Prodej použitých Monzesi Rossi Monza 500 (22 783)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Itálie
558 km
Matsuura H.PLUS-500
MatsuuraH.PLUS-500
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2008, pojezdová dráha osy X: 800 mm, pojezd osy Y: 800 mm, pojezd osy Z: 800 mm, zatížení stolu: 750 kg, maximální otáčky vřetene: 12 000 ot./min, počet pozic ve zásobníku nástrojů: 120, počet os: 4, Tento čtyřosý stroj Matsuura H.PLUS-500 byl vyroben v roce 2008. Je vybaven průběžným stolem se 7 broušenými paletami, pojezdy v osách X, Y a Z 800 mm a osou B s plynulým indexováním 360°. Stroj má maximální průměr obrobku Ø850 mm a maximální výšku obrobku 1050 mm. Pokud chcete získat vysoce kvalitní obráběcí schopnosti, zvažte horizontální obráběcí centrum Matsuura H.PLUS-500, které máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
• Osy/cestování: Osa B: 360° (spojitá/indexovaná)
• Paletový systém: 2 palety; velikost palety 500 × 500 mm
• Kapacita obrobku: max. průměr Ø850 mm; max. výška 1050 mm
Dcjdpfx Aqsy U Hndjveh
Další vybavení
• Průběžný stůl
• 7 broušených palet
Technical Specification
Taper Size BT 40
Malý inzerát
Waidhofen an der Thaya
113 km
Kompletní balíček pro minipivovar
Brewiks500
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2021, Funkčnost: plně funkční, kapacita nádrže: 700 l, Nabízí se malý pivovar jako kompletní balíček – ideální pro rychlý start!
Sestava byla v této konfiguraci v provozu od roku 2022 a je ve špičkovém stavu.
Plug & play – žádné složité instalace nejsou nutné. Stačí zapojit a můžete začít!
Brewiks 500 dvounádobová varna
* elektrické topení s výkonem 36 kW – lze provozovat i na 18 kW
* 760litrová varná nádoba, scezovací káď s objemem 840 litrů
* pro sypání až 190 kg a 640 l studené mladiny
* řízení vaření pomocí dotykového rozhraní s správou receptů, automatickým rmutovacím programem, funkcí časovače a manuálním režimem
* vystírka je ohřívána vestavěným výměníkem tepla
* integrované chlazení mladiny!
* s kondenzátorem par
* od výrobce je dostupné rozšíření na dvojité várky – zvýšení efektivity!
* provedení s demontovatelným bočním ramenem – zařízení se tak lze ve svislém stavu přenést i skrz relativně úzké dveřní otvory
Speidel CKT tanky
* zkušební tlak 2,5 bar
* 3 kusy po 625 l
* 1 kus po 240 l
* chlazení pláštěm
* kompletní příslušenství + přídavné kohouty na čistý odběr
Kreyer Chilly 35 LT chladicí agregát
Mlýnek na slad Sommer Piccolo
včetně podvozku a výsypného nástavce
Protiproudý plnič lahví Bottle Guard
2pozicový
včetně oplachovače
Ercole elektrická korunkovačka
Godex tiskárna etiket + navíječ
manuální etiketovačka Flexlabeller
Dcedpfx Aey Shzgoqvjh
různé další příslušenství a drobné vybavení, KEGy včetně plnicí techniky atd. jsou k dispozici na vyžádání
Malý inzerát
Aumühle
204 km
1-podlažní ocelová plošina cca 1500 m² STOW
Stahlbaubühne 1-stöckig ca.1500 m² STOWL 40,5 m B 37,8 m Auflast 500 kg/m²
