Prodej použitých Mřížky Perforovaná Mřížka (990)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Jahnatal OT Ostrau
226 km
LPG vysokozdvižné vozíky
MitsubishiFG25N
Zavolat
Stav: nový, Funkčnost: plně funkční, Rok výroby: 2023, provozní hodiny: 34 h, nosnost: 2 500 kg, zdvihová výška: 5 500 mm, volný zdvih: 1 355 mm, typ paliva: plyn, typ stožáru: triplex, stavební výška: 2 415 mm, šířka nosiče vidlic: 1 000 mm, délka vidlic: 1 200 mm, pohotovostní hmotnost: 4 000 kg, celková délka: 2 560 mm, typ pohonu: Treibgas, konstrukční šířka: 1 150 mm, vysokozdvižný vozík na LPG
Těžiště nákladu: 500
Šířka vidlic: 100 mm
Tloušťka vidlice: 40 mm
ISO třída: ISO třída 2 = 1 000 - 2 500 kg
Typ stožáru: Triplex
Stav: Nový stroj
Technický stav: nový
Typ předních pneumatik: Superelastické
Rozměr předních pneumatik: 7.00-12
Typ zadních pneumatik: Superelastic
Zadní pneumatiky Velikost: 6.00-9
Dcsdpfx Aqoui Ui Ajvoh
Popis: Nový stroj se zárukou 24 měsíců dle záručních podmínek výrobce.
Ochranná mřížka proti zatížení, boční posuv,
-Další přídavná zařízení, jako je polohovací vidlice, jsou k dispozici na přání.
3. ventil, 4. ventil, zadní pracovní světla, přední pracovní světla, střešní kryt, čelní sklo, ochranná mřížka nákladu, plný volný zdvih, certifikát CE, bezpečnostní světlo, vnitřní zrcátko, otočný maják, sedadlo,
-větrné sklo a střešní kryt / poloviční nebo plná kabina včetně vyhřívání na přání za příplatek-
Malý inzerát
Herrnholz
203 km
Skladování talířů
Meta
Zavolat
Stav: použitý, 260 lineárních metrů paletového regálu Meta
Použité zboží ve velmi dobrém stavu viz foto.
Výška 4,4m
Hloubka 110 cm, pozink
Nosnost pole 7000 kg
Délka nosiče 2,7 m oranžová
Nosič s nákladem/přihrádkou 3000 kg
Nabídka se skládá z:
+ 94 ks rámy předmontované, hloubka 110 cm, výška 4,4m
+372 nosníků, délka 2,7 m, nosnost 3000 kg/přihrádka
+744 ks závěsných zámků
+376 kotev do betonu
Cena dohodou: € 16.500,-- netto ze skladu
P10279
Použité chrániče rohů ihned k odběru, příplatek za kus 15€ netto!
Další příslušenství jako upínací desky, vkládací mřížky atd. jsou k dispozici na vyžádání.
Samozřejmostí jsou cedule nosnosti, doklady atd.
Zboží je skladem.
Doprava a montáž na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoliv po domluvě.
Další informace na vyžádání.
Vždy máme skladem přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců.
(Změny a chyby v technických datech, informacích a cenách, stejně jako předchozí prodej vyhrazeny! Viz naše obchodní podmínky; všechny ceny jsou ze závodu a bez DPH.)
Dcodsv Rw S Topfx Aqvoh
Malý inzerát
Aumühle
204 km
10 000 ks Einlegegitter rošty
10.000 Stück Einlegegitter Gitterrostefür Palettenregale verzinkt
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 10 000 kusů Vložené rošty Rošty pro paletové regály pozinkované Vkládací mřížky v různých velikostech, velikostech sítí, nosné tyči a hmotnostním zatížení k dispozici: Cena vyjednávání: od € 15, - netto za m² ze skladu Větší množství na vyžádání! Vkládací mřížka Šířka oka Nosná tyč Směr nosné tyče 100,5 x 98,5 cm 7 x 3,5 cm 35 x 2,5 mm 100,5 cm 120 x 89,5 cm 7 x 3,5 cm 30 x 2,5 mm 120 cm 118 x 109 cm 7 x 4,5 cm 45 x 2,5 mm 118 cm 133 x 99 cm 3 x 3 cm 30 x 2 mm 99,5 cm 134 x 75 cm 7 x 7 cm 25 x 3 mm 75 cm 134 x 76,5 cm 2,5 x 2,5 cm 20 x 2 mm 75 cm 134 x 92 cm 6,5 x 6,5 cm 30 x 2 mm 92 cm 134,5 x 99,5 cm 7 x 7 cm 30 x 2 mm 99,5 cm 143,5 x 124 cm 7 x 4,5 cm 35 x 2 mm 124 cm Použitý, velmi dobrý stav, viz obrázky. Zboží je skladem. Doprava možná na vyžádání. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí čistě zametaných prostor Likvidace rychlý-
Dcsded Hvvgepfx Aqvoh

Informujte se nyní
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Aumühle
204 km
10 000 ks Einlegegitter rošty
10.000 Stück Einlegegitter Gitterrostefür Palettenregale verzinkt
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 10 000 kusů Vložené rošty Rošty pro paletové regály pozinkované Vkládací mřížky v různých velikostech, velikostech sítí, nosné tyči a hmotnostním zatížení k dispozici: Cena vyjednávání: od € 15, - netto za m² ze skladu Větší množství na vyžádání! Vkládací mřížka Šířka oka Nosná tyč Směr nosné tyče 100,5 x 98,5 cm 7 x 3,5 cm 35 x 2,5 mm 100,5 cm 120 x 89,5 cm 7 x 3,5 cm 30 x 2,5 mm 120 cm 118 x 109 cm 7 x 4,5 cm 45 x 2,5 mm 118 cm 133 x 99 cm 3 x 3 cm 30 x 2 mm 99,5 cm 134 x 75 cm 7 x 7 cm 25 x 3 mm 75 cm 134 x 76,5 cm 2,5 x 2,5 cm 20 x 2 mm 75 cm 134 x 92 cm 6,5 x 6,5 cm 30 x 2 mm 92 cm 134,5 x 99,5 cm 7 x 7 cm 30 x 2 mm 99,5 cm 143,5 x 124 cm 7 x 4,5 cm 35 x 2 mm 124 cm Použitý, velmi dobrý stav, viz obrázky. Zboží je skladem. Doprava možná na vyžádání. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí čistě zametaných prostor Likvidace Schnel
Dsdpfjd Hvvbex Aqvech
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Skladová platforma Nedcon o rozloze 4 000 m²
4.000 m² Lagerbühne NedconSäulenraster 800 cm x 600 cm!
