Prodej použitých Psg 8 8 Fach (37 118)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Rakousko
558 km
GASPARINI PSG 330/4000 Varianta C
GASPARINIPSG 330/4000 Variante C
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2007, provozní hodiny: 20 700 h, lisovací síla: 337 t, celková hmotnost: 24 000 kg, pojezdová dráha osy X: 800 mm, výrobce řídicích jednotek: DELEM, model regulátoru: DA-66W, počet os: 6, Tento šestiosý stroj GASPARINI PSG 330/4000 Variante C byl vyroben v roce 2007. Vyznačuje se ohýbací silou 330 tun a užitečnou délkou ohybu 4100 mm. Stroj má zdvih 400 mm a zdvih v ose X 800 mm. Pokud chcete získat vysoce kvalitní ohýbací schopnosti, zvažte lis GASPARINI PSG 330/4000 Variante C, který máme na prodej. Pro další podrobnosti nás kontaktujte.
- Vzdálenost mezi sloupky: 3600 mm- Zdvih: 400 mm- Instalační výška: 600 mm- Hrdlo: 500 mm- Rychlost přiblížení: 0 - 200 mm/sek- Rychlost návratu: 0 - 125 mm/sek- Pracovní rychlost: 0 - 8,5 mm/sek- Rychlost osy X: 300 mm/s- Přesnost osy X: ±0,05 mm- Zdvih osy R: 250 mm- Rychlost osy R: 160 mm/s- Přesnost osy R: ±0,1 mm- Rychlost osy Z (volitelně): 1000 mm/s- Přesnost osy Z (volitelně): 1000 mm/hod: ±0,25 mm- Opakovatelnost osy Z (volitelně): 25,5 mm: ±0,15 mm- Výkon motoru: 30 kW- Objem olejové nádrže: 420 l- Doporučený hydraulický olej: 420 l: Doporučený hydraulický olej: Shell Tellus Oil TX 46- Hmotnost stroje: cca 24 tun- Šířka stolu: 90 mm- Pracovní výška: 965 mm- Hydraulické součásti: Rexroth- Elektrické komponenty: Rexthot: Telemecanique- Pneumatické komponenty: Telemectic: SMC- Řídicí jednotka CNC: Delem DA-66W- Bezpečnostní systém: DFS Laser Beam - RX (bezpečnostní zařízení typu 4): Nuova Elettronica- Power Supply: 400V / 50Hz- Strojní hodiny: 20 700 / 2 000 000 zdvihů- CNC řízený systém Z1-Z2-Z5 se 6osým řízením DA - 66 W- Držák nástrojů s horním a dolním upínacím systémem čelistí
Dkedpfxoy U Hwrs Ak Ton
Technical Specification
Bending Length 4100 mm
Malý inzerát
Oberhausen
636 km
Cestovní sloupová fréza
LAGUNML 8
Zavolat
Stav: nový, pojezdová dráha osy X: 8 000 mm, pojezd osy Y: 1 500 mm, pojezd osy Z: 3 000 mm, poloha frézovací hlavy: Universal-Diagonal-Fräskopf, rychloposuv osa X: 30 000 m/min, rychloposuv osy Y: 30 000 m/min, rychloposuv osy Z: 30 000 m/min, posuv v ose X: 20 000 m/min, posuv osy Y: 20 000 m/min, posuvová rychlost osy Z: 20 000 m/min, maximální otáčky vřetene: 6 000 ot./min, rozsah otáčení: 1 °, délka stolu: 9 000 mm, šířka stolu: 2 000 mm, točivý moment: 1 288 Nm, přívod chladicí kapaliny: 36 lišta, výkon vřetenového motoru: 40 W, Vybavení: dokumentace / manuál, otáčky plynule nastavitelné, LAGUN ML 8 pojízdné stojanové frézovací centrum
LAGUN ML 8 je vysoce dynamické pojízdné stojanové frézovací centrum pro přesné obrábění velkých a složitých obrobků. Ideální pro kusovou i sériovou výrobu s nejvyššími nároky na přesnost, stabilitu a flexibilitu.