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Cca. 1500 m² 1-podlažní ocelová konstrukce platformaPoužité zboží, dobrý stav, viz obrázkyVýrobce STOWLength cca. 58,5 m šířka cca. 54,6 mVýška Dolní hrana 3,4 mVýška Horní hrana 3,7 mVýtěž profily 500 kg / m² C a profily Sigma a profily Sigma upevněné pomocí šroubů a maticRýchlé vzdálenosti nastavitelné v délce Struktura podlahy je 38 mm dřevotříska, vysoce zhutněná, drážka a jazyk spodní bílá, horní strana šedá potahovaná cena vyjednávání: Nabídka na vyžádání! Možný částečný prodej! (Změny a chyby v technických údajích, údajích a cenách i předchozí prodej vyhrazeny! Podívejte se na naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Hledáme, nebo neustále nabízíme řadu položek z různých oblastí obchodní odbavení koštětů obchodní uzávěry rychlé - flexibilní - připravené k akci! Rovněž likvidujeme likvidátory. Napište nám pomocí několika klíčových slov a my se vám ozveme co nejdříve. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Dsdpfxjd S S N Re Aqvoch
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Ocelová stavební plošina 2-podlažní 3000 m² STOW
Stahlbaubühne 2-stöckig 3000 m² STOWL 58,5 m B 54,6 m Auflast 500 kg/m²
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Cca. 3000 m² ocelová stavební plošina dvoupodlažní použitá, dobrý stav, viz obrázky Výrobce STOW Délka cca. 58,5 m Šířka cca. 54,6 m výška spodního okraje 3,4 m výška horního okraje 3,7 m Zatížení 500 kg / m² C-profily a sigma-profilové konstrukce upevněné šrouby a maticí Vzdálenost mřížky nastavitelná v délce podlahové konstrukce je dřevotřísková deska 38 mm, vysoce komprimovaná , jazyk a drážka spodní strana bílá, horní strana šedá potažená cena dohodou: Nabídka na dotaz! Částečný prodej možný! Demontované a naložené zboží je skladem. Náklady na dopravu jsou k dispozici na vyžádání. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí čistě zametaných prostor Likvidace Rychlý - flexibilní - připraven zasáhnout! Rovněž čistíme a likvidujeme likvidátory. Napište nám několika klíčovými slovy a my vás budeme okamžitě kontaktovat. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Dedod S S E Uopfx Aqvjch
Malý inzerát
Aumühle
204 km
1 500 m² Skladovací platforma Nedcon
1.500 m² Lagerbühne NedconSäulenraster 800 cm x 600 cm!
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Skladovací platforma Nedcon o rozloze 1 500 m²
Sloupová mřížka 800 cm x 600 cm!
Dedshzxbpepfx Aqvsch
Z druhé ruky, top stav, jako nový, viz obrázky
Výška horního okraje jeviště 370 cm
nadměrné zatížení 500 kg/m²
Podlahové krytiny jsou k dispozici v různých provedeních.
K dispozici je dostatek nákladních výtahů, schodišť, zábradlí a příslušenství.
Možnost plánování a montáže v CAD
Možnost částečného prodeje
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Paleta
20.000 Rollwagen 80 x 60 cm, 500 kg Trag
Zavolat
Stav: použitý, nosnost: 500 kg, celková výška: 200 mm, celková šířka: 600 mm, celková délka: 800 mm, 20 000 vozíků 80 x 60 cm, nosnost 500 kg
Použité zboží, dobrý stav, viz obrázky
Nosnost: 500 kg
Vlastní hmotnost: 7,7 kg
Délka: 80 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 20 cm
2 pevná a 2 otočná kolečka
Průměr koleček 125 mm
Barva černá
Materiál PP
Rozměrově stabilní a robustní
Lze stohovat na sebe
Výhodná cena: 12,00 € netto ze skladu
Prodejní cena: 10,00 € netto ze skladu při objednávce nejméně 100 kusů
Prodejní cena: 9,00 EUR netto ze skladu při nákupu jednoho nákladního vozu (924 kusů)
K dispozici také 1500 rolových palet 120 x 80 cm!
(Odkaz)
Zboží je skladem.
Doprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Dcodpfetymgpox Aqvsh
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Paleta
1500 Rollpalette 120 x 80 cm, 500 kg Tra
Zavolat
Stav: použitý, nosnost: 500 kg, celková výška: 200 mm, celková šířka: 800 mm, celková délka: 1 200 mm, 1500 Rolovací paleta 120 x 80 cm, nosnost 500 kg
Použité zboží, dobrý stav, viz obrázky
Nosnost: 500 kg
vlastní hmotnost: 15 kg
Délka: 120 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 20 cm
2 pevná a 2 otočná kolečka
Průměr koleček 125 mm
Barva černá
Materiál PP
Rozměrově stabilní a robustní
Lze stohovat na sebe
Výhodná cena: 39,- € netto ze skladu
Prodejní cena: 32,50 € netto ze skladu při objednávce minimálně 100 kusů
Prodejní cena: 28,50 € netto ze skladu při nákupu jednoho nákladního vozu (462 kusů)
Dcsdpfstymffjx Aqveh
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po předchozí domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH mimo sklad).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Standardní tahač
20.000 Rollwagen 80 x 60 cm, 500 kg Trag
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 20 000 vozíků 80 x 60 cm, nosnost 500 kg
Použité zboží, dobrý stav, viz obrázky
Nosnost: 500 kg
Vlastní hmotnost: 7,7 kg
Délka: 80 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 22 cm
2 pevná a 2 otočná kolečka
Barva černá
Materiál PP
Rozměrově stabilní a robustní
Lze stohovat na sebe
Dcedpfetxztbox Aqveh
Výhodná cena: 17,50 € netto ze skladu
Prodejní cena: 13,50 € netto ze skladu při objednávce nejméně 100 kusů
Prodejní cena: 9,80 € netto ze skladu při nákupu jednoho nákladního vozu (924 kusů)
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po domluvě.
Další informace na vyžádání.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Malý inzerát
Moos
219 km
Bloková kogenerační jednotka
FROEHLINGHackschnitzel-Anlage 500 kW
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2010, Funkčnost: plně funkční, Fröhling zařízení na štěpky 500 kW včetně akumulační nádrže. Vysouvací dno pro podávání. Automatické plnění a zplynovací zařízení (2 roky staré). Síťové čerpadlo vč. řízení pro rozvod tepla. Cena dohodou.
Dcsdpfx Aey Ti Evsqvsh
Malý inzerát
Hörsching
201 km
3D tiskárna
StratasysObject 500
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: 570150, Rok výroby: 2015, provozní hodiny: 10 018 h, 3D tiskárna Stratasys Objet Connex 500 (zakoupena v dubnu 2015)
K dispozici je kompletní sada návodů k obsluze a bezpečnostních listů pro tiskové a čistící materiály.
Náhradní díly:
2 x náhradní PolyJet tiskové hlavy (nové)
2 x termistory (balené)
1 x nová žárovka
1 x použitá žárovka (levá) – 3610 hodin provozu
Dcedpfxoy S Rp Hs Aqvjh
1 x použitá žárovka (pravá) – 4539 hodin provozu
2 x Assy Wiper Leaf (použité)
2 x Roller Bath Blades
Sada filtrů a příslušenství – několik kusů v balení
1 x Eden MCB – v dobrém stavu
4 x čistící kapalina pro podporu (1 x OBJ-03216, 3 x OBJ-03214, všechny s expirací únor 2026)
Zařízení bylo odstaveno autorizovaným servisním týmem v červenci 2023 a aktuálně nemá platnou servisní smlouvu.