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Skladovací platforma Nedcon o rozloze 4 000 m²
Sloupová mřížka 800 cm x 600 cm!
Použité, top stav, jako nové, viz obrázky
Výška horního okraje jeviště 370 cm
nadměrné zatížení 500 kg/m²
Podlahové krytiny jsou k dispozici v různých provedeních.
K dispozici je dostatek nákladních výtahů, schodišť, zábradlí a příslušenství.
Djdpfx Aehzxagoqvoch
Možnost plánování a montáže v CAD
Možnost částečného prodeje
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Ocelová stavební plošina 2-podlažní 3000 m² STOW
Stahlbaubühne 2-stöckig 3000 m² STOWL 58,5 m B 54,6 m Auflast 500 kg/m²
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Cca. 3000 m² ocelová stavební plošina dvoupodlažní použitá, dobrý stav, viz obrázky Výrobce STOW Délka cca. 58,5 m Šířka cca. 54,6 m výška spodního okraje 3,4 m výška horního okraje 3,7 m Zatížení 500 kg / m² C-profily a sigma-profilové konstrukce upevněné šrouby a maticí Vzdálenost mřížky nastavitelná v délce podlahové konstrukce je dřevotřísková deska 38 mm, vysoce komprimovaná , jazyk a drážka spodní strana bílá, horní strana šedá potažená cena dohodou: Nabídka na dotaz! Částečný prodej možný! Demontované a naložené zboží je skladem. Náklady na dopravu jsou k dispozici na vyžádání. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí čistě zametaných prostor Likvidace Rychlý - flexibilní - připraven zasáhnout! Rovněž čistíme a likvidujeme likvidátory. Napište nám několika klíčovými slovy a my vás budeme okamžitě kontaktovat. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Djdpfx Aed S S E Ujqvech
Malý inzerát
Aumühle
204 km
1 500 m² Skladovací platforma Nedcon
1.500 m² Lagerbühne NedconSäulenraster 800 cm x 600 cm!
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Skladovací platforma Nedcon o rozloze 1 500 m²
Sloupová mřížka 800 cm x 600 cm!
Z druhé ruky, top stav, jako nový, viz obrázky
Výška horního okraje jeviště 370 cm
nadměrné zatížení 500 kg/m²
Podlahové krytiny jsou k dispozici v různých provedeních.
K dispozici je dostatek nákladních výtahů, schodišť, zábradlí a příslušenství.
Možnost plánování a montáže v CAD
Možnost částečného prodeje
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
Dedpfxehzxbpo Aqvech
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex
24 lfm Palettenregal SSI Schäfer PalflexH 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2400 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex včetně vkládacího roštu
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
Výška 4 m
hloubka 105 cm
Délka nosníku 2,95 m
Zatížení / oddělení 2400 kg
Rám pozinkovaný, nosníky červené
Vyjednávací cena: € 2.890,-- netto bez skladových zásob
Dedpjiauh Tsfx Aqvoch
Nabídka obsahuje:
+ 9 ks smontovaných rámů, zatížení 12 t, hloubka 105 cm, výška 4 m.
+ 32 ks nosníků, délka 2,95 m, nosnost 2400 kg/slot
+ 64 ks závěsných zámků
+ 18 kotev do betonu
+ 48 ks vkládacích mřížek / hloubkových podpěr pro 16 úrovní à 2,95 m
Zátěžová deska
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Silný rošt 72x141cm
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 150 těžký rošt 72 x 141 cm
Použité zboží, velmi dobrý stav, viz obrázky
žárově pozinkované
Hmotnostní zatížení: cca 450 kg/m²
Dsdpfx Aqstuvc Sevech
Rozměry: 720 x 1410 mm
Velikost ok: 20 x 30 mm
Výška nosné tyče: 45 mm
Tloušťka materiálu nosné tyče: 3 mm
Vyjednaná cena: 48,- € netto za kus ze skladu
Větší množství na vyžádání!
Množství mřížek s různou šířkou ok
a nosnými tyčemi!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Silný rošt 48 x 133 cm
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 300 silná mřížka 48 x 133 cm
Použité zboží, velmi dobrý stav, viz obrázky
Žárově pozinkované
Hmotnostní zatížení: cca 450 kg/m²
Rozměry: 480 x 1330 mm
Velikost ok: 20 x 30 mm
Výška nosné tyče: 45 mm
Tloušťka materiálu nosné tyče: 3 mm
Vyjednaná cena: 30,-- € netto za kus ze skladu
Větší množství na vyžádání!
Množství mřížek s různou šířkou ok
a nosnými tyčemi!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
Dodpfxjtuvbmo Aqvoch
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Polička pro vysoké zatížení
Einlagegitter 128 x 79,5 x 3cm4000 Stück
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 4000 Vkládací mřížka 128 x 79,5 x 3 cm
Použité zboží, velmi dobrý stav, viz obrázky.
Výška nosné tyče 30 mm
Tloušťka nosné tyče 2 mm
Velikost oka 7 x 3,5 cm
Dcedpjrxtd Tefx Aqvjh
Pozinkované
Výhodná cena: 25,-- € netto za kus
Cena od 70 kusů 22,50 netto za kus, větší množství na vyžádání!
35 kusů na paletě
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Silný rošt 100 x 100 cm
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 500 silná mřížka 100 x 100 cm
Dsdpfetuvdzjx Aqvoch
Použité zboží, velmi dobrý stav, viz obrázky
žárově pozinkované
Hmotnostní zatížení: cca 450 kg/m²
Rozměry: 1000 x 1000 mm
Velikost ok: 20 x 30 mm
Výška nosné tyče: 45 mm
Tloušťka materiálu nosné tyče: 3 mm
Vyjednávací cena: 45,- € netto za kus ze skladu
Větší množství na vyžádání!
Množství mřížek s různou šířkou ok
a nosnými tyčemi!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Silný rošt 100 x 141 cm
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 300 silná mřížka 100 x 141 cm
Použité zboží, velmi dobrý stav, viz obrázky
žárově pozinkované
Hmotnostní zatížení: cca 450 kg/m²
Rozměry: 1000 x 1410 mm
Velikost ok: 20 x 30 mm
Výška nosné tyče: 45 mm
Tloušťka materiálu nosné tyče: 3 mm
Nosná tyč na delší straně (1410 mm)
Vyjednaná cena: 64,- € netto za kus ze skladu
Větší množství na vyžádání!