Vaše výhody na první pohled:
✔ Instalace a uvedení do provozu v Německu v ceně
✔ Servis a náhradní díly přímo přes JMT
✔ Možnost leasingu/financování
✔ Vysoká flexibilita díky pojízdnému stojanu
✔ 24 měsíců záruka
Proč LAGUN:
LAGUN patří mezi přední španělské výrobce obráběcích strojů (MAHER HOLDING) a vyznačuje se robustní konstrukcí, vysokou dynamikou a desítkami let zkušeností ve výrobě frézovacích center. Stroje přesvědčují svou spolehlivostí, snadnou údržbou a efektivním provozem.
Technická výbava:
Řídicí systém:
HEIDENHAIN TNC 7 digitální NC řízení
HEIDENHAIN TFT displej 19"
HEIDENHAIN motory, měřicí systémy a elektronické ruční kolečko HR-510
Výměník nástrojů:
Dedpfjh Ekucox Ak Tjkn
Automatický výměník nástrojů (ATC), 60 pozic
Odvod třísek:
Šnekový pásový dopravník
Opláštění:
Třístranné perimetrické krytování
Přesnosti:
Přesnost polohování: ±0,050 mm
Opakovatelnost: ±0,008 mm
Vaše výhody jako zákazníka JMT:
✔ Oficiální prodejce LAGUN v Německu
✔ Technická podpora a servis přímo na místě
✔ Rychlé dodání náhradních dílů
✔ Školení a zaškolení v ceně
✔ Referenční stroje v Německu k dispozici
Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme a připravíme individuální nabídku
Malý inzerát
Holzheim
354 km
Nůžkový výtah
HaulotteCompact 8 - 8,2m Elektro Scherenarbeitsbühne
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2016, provozní hodiny: 317 h, zdvihová výška: 6 200 mm, typ paliva: elektrický, Pohonový řetězec
Pohon: Kola
Hmotnosti
Provozní hmotnost: 1 875 kg
Funkční parametry
Nosnost: 350 kg
Pracovní výška: 820 cm
CE označení: ano
Dkjdoy U Dvfjpfx Ak Ten
Stav
Technický stav: dobrý
Optický stav: dobrý
Další informace
Transportní rozměry (D x Š x V): 248 x 81 x 199 cm
Typ plošiny: nůžková
Více informací
Pro podrobnosti kontaktujte pana Tobia Mayra.
Haulotte Compact 8 s pracovní výškou 8,20 m – elektrická nůžková pracovní plošina
Výjimečná produktivita Nosnost až 350 kg Jízda ve výsunutém stavu při plné pracovní výšce Možnost využití v interiéru i exteriéru se stejnou nosností Optimální provozní doba
Odolná, spolehlivá, snadná na údržbu
Značka: Haulotte Model: Compact 8 Rok výroby: 2016 Motohodiny: 317 Baterie z roku 2022 Čistá hmotnost: cca 1 875 kg Pracovní výška: cca 8,20 m Výška plošiny: 6,20 m Nosnost: 350 kg Stoupavost: 25% Integrovaná nabíječka Plošina výsuvná až na 323 cm délky
Na přání lze provést novou revizi dle UVV.
Rozměry:
Délka: 248 cm
Šířka: 81 cm
Výška: 199 cm
Ostatní:
Levná doprava po celé Evropě možná. Prohlídky pouze po předchozí domluvě. Rádi přijmeme vaše použité stroje / stavební techniku na protiúčet. Připravíme vám nabídku financování nebo leasingu na míru (pouze pro podnikatele). V případě otázek nás kontaktujte. Všechny ceny platí EXW 86684 Holzheim. Všechny informace jsou nezávazné. Vyhrazujeme si právo na změny, tiskové chyby a mezitímní prodej.
Veškeré údaje o barvě, výbavě, stavu, vlastnostech apod. nabízených vozidel jsou bez záruky. Vyhrazujeme si právo na chyby v textu, omyly a mezitímní prodej.
