Standard-SZM
Volvo FM 370 GLOBETROTTER XL DYNAMIC STEERING / STAN...

Rok výroby
2018
Stav
Použitý
Umístění
Lichtenvoorde Nizozemsko
Standard-SZM Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
YouTube video
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Volvo FM 370 GLOBETROTTER  XL DYNAMIC STEERING / STAN...

Údaje o stroji

Označení stroje:
Standard-SZM
Výrobce:
Volvo
Model:
FM 370 GLOBETROTTER XL DYNAMIC STEERING / STAN...
Rok výroby:
2018

Najeté kilometry:
437 499 km
Výkon:
277 kW (376,61 k)
První registrace:
08/2018
Typ paliva:
nafta
Rozměr pneumatiky:
385/55/22.5
Konfigurace náprav:
4x2
Rozvor náprav:
3 800 mm
Počet převodových stupňů:
12
Emisní třída:
Euro 6
Zavěšení:
ocel-vzduch
Počet lůžek:
1
Celková délka:
5 990 mm
Celková šířka:
2 540 mm
Povolené zatížení nápravy (náprava 1):
8 000 kg
Přípustné zatížení nápravy (náprava 2):
11 500 kg
Vybavení:
Bluetooth, centrální zamykání, elektricky ovládané zrcátko, elektrické ovládání oken, klimatizace, nezávislé topení, posilovač řízení, spojler, tempomat

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A21903163
Referenční číslo:
PA4792
Aktualizace:
naposledy dne 11.05.2026

Popis

= Další možnosti a výbava =

- Airflow paket
- Hliníková palivová nádrž
- Audio ovládání na volantu
- Střešní spoiler
- Dynamické řízení
- Komfortní sedačka řidiče 5
- Dálková světla
- Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
- Rádio s Bluetooth
- Boční prahy
- Sluneční clona
- Volvo Motorbremse Plus
- Příprava na OBU
- Centrální zamykání s dálkovým ovládáním

= Poznámky =

Konstrukce
Výška talíře: 110 cm
Materiál: hliník
Objem nádrže: 600 litrů

= Další informace =

Technické údaje
Počet válců: 6
Zdvihový objem motoru: 10 837 cm³
Přední náprava: Rozměr pneumatik: 385/55/22.5; Max. zatížení nápravy: 8 000 kg; Vzorek pneu vlevo: 60 %; Vzorek pneu vpravo: 60 %; Odpružení: listové
Zadní náprava: Rozměr pneumatik: 315/70/22.5; Dvojmontáž; Max. zatížení nápravy: 11 500 kg; Vzorek pneu vlevo uvnitř: 80 %; Vzorek pneu vlevo vně: 80 %; Vzorek pneu vpravo uvnitř: 80 %; Vzorek pneu vpravo vně: 80 %; Odpružení: vzduchové
Typ motoru: Volvo I SHIFT

Hmotnosti
Provozní hmotnost: 7 206 kg
Užitečné zatížení: 12 294 kg
Celková povolená hmotnost: 19 500 kg
Max. přípustná tažná hmotnost: 50 000 kg

Interiér
Počet míst k sezení: 2
Fgjdpoy Rq H Nofx Amiob

Údržba
APK (technická kontrola): platná do 08/2026

Identifikace
SPZ: 51-BLF-6

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Registrován od: 2004

22 Inzeráty online

Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+31 544 2... inzeráty