Dsdpfotuvfqjx Aqvoch
Množství mřížek s různou šířkou ok
a nosnými tyčemi!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Německo
558 km
MicroStep AquaCut-W 4001.20
MicroStepAquaCut-W 4001.20
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2018, pojezdová dráha osy X: 4 000 mm, pojezd osy Y: 2 000 mm, výrobce řídicích jednotek: MicroStep, model regulátoru: iMSNC, počet os: 3, Tato tříosá řezačka MicroStep AquaCut-W 4001.20 byla vyrobena v roce 2018. Má pracovní rozsah 4 000 x 2 000 mm a je vybaven systémem vysokotlakého čerpadla s výkonem 400 MPa. Součástí stroje je automatická regulace výšky řezné hlavy a stůl pro řezání vodním paprskem s mřížovou opěrkou. Pokud chcete získat kvalitní možnosti řezání vodním paprskem, zvažte stroj MicroStep AquaCut-W 4001.20, který máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
Dcjdey Ui Hpjpfx Aqvjh
- Řídicí jednotka CNC: MicroStep iMSNC s konzolou MMI, 24" dotykovou obrazovkou a dvěma operátorskými jednotkami LCD na portálu.- Pracovní rozsah / oblast zpracování: 4 000 x 2 000 mm- Laserové ukazovátko: Laserové ukazovátko s automatickým posunem- Control Modules: Expertní systém, Průvodce servisem a údržbou, Průvodce načtením CNC programu, Automatická kalibrace mechanického skenování, Správa řezných programů (MRP), EcoInfo, MachineInfo, User-Management- CAM software: AsperWin Basic, knihovna maker AsperWin Select, simulátor AsperWin NC-Sim.- Konektivita: Síťové připojení, síťové připojení, síťové připojení, síťové připojení, síťové připojení: Port USB 3.0, vzdálená diagnostika MicroStep, přístup k TeamViewer, GSM modem pro oznámení chyb SMS- Řezací stůl: Stůl pro řezání vodním paprskem s podporou mřížky- Ovládání výšky: Automatická regulace výšky řezné hlavy pro řezání vodním paprskem- Systém vysokotlakého čerpadla: BFT ECOTRON 40.37- Přípustný pracovní tlak čerpadla: 400 MPa (4 000 bar)- Maximální průtok čerpadla: 4,4 m (400 kPa): 3,8 l/min- Objem nádrže čerpadla: 140 litrů- Spotřeba energie čerpadla: 140 litrů: 39 kW (při 3*400 V, 50 Hz) / 46 kW (při 3*480 V, 60 Hz)- Hrubá hmotnost čerpadla: 1 110 kg- Sériové číslo čerpadla: 16414- Číslo výkresu čerpadla: 120343- Řezací hlava: Allfi řezací hlava typ IV (1 jednotka)- Brusná hlava: Allfi Brusná hlava CENTERLINE typ II "Long Life" (1 kus)- Abrazivní systémy: Dávkovací systém brusiva Allfi, systém pro dopravu brusiva Allfi Typ II, automatické dávkování brusiva prostřednictvím CNC- Odstraňování kalu: Odkalovací systém (shrnovací dopravník) pro délku 4 000 mm včetně sedimentační nádrže.- Úprava vody: Dávkovací jednotka pro stabilizaci vody pomocí chemie vody WIN2054Si.- Bezpečnostní vybavení: Bezpečnostní zařízení: Oboustranný bezpečnostní mechanismus pro vytažení lana (ochrana proti kolizi) prostřednictvím nouzového zastavení.- Celkové rozvržení systému Rozměry půdorysu: Přibližné rozměry: 7 122 mm (délka) x 4 200 mm (šířka) (samotná plocha hlavního stroje je 7 122 mm x 3 476 mm).- Požadovaná podlahová plocha: Betonová min. B20, tloušťka min. 200 mm, rovinnost povrchu ±5 mm.
Malý inzerát
Tatabánya
331 km
Míchací nádrž, chemický mixér 2000 l
ChemplexT240
Zavolat
Stav: použitý, Chemický mixér, nerezový mixér, chemický mixér 2000 l, použitý stroj
Výrobce: Chemplex
Typ: T240
Elektrický příkon:
Ohřev: 20 kW
Míchací motor: 3 kW
Vážicí systém: MS-h10/kn, MS-CT-SQB – maximální vážicí kapacita 3 500 kg
Maximální teplota ohřevu: 90 °C
Objem: 2 000 l
Popis:
Univerzální chemický míchač od výrobce Chemplex s kapacitou 2 000 litrů, vybavený integrovaným vážicím systémem nádrže (3 vážicími články s ukazatelem).
Nádoba je atmosférická nádrž s DN100 výpustí na dně.
Ohřev je zajištěn elektrickým dnovým topením o výkonu 20 kW.
Djdpoyc Sfvsfx Aqvjch
Mixér je vybaven míchadlem typu vrtule.
Je opatřen plochým víkem, které lze otevírat a je vybaveno bezpečnostní mřížkou.
Víko obsahuje 4 dávkovací/plnicí hrdla.
Doporučená provozní teplota: 20–60 °C.
Výpust na dně je opatřena nerezovým kulovým ventilem, vybaveným pneumatickým pohonem a indikátorem polohy bubliny.
Pohon je pružinový, což zajišťuje bezpečnostní funkci (ventil je v základním stavu zavřený).