Malý inzerát
Moos
219 km
Děrovací lis
Mubea500/610
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: 0159689206365, vstupní napětí: 220 V, vstupní frekvence: 50 Hz, použitý Muhr & Bender KLH 500/610
Dcedpsy Tit Tofx Aqvjh
Cena dohodou
Malý inzerát
Maďarsko
558 km
Matsuura LV-500
MatsuuraLV-500
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2017, pojezdová dráha osy X: 500 mm, pojezd osy Y: 350 mm, pojezd osy Z: 300 mm, celková výška: 2 648 mm, celková šířka: 5 500 mm, zatížení stolu: 100 kg, celková hmotnost: 5 500 kg, maximální otáčky vřetene: 46 000 ot./min, výkon vřetenového motoru: 15 000 W, počet pozic ve zásobníku nástrojů: 10, hmotnost nástroje: 1 500 g, maximální délka produktu: 2 700 mm, počet os: 3, Tento tříosý stroj Matsuura LV-500 byl vyroben v roce 2017. Vyznačuje se maximálními otáčkami vřetena 46 000 ot/min a robustním stolem o rozměrech 540 x 350 mm s maximálním zatížením stolu 100 kg. Stroj je vybaven zásobníkem nástrojů s kapacitou 10 nástrojů a rychlým posuvem 90 m/min. Pokud chcete získat kvalitní obráběcí schopnosti, zvažte vertikální obráběcí centrum Matsuura LV-500, které máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
• Kontrola: L-Tech 30iB
• Stůl:
• Velikost: 540 × 350 mm
• T-drážky: 18 mm (3 drážky)
• Vzdálenost stolu od čela vřetena: 150 - 450 mm
• Vřeteno:
• Vřeteno: kužel: VŘETENO: BT30 BIG-PLUS
• Motor: Výkon: 7,5 / 15 kW
• Maximální točivý moment: 8,86 Nm při 15 000 ot/min.
• Přímý pohon
• Rychlost posuvu:
• Rychlý posuv (X/Y/Z): 90 / 90 / 90 m/min
• Posuv při řezání: 35 000 mm/min
• Minimální přírůstek: 0,0001 mm
• ATC (automatická výměna nástrojů):
• Kužel nástroje: BT30
• Maximální průměr nástroje: 46 mm
Dodpfxjy Uwv Ej Aqvsch
• Maximální délka nástroje: 150 mm
• Doba mezi nástroji: 2,2 s
• Doba mezi třískami: 5,2 s
• Přesnost:
• Přesnost polohování: ±0,001 mm
• Opakovatelnost: ±0,0005 mm
• Požadavky na napájení:
• Napájecí napětí: 0,5 mm: AC 200/220V ±10%
• Požadovaný výkon: 35 kVA
• Frekvence: 50/60 Hz
• Tlak vzduchu: 0,54 - 0,93 MPa
• Spotřeba vzduchu: 430 NL/min
• Kapacita nádrže:
• Chladicí kapalina: 1: 320 L
• Chladič oleje: 320 l: 9.5 L
• Olej: 1,8 l
• Hydraulika: 25 l
• Standardní výbava:
• Chladič oleje vřetena
• Chladicí jednotka
• Vyplachování třísek
• Chladič lineárního motoru
• Zpětná vazba stupnice
• Sušička vzduchu
• Synchronizovaný závitník
• Pracovní světlo
• Automatické mazání tukem
• Systém MIMS (Matsuura Intelligent Meister System)
Technical Specification
Taper Size BT 30
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg370S 500-100
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2010, Arburg 370S 500-100
Rok výroby: 10.2010
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 30 mm
Vstřikovací hmotnost: 65 g
Vstřikovací tlak: 1390 bar
Dávkovací objem: 71 ccm
Dsdpfxsy Smqgo Aqvech
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 50 t
Rozteč mezi sloupy: 370x370 mm
Velikost upínacích desek: 510x510 mm
Vystřikovač: hydraulický
Uzavírací jednotka: hydraulická
Ovládání:
SELOGICA – dotyková obrazovka
Další vybavení:
Euromap 67
Rozhraní pro robota
1x hydraulický jádrový tah
Ovládání horkých vtoků x 12
Vstřikovací jednotka je odolná proti opotřebení a korozi
Proporcionální ventil na vstřikovací jednotce – přesné vstřikování
Stroj pracoval ve čisté výrobě
Rozměry:
Hmotnost: 3300 kg
Délka/šířka/výška: 3,48x1,46x2,03 m
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat video z technických testů vybraného stroje nebo se zúčastnit živých technických testů v naší firmě v Lodži.