Malý inzerát
Rakousko
204 km
50 běžných metrů paletových regálů Jungheinrich typu MPB
50 lfm Palettenregal Jungheinrich TypMPBHöhe 9 m Auflast /Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: nový, 50 rm paletové regály Jungheinrich typ MPB nové zboží
Nové zboží, viz obrázky
výška 9 m
Hloubka 110 cm, modrá barva
Délka nosníku 2,7 m žlutá
Nosník se zatížením / přihrádkou 3000 kg
Cena k jednání: € 12.750,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 110 cm, výška 9 m.
+ 144 ks nosníků, délka 2,7 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 288 ks závěsných zámků
+ 78 ks kotev do betonu
Samozřejmostí jsou zátěžové desky, dokumenty atd.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Rám modrý, výplňové panely pozinkované.
Skladem výšky 3,5 m až 9 m.
Dedjlp Ntgopfx Ak Tskn
Zatížení zálivu 12 tun.
Nosník žlutý.
Zboží skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách a podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
70 rm Stow paletový regál
70 lfm Palettenregal StowH 10,5m Auflast/Fach 2100 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 70 rm Stow paletový regál
Z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 10,5 m
Hloubka 100 cm
Délka nosníku 2,70 m
Zatížení / oddělení 2100 kg
Rám modrý
Oranžová barva nosiče
Vyjednávací cena: € 13.000,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 26 ks smontovaných rámů, zatížení 12 t, hloubka 100 cm, výška 10,5 m.
+ 300 ks nosníků, délka 2,7 m, 2100 kg užitečného zatížení/nosník
+ 600 ks závěsných zámků
+ 104 kotev do betonu
Zátěžová deska
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Dksdpfx Akjiwlnpj Ten
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Regály Schäfer
30 lfm Fachbodenregal Schäfer R3000200 kg Auflast/ Fach T 60cm
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Přibližně 30lfm regálový systém Schaefer R3000
Výrobce: Schaefer R3000
jako nové, viz obrázky.
sloupky, pozinkované, výška 2,5 m, hloubka 60 cm
Police, pozinkované, nosnost 200 kg na polici, šířka police cca 100 cm.
Cena k jednání: € 3.290,00 netto ze skladu
Nabídka obsahuje:
31 ks sloupků nebo rámů, výška 2,5 m, pozinkované
90 ks. Police, nosnost 200 kg na polici, pozinkované
10 ks příčných výztuh pro zpevnění
3 úrovně na pole (za příplatek je samozřejmě možné zvolit více úrovní)
Možné jsou i jiné kombinace.
K dispozici jsou výšky 2,3 m, 2,5 m nebo 3 m.
Zboží je skladem.
Stále více než 3000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
Přeprava a montáž na vyžádání.
Další informace na vyžádání.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách, stejně jako
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu)
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oborů.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
čisté zametání
Zánik společnosti
Rychle flexibilní - připraven k zásahu!
Dkodpfxeccxuij Ak Ten
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Malý inzerát
Aumühle
204 km
300 rm paletové regály Nedcon
300 lfm Palettenregal Nedcon H 6,5 mT 110 cm Auflast /Fach 3050 kg
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 300 rm paletové regály Nedcon
Úplně nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Dkedpofi U Afefx Ak Ten
Výška 6,5 m
Hloubka 110 cm, modrá
Délka paprsku 2,7 m oranžová
Nosník se zatížením / police 3050 kg
Vyjednávací cena: € 50.280,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 108 ks smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 6,5 m
+ 642 ks nosníků, délka 2,7 m, nosnost 3050 kg/komora
+1284 ks závěsných zámků
+ 216 ks kotev do betonu
Samozřejmostí jsou nákladové štítky, doklady atd.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Rám modrý RAL 5019, výplňové panely pozinkované.
Skladem jsou výšky 2 m až 7 m.
Nosnost 12 tun, na vyžádání je možná vyšší nosnost.
Nosníky oranžové RAL 2008.
Délky nosníků: 1,85 m, 2,7 m, 3,3 m, 3,6 m skladem.
Zboží na skladě. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Jiné složení na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Rovněž vyklízíme a likvidujeme f
[...]