Malý inzerát
Kehl
572 km
Otevřený návěs s plachtou
BERGERSAPL24*Tautliner light*SAF*Alcoa*
Zavolat
Stav: použitý, maximální hmotnost nákladu: 29 830 kg, celková hmotnost: 35 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 07/2014, délka ložné plochy: 13 650 mm, šířka ložného prostoru: 2 490 mm, výška ložného prostoru: 2 680 mm, objem ložného prostoru: 91 m³, celková šířka: 2 550 mm, celková výška: 4 000 mm, Rok výroby: 2014, Vybavení: ABS, 3nápravový Berger SAPL 24 Tautliner | Alcoa | Code XL | Edscha
VIN: 270420
Podvozek / příslušenství:
* Vzduchové odpružení s funkcí zdvihání a spouštění
* Zvedací náprava
* 3 x SAF nápravy
* Kotoučové brzdy
* Obutí: 385/55 R22.5
* Zbývající vzorek pneumatik:
- 1. náprava: cca 30 % / 40 %
- 2. náprava: cca 40 %
- 3. náprava: cca 30 % / 20 %
* Alcoa hliníkové disky
* 1 x PVC úložný box
* Výsuvné opěrné nohy Hacon
* 1 x držák rezervy
Nástavba:
* Tautliner / plachtový návěs (Curtainsider)
* Střešní systém Edscha
* Perforovaný vnější rám
* Hliníkové laťování
* 18 upínacích ok na každé straně
* Skříň na palety
* DIN EN 12642 Code XL
Rozměry ložného prostoru:
* Délka: cca 13,65 m
* Šířka: cca 2,49 m
Dodpfx Aozbwc Reqvjch
* Výška: cca 2,66 m
* Objem: cca 91 m³
Hmotnosti:
* Celková hmotnost: 35 000 kg
* Užitečná hmotnost: cca 29 830 kg
* Pohotovostní hmotnost: cca 5 170 kg
Ostatní:
* Německá registrace
* TÜV platnost do ...
Nové hlavní technické prohlídky, bezpečnostní kontroly nebo změna zatížení (snížení/zvýšení) jsou možné na vyžádání. Rádi vám pomůžeme se zajištěním vývozních/převozních značek, případně s přepravou zakoupených vozidel po celé Spolkové republice Německo. Kontaktujte nás!
----
Hovoříme těmito jazyky: německy, anglicky a rusky!
----
Nezodpovídáme za tiskové a písemné chyby. Změny, předchozí prodej a omyly vyhrazeny!
----
Kdo jsme?
Leible Nutzfahrzeuge je rodinná firma se sídlem v Kehlu na Rýně. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti přípravy a prodeje užitkových vozidel jsme spolehlivým partnerem pro zákazníky po celém světě. Naší silnou stránkou je prodej nových a použitých užitkových vozidel. Na ploše 11 000 m² nabízíme široký výběr vozidel. Naše firemní filozofie je postavena na férovosti a seriózním jednání. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou, proto nabízíme vynikající servisní služby a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně v průběhu celého procesu nákupu či prodeje vozidla.
Přesvědčte se sami!
Naše služby pro vás:
Nakládání vozidel
Rádi vám pomůžeme s naložením zakoupených vozidel.
Organizace speciálních přeprav
Pomůžeme vám s organizací speciálních transportů.
Krátkodobé/vývozní SPZ
Pomůžeme vám se zajištěním vývozních a krátkodobých poznávacích značek.
Malý inzerát
Burghaun
419 km
Nakládací plošina
Mercedes-BenzG 500 PROFESSIONAL+DACH+BURM3D+AHK +StHz+360°+Sp
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 10 000 km, výkon: 310 kW (421,48 k), barva: modrá, typ převodu: automatický, Rok výroby: 2023, Vybavení: ABS, airbag, centrální zamykání, posilovač řízení, vyhřívání sedadla, - Airbag spolujezdce
Dcsdjy U Tvnjpfx Aqvjh
- Elektricky ovládané okno – vlevo
- Elektricky ovládané okno – vpravo
- Airbag řidiče
Abychom Vám mohli poskytnout co nejlepší poradenství, prosíme Vás o sjednání schůzky. Pan D. Neidhart a pan J. Ebert Vás rádi obslouží.
G MANUFAKTUR JIŽNOMOŘSKÁ MODRÁ METALÍZA, G MANUFAKTUR EXTERIÉR, G MANUFAKTUR INTERIÉR, G MANUFAKTUR LAKY, G-ICONS EXTERIÉR KIT, SPECIÁLNÍ LAKOVÁNÍ, ASISTENČNÍ BALÍČEK PLUS, TECHNOLOGICKÝ BALÍČEK, ROZŠÍŘENÝ NIGHT PACK EXTERIÉR, NIGHT PACK, BALÍČEK FRISCHLUFT, AKTIVNÍ MULTIKONTUR SEDAČKY PLUS, PARKOVACÍ BALÍČEK, BALÍČEK PROTI KRÁDEŽI PLUS, PROFESSIONAL EXTERIÉR, ZATMAVENÉ SVĚTLOMETY, 360° KAMERA (SYSTÉM KAMEROVÉHO OKRUHU / SURROUND VIEW), BURMESTER 3D SURROUND SOUND SYSTÉM, NEZÁVISLÉ TOPENÍ, SPORTOVNÍ VÝFUKOVÝ SYSTÉM, NÁPISY A MB LOGO ČERNÉ PRO EXTERIÉR, I-SIZE OZNAČENÍ (ISOFIX NOVÁ GENERACE), KŮŽE NAPPA MANUFAKTUR, DVOUBAREVNÁ SEDAČKY, DVOUBAREVNÁ KŮŽE NAPPA MF PLATINOVĚ BÍLÁ/ČERNÁ, ADAPTIVNÍ TLUMENÍ, AKTIVNÍ ASISTENT HLÍDÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU, TECHNICKÁ OCHRANA PODVOZKU V ČERNÉ, MŘÍŽKA CHLADIČE ČERNĚ LAKOVANÁ, NÁRAZNÍKY A ROZŠÍŘENÍ BLATNÍKŮ V ČERNÉ, MB HVĚZDA VPŘEDU/VZADU V ČERNÉ, ASISTENT MRTVÉHO ÚHLU, DAB RADIO, COMAND ONLINE, INTEGRACE SMARTPHONU CARPLAY, INTEGRACE SMARTPHONU GOOGLE AUTOMOTIVE, PROJEKCE LOGA PŘES VNĚJŠÍ ZRCÁTKA, PARKTRONIC, DISTRONIC PLUS, ELEKTRICKÉ POSUVNÉ STŘEŠNÍ OKNO Z SKLA, VYHŘÍVANÉ ČELNÍ SKLO, STŘEŠNÍ NOSIČ, VNITŘNÍ ZRCÁTKO BEZ RÁMEČKU, STROP Z MIKROVLÁKNA DINAMICA ČERNÝ, AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ VE SCÉNICKÉM PROVEDENÍ, ZRCÁTKA ČERNÁ, EDW S OCHRANOU PŘED ODTÁHNUTÍM A VNITŘNÍM DOHLEDEM, COLLISION PREVENTION ASSIST, ASISTENT DOPRAVNÍCH ZNAČEK, KŮŽÍ ČALOUNĚNÁ PALUBNÍ DESKA, SYSTÉM PRE-SAFE, ATTENTION ASSIST, VYHŘÍVANÝ VOLANT, ENERGIZING KOMFORTNÍ OVLÁDÁNÍ, TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ, REZERVNÍ KOLO NA ZADNÍCH DVEŘÍCH, LOOP DESIGN, FUNKCE KOMFORTU SEDADEL, BOČNÍ AIRBAGY V ZADNÍ LAVICI, ZOBRAZENÍ STAVU ZADNÍCH PÁSŮ, DEKORATIVNÍ LIŠTA S NÁPISEM MANUFAKTUR, DRŽADLA NA VNITŘNÍ STŘEŠE A NA ZADNÍCH DVEŘÍCH POTÁHNUTÁ KŮŽÍ, TEPELNĚ IZOLAČNÍ TMAVĚ TONOVANÉ SKLO, MB CONNECT SLUŽBY PRO NAVIGACI, MB CONNECT SLUŽBA PRO KANCELÁŘ A KOMUNIKACI, MB CONNECT SLUŽBY PRO NASTAVENÍ VOZIDLA (HERMES), MB CONNECT MONITORING VOZIDLA (HERMES), 1. majitel (německé vozidlo), původní cena nového vozu byla 171 110 €, rádi Vám připravíme nabídku na výkup Vašeho ojetého vozu, v případě zájmu o leasing nebo financování Vám rádi připravíme individuální nabídku, chyby a meziprodej vyhrazeny.