Cena: Na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320C 500-170 e²
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2014, Arburg 320C 500-170 e² / Hybridní stroj
Rok výroby: 2014
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 30 mm
Vstřikovací hmotnost: 77 g
Vstřikovací tlak: 2000 bar
Dávkovací objem: 85 ccm
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 50 t
Rozteč sloupů: 320x320 mm
Velikost upínacích desek: 446x446 mm
Vyhazovač: hydraulický
Dcjdpoy Smp Ajfx Aqveh
Uzavírací jednotka: hydraulická
Ovládání: SELOGICA - dotyková obrazovka
Další vybavení:
Hybridní stroj: úsporný a velmi tichý
Provozní hodiny: 48 000 h v automatickém režimu
Vzduchový ventil x 2
Řízení pohybu jádra
Řízení s 8 horkými kanály
Vstřikovací agregát tvrzený – bimetalický
Hlavní motor stroje – servomotor s frekvenčním měničem – úspora energie
Proporcionální ventil na vstřikovací jednotce – přesné vstřikování
Rozměry:
Hmotnost: 2210 kg
Délka/Šířka/Výška: 3,41x1,43x1,99 m
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat video z technických testů vybraného stroje nebo se účastnit živých technických testů v naší společnosti v Lodži.
Cena: na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320S 500-60
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2003, Arburg 320S 500-60
Rok výroby: 2003
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 18 mm
Vstřikovací hmotnost: 18 g
Vstřikovací tlak: 2500 bar
Dávkovací objem: 20 ccm
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 50 t
Dodpfxjy Smpvs Aqvech
Rozteč sloupů: 320x320 mm
Velikost upínacích desek: 446x446 mm
Vypichovač: hydraulický
Uzavírací jednotka: hydraulická
Řízení: SELOGICA
Další vybavení:
Euromap 12
Rozhraní pro robot
Vzduchový ventil x 1
Řízení s horkými kanály x 6
Vstřikovací agregát kalený – bimetal
Rozměry:
Hmotnost: 2350 kg
Délka/Šířka/Výška: 3,32x1,24x1,81 m
Pohon:
Čerpadlo/Motor: 11 kW
Topný výkon: 4 kW
Celkový výkon: 15 kW
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem uvedeny do provozu našimi servisními techniky. Je možné získat video z technických zkoušek vybraného stroje nebo se zúčastnit technických testů naživo v naší společnosti v Lodži.
Cena: na dotaz
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg370S 500-70
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2010, Arburg 370S 500-70
Rok výroby: 08.2010
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 25 mm
Vstřikovací hmotnost: 40 g
Vstřikovací tlak: 1550 bar
Dávkovací objem: 44 cm³
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 50 t
Dedpfx Aqoy Smppevsch
Rozteč sloupků: 370x370 mm
Velikost upínacích desek: 510x510 mm
Vystřikovač: hydraulický
Uzavírací jednotka: hydraulická
Ovládání: SELOGICA - dotyková obrazovka
Doplňková výbava:
Euromap 67
Robotické rozhraní
Vzduchový ventil x 8
Hydraulický tah jádra x 1
Ovládání s horkými kanály x 6
Vstřikovací agregát tvrzený - bimetalický
Možnost nastavení vertikální vstřikovací jednotky pomocí speciálních držáků
Možnost změny průměru šneku na 22, 25 nebo 30 mm
Rozměry:
Hmotnost: 3170 kg
Délka/Šířka/Výška: 3,48x1,46x2,03 m
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat video z technických testů vybraného stroje nebo se zúčastnit technických live-testů v naší společnosti v Lodži.
