WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Leipzig Německo
Lamelová pásová pila WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
more Images
WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
Údaje o stroji
Označení stroje:
Lamelová pásová pila
Výrobce:
WINTER
Model:
HP-11-PB-400 DELUXE
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Leipzig Německo
A18539436
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 09.12.2025
Popis
Rozměry (délka/šířka/výška) 2860 x 1120 x 1140 mm
Hmotnost 1260 kg
Celkový příkon 19 kW
Lamelová pásová pila HP-11-PB-400 DELUXE
- Max. rozměry obrobku: 400 x 250 mm
- Min./max. vzdálenost mezi pilovým pásem a dopravníkem: 4 - 125 mm
- Šířka dopravníku: 385 x 5480 mm
- Průměr kola: 711 x 51 mm
- Min. délka obrobku: 200 mm
- Plynulá regulace posuvové rychlosti 5 - 25 m/min (standardně 15 m/min, volitelně až 25 m/min)
- Rozměr pilového pásu: 4470 x 50 x 0,90 mm
- Hlavní motor: 15,0 kW
- Hydraulický motor: 2,2 kW
- Motor pro nastavení výšky: 1,5 kW
- Napětí: 400 V / 50 Hz
Godpsvz E Spefx An Hsit
- Odsávací přípojky: 4 x 100 mm
- Chladicí zařízení
- Pneumatická odtlačovací rolna na vstupu s tlumičem rázů
- Pneumatická přítlačná rolna pro přesné řezání
- Kombinace tenkého pilového pásu a přesného vedení pásu umožňuje výrobu extrémně tenkých lamel
- Min. tloušťka lamel: 1,0 - 2,0 mm
- Hladký řez vhodný pro lepení
- Tloušťka řezu pilového pásu: 1,2 - 1,6 mm (úspora materiálu až 50 %)
- Přesnost řezu: +/- 0,5 mm
- PLC řízení s uživatelsky přívětivým dotykovým displejem
- Servopneumatické napínání pilového pásu pomocí servoventilu, nastavení podle typu pásu
- Ampérmetr pro kontrolu odběru třísky
- Ideální stroj pro dělení parketových a panelových dílců
Rozměry pro přepravu s paletou:
Rám: 2180 x 1120 x 1140 mm / 1000 kg
Dopravník: 2860 x 640 x 740 mm / 260 kg
- Hmotnost celkem: 1260 kg
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2003
546 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 341 9... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Dvojitá pokosová pásová pila MIOTAL® S 270 DG
more images
Německo Mindelheim
414 km
Dvojitá pokosová pásová pila
MIOTAL®S 270 DG
Ověřený prodejce
Malý inzerát
Dvojitá Stolní bruska REMA DS 07/200 A
Wiesbaden
521 km
Dvojitá Stolní bruska
REMADS 07/200 A
Ověřený prodejce
Německo Wiesbaden
521 km
Dvojitá oboustranná Stolní bruska
GREIFD 20 W