Metalíza, střešní okno, lehká slitinová kola, elektronická imobilizace, ESP, navigační systém, servisní knížka, nezávislé topení, záruka, dešťový senzor, sportovní sedadla, elektricky nastavitelná vnější zrcátka, Bluetooth, palubní počítač, elektricky nastavitelné sedačky, handsfree, multifunkční volant, vak na lyže, Isofix, světelný senzor, mlhovky, kontrola trakce, nekuřácký vůz, start/stop automatika, asistent udržování v pruhu, nouzový brzdový asistent, asistent mrtvého úhlu, ventilace sedadel, alarm, loketní opěrka, vyhřívané čelní sklo, kožený volant, bederní opěrka, masážní sedačky, varování před únavou, systém nouzového volání, kontrola tlaku v pneumatikách, řazení pádly pod volantem, audiosystém, hlasové ovládání, USB, rozpoznání dopravních značek, zimní paket, varování před kolizí, náladové osvětlení, Wi-Fi hotspot, Apple CarPlay, Android Auto, plně digitální přístrojový štít, automaticky zatmavené vnitřní zpětné zrcátko, omezovač rychlosti atd.
Malý inzerát
Triptis
277 km
Návěs kontejnerový podvozek
FLIEGLSDS 380 Chemie 20ft 725mm Überhang
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: WFDFLT33802030369, pohotovostní hmotnost: 31 110 kg, maximální hmotnost nákladu: 34 889 kg, celková hmotnost: 38 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 03/2022, další kontrola (TÜV): 01/2027, celková délka: 7 390 mm, celková šířka: 2 550 mm, zavěšení: vzduch, rozměr pneumatiky: 385/65 R22,5", barva: červený, Jedná se o archivní fotografie, vozidlo může být stále v provozu!
Svařovaná konstrukce z jemnozrnné oceli, sedlová deska s vyměnitelným 2" královským čepem, uchycení kontejneru: 1 x 20 stop uprostřed (nebo výměnná kontejnerová nástavba 7,15 / 7,45 m), přední část nezapuštěná, otočné čepy zajištění kontejnerů v prodloužené verzi. 24 t dvourychlostní podpěrná převodovka, jednostranné ovládání, s rovným spodkem, bez vyrovnávače tahu. Klíny pod kola s držákem, boční ochrana proti vjetí, zadní ochrana proti podjetí z hliníku. Blatníky s antisprej systémem dle směrnic ES, sběrná vana z nerezové oceli s výpustným potrubím 1 1/4" + kulový kohout 1 1/4", včetně odkapové vany, perforované nášlapné plechy cca 400 mm široké vlevo i vpravo mezi odkapovou vanou a podélníkem. Police na hadice cca 4500 mm dlouhé (včetně schránky na hadice) pro potrubí: 2x DN 200 vnější + 2x DN 160 uprostřed, vzadu skříň na hadice (nerez) 300 mm hluboká, odolná proti odstřikující vodě, víko (nerez) po obvodu s gumovým těsněním, výpustný otvor v nejnižším místě, poté bez víka na potrubí; nerezový zemnící pás vzadu v pravém rámu, s mezinárodní zemnící nálepkou na rámu; nášlapné schůdky vzadu vpravo na ochranu proti podjetí, vzadu v pravé části hlavního nosníku nášlap cca 260 mm dlouhý a 300 mm široký.
Nápravy a pérování:
SAF nápravy s kotoučovými brzdami, "nápravy / podvozek laserem zaměřované" pro snížení opotřebení pneumatik a spotřeby paliva, rozteč náprav odlišná 1410/1310 mm (kombinovaná doprava), celková tažná hmotnost do 44 t. Vzduchové pérování, 1. náprava s automatickým zvedáním, včetně vynuceného spouštění a systému rozjezdu, ovládání "3x brzdění" (systém rozjezdu funguje do překročení zátěže nápravy o 30 % a do max. rychlosti 25 km/h).
Brzdový systém:
Dvoukruhový pneumatický systém s barevným vedením potrubí pro snadný servis. Pružinová parkovací brzda. 2 zaměnitelné spojovací hlavice vpředu bez propojeného vedení, EBS (elektronický brzdový systém) se zásuvkou EBS vpředu bez propojeného kabelu. Pozor: Přípojné vozidlo smí táhnout pouze tažná vozidla, která zaručují funkčnost ABS! S ventilem zdvihání a spouštění, stabilizační systém vozidla. Systém rozpoznání zatížení nápravy přes signál EBS-Canbus pro indikaci na displeji v kabině řidiče, nákladní vozidlo musí být odpovídajícím způsobem vybaveno, není instalováno na nákladním vozidle.
Kola a pneumatiky:
385/65 R22.5, značka dle výběru výrobce, ocelové ráfky, tovární stříbrné provedení.