Cena: na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320C 500-100
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2004, Arburg 320C 500-100 / Výborný technický stav
Rok výroby: 10.2004
Vstřikovací jednotka:
Průměr šroubu: 25 mm
Hmotnost vstřikování: 45 g
Vstřikovací tlak: 2000 bar
Dávkovací objem: 49 ccm
Upínací jednotka:
Upínací síla: 50 tun
Vzdálenost mezi vázacími tyčemi: 320x320 mm
Velikost upínacích desek: 446x446 mm
Vyhazovač: hydraulický
Upínací jednotka: hydraulická
Řídicí systém: SELOGICA
Doplňkové vybavení:
Djdpfx Aqjy Smpiovsch
Stroj je ve výborném technickém stavu a byl používán pro testování vstřikovacích forem.
Provozní hodiny: 25 739 h v automatickém režimu
Celkový počet provozních hodin: 30 661 h
Hydraulický tah jádra x 1
Zesílené vstřikovací jednotky - bimetalové
Proporcionální ventil na vstřikovací jednotce - přesné vstřikování
Vestavěný systém kontroly kvality tlaku Sensor Kistler - měření tlaku ve formě.
Možnost změny průměru šneku na menší nebo větší: 20 mm nebo 30 mm.
Rozměry
Hmotnost: 2300 kg
Délka/šířka/výška: 3,18x1,47x1,99 m
Pohon:
Čerpadlo/motor: 15 kW
Topný výkon: 4,9 kW
Celkový výkon: 19,9 kW
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat videozáznam technických zkoušek vybraného stroje nebo se zúčastnit živých technických zkoušek v naší společnosti v Lodži.
Cena: Na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320C 500-170
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2006, Arburg 320C 500-170 s robotem Wittmann W811
Rok výroby: 12/2006
Vstřikovací jednotka:
Průměr šroubu: 30 mm
Hmotnost vstřikování: 77 g
Vstřikovací tlak: 2000 bar
Dávkovací objem: 85 ccm
Upínací jednotka:
Upínací síla: 50 tun
Vzdálenost mezi vázacími tyčemi: 320x320 mm
Velikost upínacích desek: 446x446 mm
Vyhazovač: hydraulický
Upínací jednotka: hydraulická
Řídicí systém: dotykový displej SELOGICA
Dcsdpfx Aqsy Smpcoveh
Přídavné vybavení: SIGOGICA:
Euromapa 67
Rozhraní robota
Vzduchový ventil x 1
Hydraulický tah jádra x 1
Tvrzená vstřikovací jednotka - bimetal
Proporcionální ventil na vstřikovací jednotce - přesné vstřikování
Vestavěná třídicí klapka
Robot Wittmann W811
Rok výroby: 2010
Čtyřosý robot: 3 osy jsou poháněny servomotory (elektrickými); osa C - pneumatická.
Dráhy pojezdu v osách: X-420, Y-1200, Z-1500.
Dotykový ovládací panel
Bezpečnostní balíček pro roboty
Robot s adaptérem, ochranným krytem
Zakoupení robota za příplatek
Rozměry
Hmotnost: 2400 kg
Délka/šířka/výška: 3,41x1,47x1,99 m
Pohon:
Čerpadla/motor: 11 kW
Topný výkon: 9,4 kW
Celkový výkon: 20,4 kW
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat videozáznam technických zkoušek vybraného stroje nebo se zúčastnit živých technických zkoušek v naší společnosti v Lodži.
Cena: Na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320C 500-250
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2004, Arburg 320C 500-250
Rok výroby: 2004
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 35 mm
Vstřikovaná hmotnost: 121 g
Vstřikovací tlak: 1820 bar
Dávkovací objem: 144 ccm
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 50 t
Vzdálenost mezi sloupy: 320x320 mm
Rozměr upínacích desek: 446x446 mm
Vystřikovač: hydraulický
Uzavírací jednotka: hydraulická
Ovládání: SELOGICA
Přídavné vybavení:
Euromap 12
Robotická rozhraní
Vzduchový ventil x 1
Hydraulické jádro x 1
Vstřikovací agregát tvrzený – bimetal
Rozměry:
Hmotnost: 2330 kg
Délka/Šířka/Výška: 3,41x1,47x1,99 m
Pohon:
Čerpadlo/Motor: 15 kW
Topný výkon: 6,5 kW
Celkový výkon: 21,5 kW
Dcedpfxjy Smn So Aqvsh
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem uváděny do provozu našimi servisními techniky.
