FTL660-2000 Siemens, ShopTurn
CNC soustruh - cyklicky řízený
Z-MaT
FTL660-2000 Siemens, ShopTurn
Stav
Nový
Umístění
Neustadt am Rübenberge
Údaje o stroji
Cena a lokalita
- Umístění:
- Am Weinberge 1A, 31535 Neustadt, Deutschland
Popis
Z-MaT CNC/obráběcí soustruh s cykly FTL660-2000mm,
řízení Siemens 828D Shop Turn, 15" dotyková obrazovka
Plastové lože s vedeními s lineárními válečky a teleskopickým krytem
Giedswwt Trspfx Amcot
Hydraulické 3-čelisťové sklíčidlo Ø 380 mm,
max. oběžný průměr nad ložem: Ø700 mm
max. délka obrobku: 1800 mm (se sklíčidlem)
max. soustružený průměr nad suportem: Ø480 mm
Vřeteno
Průchod vřetena: Ø120 mm
max. kapacita tyče: Ø110 mm
Upínací rozhraní vřetena: A2-11
Max. otáčky vřetena: 1000 ot/min,
výkon vřetena: 22/30 kW
Nástroje
12polohový servo revolver
Koník
Hydraulický koník MK5
Vysunutí pinoly 100 mm
Koník pojízdný 1850 mm manuálně
Osy
Pojezd osy X: 370 mm,
Pojezd osy Z: 2000 mm
Rychloposuv X/Z osy: 15/15 m/min
Typ lože/vedení: Boxové lože/vedení s lineárními válečky
Šířka lože: 600 mm
Příslušenství:
Manuální pevná luneta 110–260 mm
Celkové rozměry (D׊×V): 4,5 × 1,96 × 2,1 m
Hmotnost (cca): 6,4 t
Stroj je vystaven na EMO hala 12/D10 a je poté ihned dostupný.
Další velikosti této řady najdete v PDF.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Giedswwt Trspfx Amcot
Vřeteno
Průchod vřetena: Ø120 mm
max. kapacita tyče: Ø110 mm
výkon vřetena: 22/30 kW
Nástroje
12polohový servo revolver
Koník
Hydraulický koník MK5
Vysunutí pinoly 100 mm
Osy
Pojezd osy X: 370 mm,
Pojezd osy Z: 2000 mm
Šířka lože: 600 mm
Příslušenství:
Hmotnost (cca): 6,4 t
Dokumenty
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2015
10 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 5032 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Sokołów Podlaski
552 km
Univerzální soustruh TYTAN 520
Metal Technics PolskaTOKARKA UNIWERSALNA MTP TYTAN 520
Malý inzerát
Babberich
695 km
CNC soustruh HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Contamine-sur-Arve
794 km
Horizontální obráběcí centrum
OKKHM1250S
OKKHM1250S
Root
603 km
Vertikální obráběcí centrum s 5 osami
MIKRONUCP 600
MIKRONUCP 600
Ennepetal
597 km
Středový soustruh
TOS GALANTASUIL 40 x 1500
TOS GALANTASUIL 40 x 1500
Německo
280 km
Soustruh - cyklicky řízený
VDF BOEHRINGERDUS 560
VDF BOEHRINGERDUS 560
Hergensweiler
485 km
Svařovací točna, výškově nastavitelná ve 3 osách
DumetaD-TLP-HE-05
DumetaD-TLP-HE-05
Rowley Regis
1 256 km
CNC soustruh
BroadbentHeavy Duty Centre Lathe
Pfullingen
479 km
Středový soustruh
GDWLZ 330 V
GDWLZ 330 V