Kalmar DCG 250-12
VB plus DPH
Rok výroby
2022
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Meschede Německo
Dieselové vysokozdvižné vozíky Kalmar DCG 250-12
more Images
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Údaje o stroji
Označení stroje:
Dieselové vysokozdvižné vozíky
Výrobce:
Kalmar
Model:
DCG 250-12
Rok výroby:
2022
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Provozní hodiny:
219 h
Cena a lokalita
VB plus DPH
pronájem:
je možné
Místo prodejce:
Am Waller Bach 21, 59872 Meschede, Německo Německo
Zavolat
Technické údaje
Nosnost:
25 000 kg
Zdvihová výška:
4 000 mm
Typ paliva:
nafta
Typ stožáru:
simplex
Stavební výška:
3 820 mm
Délka vidlic:
3 000 mm
Typ pohonu:
Diesel
Podrobnosti nabídky
ID inzerátu:
A21206845
Referenční číslo:
Popis
Dieselový vysokozdvižný vozík
Těžiště nákladu: 1200 mm
Šířka vidlí: 250 mm
Tloušťka vidlí: 110 mm
Gsdpfxsyig H So Amcebl
Typ stožáru: standardní
Technický stav: velmi dobrý
Přední pneumatiky - typ: vzduchové
Přední pneumatiky - rozměr: 14.00x24
Přední pneumatiky - stav: 80 - 100 %
Zadní pneumatiky - typ: vzduchové
Zadní pneumatiky - rozměr: 14.00x24
Zadní pneumatiky - stav: 80 - 100 %