Malý inzerát
Aumühle
204 km
92 běžných metrů Pozinkovaný paletový regál pro venkovní použití
92 lfm Palettenregal verzinkt für AußenbH 7,2 m Auflast 4000kg/Fach T 110cm
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 92 běžných metrů Pozinkované paletové regály pro venkovní použití Nedcon
Jako nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Rám: Výška 7,2 m Hloubka 110 cm, silné profily, zesílená výplň, včetně zatížení větrem a sněhem. Rám a základní desky jsou pozinkované sendzimirem.
Délka nosníku 2,7 m žárově zinkováno,
profily nosníků 130/50 mm, nosník s nosností 4000 kg
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Nabídka obsahuje:
+ 36 smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 7,2 m
+210 ks nosníků, délka 2,7 m, zatížení 4000 kg/nosník
+420 ks závěsných zámků
+ 72 ks kotev do betonu
Příplatek za žárově pozinkované nohy včetně ochrany podpěr 50 € netto na rám
Střešní konstrukce na přání!
Samozřejmostí jsou dokumenty o nosných značkách apod.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Zboží je skladem. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Další skladby na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Dkedpfx Akjfndh To Ten
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní
[...]
Malý inzerát
Aumühle
204 km
74 m paletových regálů Meta
74 Lfm Palettenregal MetaH 5,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 74 m paletových regálů Meta
z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 5,5 m
Hloubka 110 cm
Délka nosníku 3,6 m
Zatížení / oddělení 3000 kg
Dsdpfxeh R I S Hj Ak Tskn
Pozinkovaný rám
Červený paprsek
Vyjednávací cena: € 6.190,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 21 ks smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 5,5 m
+ 120 ks nosníků, délka 3,6 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 240 ks závěsných zámků
+ 42 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oborů, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Chcete-li se dostat na naši stránku, klikněte prosím na naše
Malý inzerát
Aumühle
204 km
42 m Pozinkovaný paletový regál pro venkovní použití
42 lfm Palettenregal Verzinkt für AußenbH 7,2 m Auflast 4000kg/Fach T 110cm
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 42 rm Paletový regál Pozinkovaný pro venkovní použití Nedcon
Jako nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Rám: Výška 7,2 m Hloubka 110 cm, silné profily, zesílená výplň, včetně zatížení větrem a sněhem. Rám a základní desky jsou pozinkované sendzimirem.
Délka nosníku 2,7 m žárově zinkováno
Profily nosníků 130/50 mm, nosník s nákladem / oddělení 4000 kg
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Nabídka obsahuje:
+ 16 smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 7,2 m
+ 90 ks nosníků, délka 2,7 m, zatížení 4000 kg/komora
+180 ks závěsných zámků
+ 32 ks kotev do betonu
Příplatek za žárově pozinkované nohy včetně ochrany podpěr 50 € netto na rám
Střešní konstrukce na přání!
Samozřejmostí jsou dokumenty o nosných značkách apod.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Zboží je skladem. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Další skladby na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
Dkodpjfndlljfx Ak Tsn
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychle- flexibilní -s
[...]
Malý inzerát
Aumühle
204 km
70 běžných m Regály Schäfer typ R7000
70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 70 běžných m Regály Schäfer typ R7000
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
výška 3 m
Dkjdeh Et Twspfx Ak Ton
hloubka 50 cm
Zatížení / oddělení 200 kg
Šířka zálivu cca 99,8 cm
Cena k jednání: € 9.490,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 71 ks sloupků nebo rámů, 3 m pozinkovaných
+350 ks. Police, nosnost 200 kg/polička, pozinkované
5 úrovní na pole (více je samozřejmě možné za příplatek)
K dispozici jsou různé výšky až do 12 m.
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oborů, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex
24 lfm Palettenregal SSI Schäfer PalflexH 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2400 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex včetně vkládacího roštu
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
Výška 4 m
hloubka 105 cm
Délka nosníku 2,95 m
Zatížení / oddělení 2400 kg
Rám pozinkovaný, nosníky červené
Vyjednávací cena: € 2.890,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 9 ks smontovaných rámů, zatížení 12 t, hloubka 105 cm, výška 4 m.