Elektroinstalace:
24 V, vícekomorová světla, boční žluté LED osvětlení, 2 přední bílé poziční světla, 2 zadní bílo-červené obrysové světla, 1x 15pinová zásuvka vpředu, bez propojeného kabelu.
Provozní pokyny:
Uvedená celková hmotnost je technicky možná; podle druhu nákladu nemusí být celková hmotnost dosažitelná při dodržení povolených hmotností na nápravu a točnu/sedlování. (Špatné jízdní a sledovací vlastnosti mohou být způsobeny nesprávným rozložením nákladu). Toto vozidlo smí být nakládáno pouze 20' cisternovými kontejnery vyhovujícími ISO 668, zejména pak ISO 1496-3! Cisternové kontejnery musí mít tzv. „End-load-transfer areas“ (zpevněné oblasti pro přenos zátěže na čelech).
Dsdpfx Aey Tvphjqvech
Země schválení/ cedulky:
Výstražná tabule dle ECE-70, schválení dle ADR 9.1.1.2, EX/II, EX/III / Osvědčení o registraci pro vozidla přepravující určité nebezpečné zboží (např. B3) s výstražnou tabulí vzadu, neplatné pro látky UN 0331 a 0332 (výbušniny B-E). Konturové značení reflexními páskami dle ECE R 048, bočně bílé, vzadu žluté.
Malý inzerát
Fernwald
484 km
Zásuvné regály
DexionHI-280
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2008, cca 150 policových regálů, Dexion, výška rámu 2,10 m, hloubka 40 a 50 cm s mnoha policemi - použité - :
Cena z místa: 7.500.- € (netto), demontováno, zabaleno a naloženo!
Výrobce: Dexion
Typ: HI-280
Rok výroby: 2008
Výška rámu: 2,10 m
Hloubka rámu: 50 cm = 155 kusů
Hloubka rámu: 40 cm = 16 kusů
Dsdpfxorvi A Hs Aqvech
Rám: otevřený
Šířka police: 0,95 m
Hloubka 50cm = 872 kusů
Hloubka 40 cm = 164 kusů
Nastavovací mřížka: každých 25 mm
Zatížení police: 150 kg
Zatížení police: 1 700 kg
Stav: dobrý
K dispozici: ihned
Umístění: 35463 Fernwald-Steinbach
Malý inzerát
Eilenburg
271 km
Sklápěcí dodávka
FORDRanger 2.0 TDCI XL EXtraKab 3-S.-Kipper AHK WiP
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 20 km, výkon: 125 kW (169,95 k), první registrace: 06/2025, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 3 190 kg, barva: modrá, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 6, počet míst k sezení: 4, celková délka: 5 370 mm, celková šířka: 1 918 mm, celková výška: 1 862 mm, délka ložné plochy: 2 030 mm, šířka ložného prostoru: 1 840 mm, výška ložného prostoru: 350 mm, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, pohon všech kol, sazečkový filtr, Interní číslo: 14365----
Chyby a předchozí prodej vyhrazeny!
ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA
* Tažné zařízení – 13pólové – pro tažnou hmotnost 3,5 t – 90° úhel otevření zadního víka
* Audiosystém 44: Audiosystém včetně Ford SYNC 4A, AppLink a 10" dotykového displeje – FM/DAB anténa – 6 reproduktorů – Android Auto a Apple CarPlay – Bluetooth handsfree a audiostreaming – Digitální uživatelská příručka – Dálkové ovládání na volantu – Ford Power-Up aktualizace softwaru (Over-the-Air) – Inteligentní návrhy pro často používané cíle, klíčová slova nebo kontakty – Přizpůsobitelné uživatelské profily – Rádio – USB port – Hlasové ovládání pro audio a telefon
* Ochranná vana nákladového prostoru "stříkaná" – 12V zásuvka na korbě
* Outdoor paket 2: Ochrana motoru a nádrže, ocelová – 100% uzávěrka zadního diferenciálu
* Přestavba 3-stranný sklápěč: žárově zinkované ocelové lehké profily – sklopné bočnice – kotvicí oka zapuštěná v rámu podlahy – 4 kulová ložiska sklápění se 2 zasouvacími čepy pro určení směru sklápění – Hydraulický válec ovládaný z kabiny řidiče – Akustický signál při nezajištěné sklápěcí plošině – LED zadní světla
* Zimní paket 1: Kožený volant, vyhřívaný – Přední sedadla vyhřívaná – Manuální klimatizace – Vyhřívané čelní sklo
DALŠÍ VÝBAVA
* ABS
* Přední tažné oko
* Pohon všech kol (připojitelný) s elektronickým výběrem převodových stupňů
* Připravenost pro tažné zařízení
* Elektricky nastavitelné vnější zrcátka s integrovanými směrovkami
* Černá pouzdra vnějších zrcátek
* Systém správy baterie
* Světlý tkaný strop
Dcodpey Nvcasfx Aqveh
* Otáčkoměr
* Třetí brzdové světlo
* ESP (elektronický stabilizační program)
* Elektrická přední okna – s funkcí Quickdown u řidiče a spolujezdce
* Asistent dálkových světel
* Ford Easy Fuel – Komfortní uzávěr palivové nádrže s ochranou proti špatnému natankování
* FordPass Connect včetně eCall a WiFi hotspotu
* Koberce: kobercové rohože vpředu
* Schránka spolujezdce s víkem
* Ruční zámek zadního víka
* Vyhřívané zadní okno
* Digitální přístrojová deska, 8"
* Přední opěrky hlavy
* Mřížka chladiče
* Volant z plastu
* Multifunkční volant
* Přední středová konzola s integrovanou loketní opěrkou
* Kola: Sada kol 7 – 4 ocelová kola 7 J x 16 s pneumatikami 255/70 R 16 All Season BSW, Bright Polished Silver – Náhradní kolo 16" ocelové
* Paket: Zadní sedadla 18 – dvě nouzová, sklopná sedadla se dvěma tříbodovými bezpečnostními pásy – Akustické upozornění na nezapnutý pás vpředu i vzadu
* Bezpečnostní paket 2 – Pokročilý airbagový systém – Airbag spolujezdce – Deaktivace airbagu spolujezdce – Čelní airbag řidiče – Sedadla řidiče a spolujezdce se zesíleným bočním vedením – Kolenní airbag pro řidiče a spolujezdce – Hlavové airbagy nad bočními okny – Boční airbagy pro řidiče a spolujezdce – Zesílená konstrukce karoserie – Zesílený rám
* Paket sedadel 37 – Řidičovo sedadlo 6směrně manuálně nastavitelné – Spolujezdcovo sedadlo 4směrně manuálně nastavitelné
* Technologie paket 19 – Adaptivní tempomat včetně inteligentního omezovače rychlosti – Asistent jízdního pruhu včetně varování před únavou řidiče – Parkovací asistent vzadu – Asistent couvání s brzdovou funkcí – Zadní kamera s technologií "Split View"
* Filtr pevných částic: Dieselový DPF se SCR katalyzátorem
* Čalounění: látka
* Pre-Collision Assist včetně indikace a varování vzdálenosti, systém varování před čelní kolizí
Malý inzerát
Wiefelstede
637 km
Zásuvková skříň, otočná zásuvková skříň
Vidmar720/480/H1200 mm
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Skříň se zásuvkami, skříň na nářadí, ocelová skříň, dílenská skříň, otočná zásuvková skříň
- Skříň na nářadí: Vidmar otočná zásuvková skříň, robustní provedení
- Zásuvky: 6 otočných zásuvek, rozdělení/výška viz foto / výškově nastavitelné v děrované mřížce
- Uzamykatelný: bez zámku
- Počet: k dispozici 3x zásuvková skříň
- Cena: za kus
Dedpoxlynpjfx Aqvjch
- Rozměry: 720/480/V1200 mm
- Hmotnost: 106 kg/kus
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Stralsund
525 km
Ventilátor dmychadlo
Industrie (gemischtes Konvolut)Axialventilatoren Konvolut 24 Stk
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, Sada 24 průmyslových axiálních ventilátorů / průmyslových ventilátorů z aktivního loděnického provozu. K dispozici jsou převážně velké axiální ventilátory s ochrannou mřížkou (viz foto), navíc dva modro/černé výkonné dmychadla.
