WOHLENBERG V1000
Rok výroby
1989
Stav
Použitý
Umístění
Dorsten Německo
Středový soustruh a vřetenový soustruh WOHLENBERG V1000
more Images
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
Údaje o stroji
Označení stroje:
Středový soustruh a vřetenový soustruh
Výrobce:
WOHLENBERG
Model:
V1000
Rok výroby:
1989
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Dorsten Německo
A21415922
Referenční číslo:
1077-HDM0107
Aktualizace:
naposledy dne 08.03.2026
Popis
Točný průměr nad ložem: 1000 mm
Točný průměr nad suportem: 760 mm
Točná délka: 6000 mm
Průchozí otvor vřetene: 82 mm
Otáčky: 4,5–900 ot./min
Upínací deska: 1000 mm
Gbsdpfx Aeyqv Uwsmcel
Tříčelisťové sklíčidlo: 500 mm
Celkový příkon: 22 kW