+ 32 ks nosníků, délka 2,95 m, nosnost 2400 kg/slot
+ 64 ks závěsných zámků
+ 18 kotev do betonu
Dksdpfeiauh Tex Ak Tjn
+ 48 ks vkládacích mřížek / hloubkových podpěr pro 16 úrovní à 2,95 m
Zátěžová deska
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
30 běžných m Regály Schäfer typ R7000
30 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000H 2,1m T 50cm Auflast/Fach 200kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 30 běžných m Regály Schäfer typ R7000
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
Výška 2,1 m
hloubka 50 cm
Zatížení / oddělení 200 kg
Šířka zálivu cca 99,8 cm
Cena k jednání: € 3.250,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 31 ks sloupků nebo rámů, 2,1 m pozinkovaných
+120 ks. Police, nosnost 200 kg/polička, pozinkované
4 úrovně na pole (více je samozřejmě možné za příplatek)
K dispozici jsou různé výšky až do 12 m.
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
Dksdpfx Akjh Eulke Tjn
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Paletové regály STOW
Palettenregal Stow 78 lfmH 6,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 78 běžných metrů paletového stojanu Stow Nové a použité zboží v dobrém stavu výška 6,5 m hloubka 110 cm délka paprsku 4 m nosnost / zásobník 3000 kg rám modrý, nový popruh oranžový, cena sjednaného zboží cena: 6 640, - netto skladem skladem se skládá z: + 20 ks. předmontovaný rám, hloubka 110 cm, výška 6,5 m + 152 ks. nosič, délka 4 m, náklad 3000 kg / přihrádka + 304 ks. závěsná bezpečnostní zařízení + 40 ks. betonové kotvy Load tagy Zboží je skladem. Na požádání možná přeprava a montáž. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí v čistě zametaných prostorách Likvidace Rychlý - flexibilní - připraven zasáhnout! Rovněž čistíme a likvidujeme likvidátory. Napište nám několika klíčovými slovy a my vás budeme okamžitě kontaktovat. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Dodpfod Tw Hpox Ak Tekn
Malý inzerát
Aumühle
204 km
15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
15 lfm Reifenregal NedconH 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
Nové a použité, viz obrázky.
Výška 3 m
Hloubka 50 cm
Délka nosníku 3,7 m Nosník s nákladem/poličkou 1000 kg
Rám modrý
Nosník modře lakovaný
Vyjednávací cena: € 1.150,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 50 cm, výška 3 m.
+ 18 ks nosníků, délka 3,7 m, zatížení 1000 kg/komora
+ 36 ks závěsných zámků
+ 16 ks kotev do betonu
Dodpfjkkch Ejx Ak Tskn
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách a podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
Likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Police na pneumatiky
25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kgTräger mit Auflast/Fach 1000 kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 25 rm stojan na pneumatiky
Z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 2,5 m
hloubka 50 cm,
zatížení v terénu 9000 kg
délka nosníku 2,1 m
Nosník s nadměrným zatížením / oddělení 1000 kg
Vyjednávací cena: € 1.950,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 12 ks smontovaných rámů, zatížení 9 t, hloubka 50 cm, výška 2,5 m.
+ 66 ks nosníků, délka 2,1 m, užitečné zatížení 1000 kg/nosník
+ 132 ks závěsných zámků
+ 24 kotev do betonu
Dkedpfx Akjfdik Io Tsn
Zátěžové desky
Další skladby na vyžádání!
