Ručně vedený zakladač
Linde D08

Rok výroby
2021
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Burghaun Německo
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
more Images
Linde D08
Linde D08
Linde D08

Údaje o stroji

Označení stroje:
Ručně vedený zakladač
Výrobce:
Linde
Model:
D08
Výrobní číslo:
015402
Rok výroby:
2021
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Provozní hodiny:
1 531 h

Cena a lokalita

pronájem:
je možné
Místo prodejce:
Am Grubener Weg 7, 36151 Burghaun, Německo Německo
Zavolat

Technické údaje

Nosnost:
800 kg
Zdvihová výška:
2 024 mm
Volný zdvih:
150 mm
Typ paliva:
elektrický
Typ stožáru:
simplex
Stavební výška:
1 590 mm
Délka vidlic:
1 150 mm
Typ pohonu:
Elektro

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A22801790
Referenční číslo:
015402
Aktualizace:
naposledy dne 23.09.2026

Popis

Vysokozdvihový vozík s táhlovým čepem
Číslo rámu: 015402
Těžiště nákladu: 600
Typ stožáru: Standardní
Technický stav: velmi dobrý
Pneumatiky vpředu, typ: Polyuretan
Pneumatiky vzadu, typ: Polyuretan
Napětí baterie: 24 V
Kapacita baterie: 250 Ah
Typ baterie: PzS
Rok výroby baterie: 2021
Popis: Najděte si svůj vysokozdvihový vozík u společnosti STA-TECH! Ať už hledáte plošinový vozík, elektrický, naftový nebo plynový vysokozdvihový vozík – nabízíme cenově dostupné, provozuschopné modely a nové vysokozdvihové vozíky. STA-TECH je váš partner pro:
* Prodej a pronájem vysokozdvihových vozíků a skladové techniky
* Nákup použitých zařízení a logistické techniky
Ljdpez D Nn Tsfx Ab Soag
* Servis nezávislý na výrobci: opravy, údržba, revize
Počáteční zdvih,

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Registrován od: 2019

33 Inzeráty online

Trustseal icon
Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+49 6652 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
more images
Strzałkowo
327 km
Ručně vedený zakladač
LindeD08
Zavolat
Malý inzerát
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
Vícevřetenový tyčový automat SCHÜTTE AF51
more images
Německo Německo
600 km
Vícevřetenový tyčový automat
SCHÜTTEAF51
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
Ručně vedený zakladač Linde D08
more images
Strzałkowo
327 km
Ručně vedený zakladač
LindeD08
Zavolat
Malý inzerát
more images
Oss
730 km
Elektrický duo stohovač Linde D08 VS-22724
LINDED08
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
Soustruh-konvenční-elektronický WEILER PRIMUS LZ
more images
Německo Ahaus
644 km
Soustruh-konvenční-elektronický
WEILERPRIMUS LZ
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
more images
Oss
730 km
VS-22723 Elektrický dvojitý stohovač Linde D08
LINDED08
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
more images
Oss
730 km
Elektrický stohovač Linde D08 VS-22561
LINDED08
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
Mrazírny, chladírny Gram
more images
Polsko Rzeszów
471 km
Mrazírny, chladírny
Gram
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
more images
Oss
730 km
Elektrický zakladač Linde D08 VS-22560
LINDED08
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Ruční vysokozdvižný vozík Linde D08
Ruční vysokozdvižný vozík Linde D08
Ruční vysokozdvižný vozík Linde D08
Ruční vysokozdvižný vozík Linde D08
Ruční vysokozdvižný vozík Linde D08
more images
Oberschweinbach
361 km
Ruční vysokozdvižný vozík
LindeD08
Zavolat
Malý inzerát
Použitý italský stroj na točenou zmrzlinu CARPIGIANI CARPIGIANI AES 261/PSP
Použitý italský stroj na točenou zmrzlinu CARPIGIANI CARPIGIANI AES 261/PSP
more images
Francie Vincennes
950 km
Použitý italský stroj na točenou zmrzlinu CARPIGIANI
CARPIGIANIAES 261/PSP
Zavolat