
Max. Pracovní šířka: 1500 mm
Stůl s magnetickým nástavcem: 140x1500 mm
Úhel broušení: +/- 90°
Automatický pracovní postup v ose X
Automatické a ruční nastavení osy Z
Otáčky brusného kotouče: 2800 ot/min
Brusný kotouč: Ø 150 x 68 x 32 mm
Rychlost posuvu: 3 - 9 m/min, plynulé nastavení pomocí měniče
Výkon motoru: 2,2 kW/400 V
Příkon motoru posuvu: 120 W
Výkon čerpadla chladicí kapaliny: 90 W
Chladicí zařízení na ochranu nožů před přehřátím: ANO
Nastavitelná halogenová lampa: ANO
Mazací čerpadlo s centrálním mazáním: ANO
Rozměry: 2070x950x1450 mm