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Sankt Leon-Rot
497 km
Dvousloupová hoblovka
WALDRICH COBURG8 DH 3536 10000
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2021, Funkčnost: plně funkční, délka stolu: 10 900 mm, posuvová délka osa X: 10 200 mm, délka posuvu osy Y: 1 960 mm, délka posuvu osy Z: 1 850 mm, hoblovací výška: 1 850 mm, šířka hoblování: 1 750 mm, otáčky vřetena (min.): 9 000 ot./min, WALDRICH COBURG hydraulický dvojstojanový hoblovací a brusný stroj
Ovládání: konvenční stykačové řízení
Obsluha: originální hlavní ovládací pult Waldrich Coburg s tlačítky, otočnými spínači, analogovými ukazateli a nouzovým vypnutím
Zobrazování / poziční indikace: 2x HEIDENHAIN POSITIP digitální indikátory polohy / polohovací asistenty na hlavním ovládacím pultu
Dodatečné ovládací jednotky: Siemens SIMATIC HMI KTP700 / KTP400 pro brusný suport a brusné zařízení
Částečná modernizace 2021: cca 170 000 EUR
Průběžné modernizace / retrofit do roku 2021
Dodatečně instalované brusné zařízení
Modernizovaný brusný suport
Pohonová technika Siemens / Lenze
K dispozici dokumentace rozváděče a modernizace
Pracovní prostor
Maximální šířka hoblování / upnutí: 1 750 / 1 790 mm
Maximální průchozí výška: 1 850 mm
Celková upínací plocha: 10 900 x 1 500 mm
Dodatečně zdokumentováno: 2 x 4 750 x 1 500 mm
Využitelná délka stolu podle karty: cca 10 200 mm
T-drážky: 7 kusů
Rozteč T-drážek: 210 mm
Šířka T-drážek: 28 mm
Minimální šířka mezery / příčníky: 420 mm
Příčník / stojany / suporty
Počet příčníků: 2
Počet stojanů: 2
Horizontální posuv příčníku: 1 960 mm
Vertikální posuv příčníku: 250 mm
Horizontální posuv stojanu: 550 mm
Vertikální posuv stojanu: 1 850 mm
Suport výkyvný: ±60°
Suport odklopný: ±25°
Rychlosti / posuvy
Pracovní rychlost: 5 – 60 m/min
Rychlost zpětného chodu: 5 – 60 m/min
Příčný hoblovací suport svisle: 0,1 – 7,5 mm
Příčný hoblovací suport vodorovně: 0,1 – 15 mm
Suport stojanu svisle: 0,1 – 7,5 mm
Suport stojanu vodorovně: 0,1 – 7,5 mm
Rozměry / hmotnost / připojení
Prostorová náročnost: 22,67 x 3,97 m
Výška: 3,95 m
Hmotnost: cca 51 872 kg
Napětí: 500 V
Jištění: 125 A
Druh proudu: třífázový střídavý
Frekvence: 50 Hz
Brusný suport / brusné zařízení
Brusný suport s brusným vřetenem
Vedení s tělesem a osou Z
Osa Y brusného suportu přestavěna na kuličkový šroub 40 x 10
Napnutá dvojitá matice
Jednoosé řízení pro přísuvovou osu
Rohový převodový motor 72 Nm
Synchronní servomotor 11 Nm s absolutním enkodérem
Rittal kompaktní rozvaděč
Brusné vřeteno / pohon brusného kotouče
Siemens asynchronní motor pro brusné vřeteno
9 kW při 1 500 ot./min / 57 Nm
10 kW při 1 750 ot./min / 55 Nm
Max. otáčky: 9 000 ot./min
Pohonová technika Siemens SINAMICS
Ovládací jednotka Siemens SIMATIC pro brusný suport / brusné zařízení
Lenze L-force pohon osy Y pro brusný suport
Samostatné rozvaděče pro pohon brusného kotouče a osu Y brusného suportu
Chlazení / hydraulika
Chladicí agregát Schimpke DK150-V
Chladicí výkon cca 17,5 kW
Chladicí médium: olej ISO VG46
Zubové čerpadlo cca 135 l/min při 10 bar
Motor čerpadla cca 5,5 kW
Transformátor 500 V na 400 V
Dostupný samostatný hydraulický/funkční blok
Mechanika / generální oprava
Částečně repasováno lože/stůl, příčníky s suporty Y1/Y2, osa Z1 hoblíkového suportu a mazací zařízení
Lože strojírensky ručně škrábané
Geometrie lože upravena
