Z-MaT TN500-450 Siemens Shop Turn
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Neustadt am Rübenberge Německo
CNC soustružnicko-frézovací centrum Z-MaT TN500-450 Siemens Shop Turn
more Images
YouTube video
Údaje o stroji
Označení stroje:
CNC soustružnicko-frézovací centrum
Výrobce:
Z-MaT
Model:
TN500-450 Siemens Shop Turn
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Umístění:
Am Weinberge 1A, 31535 Neustadt, Deutschland Německo
Popis
Z-MaT TN500-450 Siemens 828 D ShopTurn, 15" dotykový displej
35° šikmé lože, CNC soustružnické centrum s lunetou
C-os, hydraulická brzda s poháněnými nástroji,
Lineární válečkové vedení ve všech osách
s lineárním robotem a zásobníkem
Giodewwv Tujpfx Amcot
max. výkyv Ø: 550 mm
max. soustružnický průměr: 360 mm
max. soustružnická délka: 450 mm
Rychloposuv X/Z 20/20 m/min
Revolver 12 pozic BMT45
z toho 12 poháněných pozic
max. otáčky 4000 ot/min, 3 kW
Vřeteno
Průměr sklíčidla 254 mm
Upínací příruba A2-8
max. průměr tyče 75 mm
Průměr průvrtu vřetena 86 mm
Výkon pohonu přímo 22/30 kW
max. otáčky 3 000 ot/min
Průměr koníku 110 mm/ Mk 5
Pinola koníku – rozsah pojezdu 100–500 mm