Djdpfxozawhwj Aqvoch
Vhodné pro:
- Odsávání hal a dílen
- Sušení dílů, lakoven, sanačních pracovišť
- Odsávání stavebních pracovišť, ventilaci tunelů a nádrží
- Eventovou techniku, chlazení, nouzové větrání
- Stavbu lodí / loděnice
Prodej přednostně en bloc (sada), jednotlivé kusy po dohodě možné (cca 100 EUR/ks). Všechna zařízení jsou plně funkční, drobné známky použití odpovídající provozu v loděnici.
Původ z provozu loděnice Strela Shiprepair GmbH (Stralsund).
Technické údaje:
- Počet: 24 kusů
- Konstrukce: axiální ventilátor s ochrannou mřížkou
- Použití: průmysl / stavebnictví / stavba lodí / eventová technika
- Skladování: v kovové kleci (součást dodávky)
- Připojení: 230 V / 400 V (smíšený sortiment, nutno ověřit na místě)
Odběr / doprava:
Osobní odběr ve Stralsundu, na přání včetně kovové klece. Přeprava spediční firmou na paletě po dohodě (více palet).
Celková cena: 2.400 EUR netto, dohodou za všech 24 zařízení vč. kovové klece, jednotlivý prodej cca 100 EUR/ks.
Kontakt: [JMÉNO], tel. [TELEFON], [E-MAIL]
Malý inzerát
Hofheim am Taunus
509 km
Mřížové podpěry s vysokou nosností
Delta ShelvingManta Mesh
Zavolat
Stav: nový, Vysoce kvalitní nosiče mříží s vysokou nosností, levná alternativa pro mříže - Novinka -
Ceny na vyžádání!
Výrobce: Delta Shelving
Typ: Manta Mesh
Standardní šířka:
885 mm (při výšce příhradového nosníku 2,70 m jsou tedy nutné 3 podpěry = 2 655 mm).
1335 mm
Hloubka rámu:
1,05m
1,10
1,20m
Další hloubky na vyžádání!
Rovnoměrně rozložené zatížení: 250 až 1 500 kg
Standardní (cena platí pro standardní verzi): 1 000 kg, tj. také za paletu
Mřížka: 50 x 100 nebo 25 x 100 mm
Při zadávání poptávky uveďte také, jaký typ nosníku (typ příhradové konstrukce) máte!
Dcedpfx Aoiuvxbeqvjh
Ať už se jedná o krabicový profil (nebo nosník IPE) 50 nebo 40 mm, nebo o vazníky s krokem.
Výhody:
žádné ostré hrany
200% bezpečnostní faktor - nezávisle na nosnících police
Lze testovat na přípustný průhyb a selhání konstrukce.
Široká škála standardních velikostí a nosností
MantaMESH je naše přední řešení drátěných regálů na trhu.
MantaMESH poskytuje jistotu s více než 70% otevřenou plochou a 200% bezpečnostním faktorem, který překračuje požadavky ANSI MH26.2 - 2007, NFPA 13 a FM Global Approval Standard for ESFR Sprinklers.
Kompatibilní s ANSI MH 26.2 - 2007
Vyrobeno v Německu
Předsvařované nosné kanály se švy
Předem pozinkovaná povrchová úprava
Maximální průhyb nezávislý na nosnících stojiny:
Hloubka 1100 mm: 6,67 mm při zatížení 1000 kg
Zatížení při selhání konstrukce nezávisle na nosnících: hloubka 1100 mm: 2000 kg
Síť má více než 70 % otevřené plochy
Příklad konfigurace - rádi vytvoříme konfiguraci pro vaši aplikaci!!!
