WINTER KSM-3000-S
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Leipzig Německo
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
Bruska hran WINTER KSM-3000-S
more Images
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
WINTER KSM-3000-S
Údaje o stroji
Označení stroje:
Bruska hran
Výrobce:
WINTER
Model:
KSM-3000-S
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Leipzig Německo
A18539821
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 09.12.2025
Popis
Rozměry (délka/šířka/výška): 1700 x 950 x 1260 mm
Hmotnost: 400 kg
Celkový příkon: 3,5 kW
Kantová bruska KSM-3000-S
- Rozměry stolu: 960 x 350 mm
- Výška brusného pásu: 200 mm
- Délka pásu: 3000 mm
- Výška pásu: 200 mm
- Zadní stěna brusného pásu: 1050 x 200 mm
- Oscilační zdvih cca 20 mm
- Rychlost pásu: 20 m/s
- Zdvih stolu do 230 mm
- Výkon motoru oscilace: 0,25 kW (0,34 HP)
- Výkon hlavního motoru: 3,0 kW (4,0 HP)
- Těžké a velmi kvalitní celkové provedení
- Zařízení na broušení dýh s jemným nastavením, kontaktní botkou, odlehčovacími válečky a dorazy
- Zarovnávací pravítko s drážkami pro přečnívající dýhu
Gbjdsvz Hlqjpfx Amcsl
- Samostatný oscilační pohon s převodovým motorem
- Výsuvné rozšíření stolu s multivalcovým systémem ve standardní výbavě
- Brusná jednotka plynule výklopná až do 45°
- Okrúhlý brusný stůl ve standardní výbavě
- Pokosové pravítko s noniusovou stupnicí
- Standardně odpružené napínání pásu
- Běhoun s grafitovým povrchem
- Odsávací přípojka 140 mm
- Rozměry: D=1700, Š=950, V=1260 mm