Je možné obdržet video z technických testů vybraného stroje nebo se zúčastnit technických live-testů v našem závodě v Lodži.
Cena: na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
Arburg320A 500-170 mit dem Angußpicker / Elekt
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2005, Arburg 320A 500-170 se sběračem vtoků / elektrický stroj
Rok výroby: 2005
vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 35 mm
hmotnost vstřikování: 105 g
vstřikovací tlak: 1470 bar
Dávkovací objem: 115 ccm
Upínací jednotka :
upínací síla: 50 t
vzdálenost vázacích tyčí: 320x320 mm
velikost upínacích desek: 446x446 mm
Vyhazovač: elektrický
Upínací jednotka: kloubová páka
Řídicí systém: SELOGICA
Další výbava:
Elektrický stroj: vysokorychlostní, energeticky úsporný a velmi tichý.
Euromap 67
Rozhraní robota
Vstřikovací jednotka tvrzená - bimetalová
Centrální mazání
Stroj s vestavěným dopravním pásem Arburg a originální třídicí klapkou
Dcedpoy Smn Esfx Aqvoh
rozměry:
Hmotnost: 3500 kg
Délka/šířka/výška: 3,41x1,43x1,99 m
Pohon:
Čerpadlo/motor: 10,2 kW
Topný výkon: 5,5 kW
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem spuštěny našimi servisními techniky.
Je možné získat videozáznam technických zkoušek vybraného stroje nebo se zúčastnit živých technických zkoušek v naší společnosti v Lodži.
Cena: Na vyžádání
Malý inzerát
Łódź
353 km
Vstřikovací stroj
EngelVictory 500/80 Tech
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2011, Engel Victory 500/80 Tech / Výrobní linka s robotem Engel Viper 12
Rok výroby: 2011
Vstřikovací jednotka:
Průměr šneku: 45 mm
Vstřikovaná hmotnost: cca 295 g
Vstřikovací tlak: 1598 bar
Dávkovací objem: 318 cm³
Uzavírací jednotka:
Uzavírací síla: 80 t
Vzdálenost mezi sloupy: 0x0 mm
Rozměry upínacích desek: 670x600 mm
Vyhazovač: hydraulický
Uzavírací jednotka: hydraulická
Ovládání: CC 200 - dotyková obrazovka
Dodatečné vybavení:
Bezsloupová konstrukce
Euromap 67
Robotické rozhraní
Hydraulický tah jádra x 3
Vstřikovací agregát tvrzený - bimetalický
Robot Engel Viper 12
Rok výroby: 2014
5osý robot: 4 osy poháněné servomotory (elektricky); osa A - pneumaticky
Ovládací panel s dotykovou obrazovkou
Robot s adaptérem a ochranným krytem s oddělovačem dílů
Odkup robota za příplatek
Rozměry:
Hmotnost: 5300 kg
Délka/šířka/výška: 4,57x1,48x2,38 m
Pohon:
Čerpadlo/motor: 15 kW
Všechny nabízené stroje jsou před prodejem zapnuty našimi servisními techniky.
Dcsdpfjy Sml Rsx Aqvjh
Je možné získat video z technických testů vybraného stroje nebo se osobně zúčastnit technických live-testů v našem podniku v Lodži.