Hloubka 1102 mm
Šířka 881 mm
4 předem přivařené podpěrné kanály
Velikost ok 50x100 mm
1000 kg UDL nezávisle na nosnících
Přední část: sklopte o 30 mm směrem ven
Zadní část: Sklopení o 30 mm na vnější straně
Hmotnost položky 9,43 kg
Malý inzerát
Banská Bystrica
290 km
Kleště na balíky s bočním posuvem
Durwen805.5122´12.01
Zavolat
Rok výroby: 2019, stav: použitý, celková hmotnost: 1 400 kg, těžiště nákladu: 600 mm, nosnost: 12 000 kg, pracovní rozsah: 2 200 mm, číslo stroje/vozidla: 449297, Výrobce: Durwen
Typ: 805.5122-12.01
Uchycení: Pin-Type / Přímá montáž
Mezinárodní přeprava možná / Mezinárodní doručení dostupné
Provedení: Balíkova svorka s bočním posuvem
Rok výroby:
Rozměry:
• Celková šířka: 2240 mm
• Konstrukční výška bez mřížky: 930 mm
• Celková výška s mřížkou: 1200 mm
• Vnitřní rozměr mezi nosníky: 530 mm
Rozsah otevření:
• min: 200 mm
• max: 2200 mm
Kapacita / Výkon:
• Nosnost: 12000 kg
• Těžiště nákladu: 600 mm
Hmotnosti:
• Vlastní hmotnost: 1400 kg
• Představení: 450 mm
Vybavení:
• S bočním posuvem
• Hydraulika plně funkční
Dcjdpfx Aqoxw I E Hoveh
• Kleštiny ve verzi Heavy-Duty
Malý inzerát
Solms
509 km
Chladírenský návěs
LAMBERETSR2 Greenliner Thermoking 1280 Std. neuwertig
Zavolat
Stav: použitý, maximální hmotnost nákladu: 33 560 kg, celková hmotnost: 42 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 05/2021, další kontrola (TÜV): 05/2026, délka ložné plochy: 13 390 mm, šířka ložného prostoru: 2 500 mm, výška ložného prostoru: 2 650 mm, celková šířka: 2 600 mm, celková výška: 4 000 mm, Rok výroby: 2021, Vybavení: ABS, Lamberet SR2 Greenliner THERMO KING SLXi-300 50 Chladicí jednotka, 1280 provozních hodin, THERMO KING TouchLog - zapisovač teploty,
liftovací náprava, nápravy SAF, box na palety, ATP certifikát do roku 2027, FRC 2027, první majitel, stav jako nový, velmi pečlivě udržováno.
Stavební popis:
Nástavba v rozměrech: vnitřní: 13.390 mm × 2.500 mm × 2.650 mm
Výška sedlové části: 1.150 mm
Vybavení nástavby:
Provedení SL-Y: průjezdová šířka 2,50 m: svislé hliníkové výztuhy po 305 mm / střecha 85 mm s hliníkovými výztuhami v krocích po 610 mm, částečně zapuštěné soklové lišty
Výška sedlové části nenaloženého vozidla vodorovně: 1 150 mm – pneumatika R65
Vnitřní výška nástavby: 2,65 m
Vnitřní stěny boků z polyesteru se svislými hliníkovými výztuhami po 305 mm.
Hliníková podlaha s rýhováním, svařená se soklovými lištami.
Navzdory nejvyšší pečlivosti nelze vyloučit chyby v tomto inzerátu. Změny a mezitímní prodej vyhrazeny!
Eloxovaný hliníkový zadní rám s plně otočnými křídlovými dveřmi, 1 otočná tyč na křídlo - 4 zapuštěné dvojité hliníkové panty, hliníková ochranná lišta 270 mm u paty vnitřních zadních dveří. Horní zadní osvětlení „SAFELIGHT Full LED“ zabudované do nárazníku, obsahuje:
- 2 seřiditelné směrovky
- 2 multifunkční světla (obrysové/světlo brzdové)
- 2 pracovní světlomety.
Standardní plombovací uzávěr, bez celního schválení
1 řada kombinované kotevní lišty, ocelová, zapuštěná (pouze tloušťka materiálu vyčnívá), výška od podlahy ke středu lišty cca 900 mm
4 LED vnitřní osvětlení, vysoký výkon, efekt „denního světla“, instalováno posunutě, spínač pro vnitřní osvětlení vpředu na držáku přípojek přední stěny
Reflexní páska červená na obrysu zadního rámu a bílá na spodním pásu bočních stěn (podle směrnice EU)
Hladký gelcoat, bílý (podobný RAL 9003)
Přední stěna připravena pro chladicí jednotku, vertikálně, plochá, s výřezem.
Hliníková nádrž na naftu 240 litrů s pravým a levým plněním, namontovaná mezi podpěrné nohy
Univerzální tryska s optimalizovaným tvarem, která směruje a urychluje proud vzduchu od vývodu + centrální kanál, který okamžitě zachytí proud vzduchu. Patentovaný systém IAFO (Internal Air Flow Optimizer). IAFO je otevřený systém vedení vzduchu, který minimalizuje ztráty při nakládce a směruje proud až do zadní části vozidla.
Dodpfjzamumox Aqvjch
Pozinkovaná ochranná mřížka na vnitřní straně čelní stěny. 11 gumových nárazníků namontovaných na hliníkovou spodní lištu. 2300 mm × 1500 mm.
Přední modul podvozku GL08, plochá konstrukce tloušťky 8 mm kombinovaná s podlahou – vyvinutá k optimalizaci celkové výšky vozidla a odolnosti vůči vysokému tlaku na přední část.
Tříosý agregát SAF INTRADISC+ INTEGRAL - brzdové kotouče Ø 430 mm - zalisování 120 - rozchod kol 2090 mm
6 pneumatik CONTINENTAL - regionální profil HT3 - 385/65 R22,5
6 ocelových disků
Rozvor náprav 7,45 m (první náprava zdvihací, v souladu s EU směrnicí)
Automatická vypínatelná zvedací náprava, první náprava
EBS WABCO 2S/2M (na střední nápravu) včetně stabilizační pomoci ESS. Napájení přes zásuvku ISO 7638
24V napájení s 1 × 15pinovou zásuvkou (ISO 12098), 99334 Amt Wachsenburg
2 × HELLA modulární kombinované zadní světla žárovka/LED, LED obrysové světlo, na eloxovaných hliníkových montážních deskách s ochranou zadní části
Vpředu rozšíření sedlové desky. Standardně, chrání spodní profil CX a obsahují mezidesku z gumy pro absorpci nárazů při připojování/odpojování.
Eloxovaná hliníková zakončovací deska mezi zadními podélníky včetně osvětlení SPZ, rolovací...
Usnadňujeme vám hledání: "mřížky perforovaná mřížka"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc


























































































































































































































