Cena: na vyžádání
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Kreuztal
544 km
Poloautomatická pásová pila
PEGAS Gonda750 x 500 mm CNC
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Rok výroby: 2016, Technické údaje:
Dvou-sloupové provedení
Řezná kapacita: 750 x 500 mm
Průměr řezu kruhové oceli: max. 500 mm
Průměr řezu kruhové oceli při 45°: max. 500 mm
Průměr řezu kruhové oceli při 60°: max. 330 mm
Průřez čtvercové oceli: max. 480 x 480 mm
Průřez čtvercové oceli při 45°: max. 480 x 480 mm
Průřez čtvercové oceli při 60°: max. 330 x 330 mm
Průřez obdélníkové oceli: max. 750 x 500 mm
Průřez obdélníkové oceli při 45°: max. 500 x 480 mm
Průřez obdélníkové oceli při 60°: max. 330 x 480 mm
CNC řízení: CEB
hydraulické svazkové upínání
hydraulické spouštění
plynule nastavitelná rychlost pilového pásu
pojízdný ovládací pult s digitálním displejem
délka pilového pásu: 6 500 x 41 x 1,3 mm
řezná rychlost: 20 – 100 m/min
pracovní výška: 770 mm
výkon motoru: 7,5 kW
CE označení
rozměry (délka x šířka x výška): cca 6 500 x 3 500 x 2 300 mm
hmotnost: cca 5,0 t
Dcjdszbvurspfx Aqvoh
Příslušenství:
elektrická přívodní a odvodní válečková dráha s hydraulickým zdvihem
Stav:
téměř jako nový stav
Prodávající neručí za chyby v psaní či přenosu dat. Stroj odpovídá svým stavem, technikou a opotřebením svému stáří; použité stroje jsou prodávány bez jakékoliv záruky.
Malý inzerát
Kürten
598 km
Robotický lešticí stroj 500
WEIZRPM500 DA
Zavolat
Rok výroby: 2022, stav: nový, Stroj na leštění kotoučů o průměru 500 mm x 100 mm šířky
s hnacím výkonem 4 kW, pohon klínovým řemenem, leštící kapota
Technické údaje:
Lešticí kotouč: max. Ø 500 mm
Průměr vřetena: 35 mm
Šířka lešticího kotouče: max. 100 mm
Sací přípojka: Ø 100 mm
Rozměry (DxŠxV): 900 x 600 x 1900 mm
Hmotnost: přibližně 250 kg
Napájecí napětí: 3 x 400 V
Připojené zatížení: 4 kW
Dodpfx Aqjgxughjvoch
Malý inzerát
Kürten
598 km
Robotický lešticí stroj 500
WEIZRPM500 Z
Zavolat
Rok výroby: 2022, stav: nový, Stroj na leštění kotoučů o průměru 500 mm x 100 mm šířky s pohonným výkonem 4 kW, přísuv, lešticí kapota. Technické údaje: Lešticí kotouč: max. Průměr vřetena Ø 500 mm: 35 mm Šířka lešticího kotouče: max. 100 mm přívod: 100 mm sací připojení: Ø 100 mm rozměry (DxŠxV): 900 x 600 x 1900 mm Hmotnost: cca. 250 kg Připojené napětí: 3 x 400 V Připojené zatížení: 4 kW
Dedpjgxugtsfx Aqvech
Malý inzerát
Othmarsingen
597 km
Sklápěcí vůz
VOLVOFH-500 10x4 19m3
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 298 000 km, výkon: 375 kW (509,86 k), první registrace: 04/2021, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 40 000 kg, brzdy: retardér, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 6, Vybavení: sazečkový filtr, - Retardér - Klimatizace - Zdvihací a řiditelná náprava - Hydraulické zpětné nakládání - Sklápěč 19 m³ Odpružení: listové-vzduchové
Dcedpozb Athjfx Aqvoh
Usnadňujeme vám hledání: "monzesi rossi monza 500"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.























































































































































































