Stůl vyškrábán
Vodicí dráhy přepracovány
Dkodsy Ubn Sspfx Ak Ten
Suporty Y1/Y2 vyškrábány
Lišty povrstveny a vyškrábány
Ocelový pás vyměněn
Centrální mazání rozšířeno
Stěrače vyměněny
Zvedání příčníku opraveno
Šneková hřídel, středový hnací hřídel, spojky a valivá ložiska vyměněny
Měch X-osy vyměněn
Stav / vybavení
Oblast stojanů nově lakována
Stůl a pracovní plochy ve velmi dobrém stavu
Příslušenství, podsestavy a náhradní díly k dispozici
Malý inzerát
Rodgau
471 km
Vrtací a vkládací stroj
HettichBlue Max 8 FS
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1993, Počet vrtacích vřeten: 8 ks. Rozteč: 32 mm. Upnutí vrtáku: upínací plocha stopky vrtáku: 10 mm. Ovládání: nožní pedál. Směr vrtání: shora, pevné. Počet upínačů materiálu: 2 ks. Typ upnutí materiálu: pneumatické. Provedení: stacionární. Skladové místo:
Djdsza Hlfepfx Ak Tjkn
Malý inzerát
Dreieich
486 km
Bodový svařovací stroj
DALEXSF 8 / 71
Zavolat
Stav: použitý, Výkon 8,0 kVA
Dosah 80 - 480 mm
Přítlačná síla 17 - 235 daN
Vzdálenost ramen 140 mm
Jmenovitý výkon 8,0 kVA
Provozní napětí 380 V
Dsdpfxey Ty Dcs Ak Tokn
Celkový příkon 17,8 kVA
Hmotnost stroje cca 77,5 kg
Potřebný prostor cca 0,35 x 0,80 x 1,05 m
- Výrobní číslo: 8419329-2
Malý inzerát
Kreuztal
544 km
Hydraulická tříválcová kruhová ohýbačka
SERTOM6100 x 10/8 mm
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2000, Technická data:
Pracovní šířka: 6100 mm
Max. ohýbací kapacita: 10,0 mm
Max. předohyb: 8,0 mm
Průměr horního válce: 470 mm
Průměr bočních válců: 250 mm
kalené válce
kuželové ohýbání díky šikmému postavení obou bočních válců
pojízdný ovládací pult
hydraulická sklopná ložiska
výkon motoru: 31 kW
Rozměry (délka x šířka x výška): cca 8000 x 3200 x 2900 mm
Vlastní hmotnost: cca 30 tun
Djdpfozbmw Djx Ak Tskn
Prodávající neodpovídá za případné chyby v psaní nebo přenosu dat. Stroj odpovídá svým vzhledem, technickým stavem a opotřebením svému stáří; použité stroje se prodávají bez jakékoliv záruky.
Malý inzerát
Wasbek
608 km
Konvenční frézka - Servomill® UFM 8 V
KnuthServomill® UFM 8 V
Zavolat
Stav: použitý, Servomill® UFM 8 V je vynikající konvenční frézka v rámci kategorie frézovacích strojů. Tato servo-konvenční univerzální frézka kombinuje horizontální vřeteno s otočnou vertikální frézovací hlavou a nabízí široký rozsah otáček, což ji činí ideální pro použití v opravárenských dílnách, učňovských centrech i výrobních odděleních. Integrovaná elektronika zaručuje přesné, snadné a efektivní frézování. Díky stabilnímu rámu, precizním kuličkovým šroubům a výkonnému motoru o výkonu 5,5 kW umožňuje snadnou obsluhu a vysokou spolehlivost. Dále je vybavena elektronickými ručními kolečky pro pohyb os a polohovacím řízením, které zajišťuje stálou řeznou rychlost. Objednejte si svou Servomill® UFM 8 V ještě dnes a přesvědčte se sami o kvalitě a výhodách této konvenční frézky.
Dodpfx Aov Amixek Tekn
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Lambsborn
583 km
Top stav
ScheerFM 8-3100
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Funkčnost: plně funkční, 2,5 PS motor,
max. výška řezu cca 45 mm,
průměr pilového kotouče cca 180 mm,
hloubka ke zarážce cca 500-530 mm,
s vestavěným odsáváním,
zadní dorazový stůl,
posuvné konzole/opěrný stůl,
pneumatický přítlačný nosník / upínání obrobku,
ze stávající lokace
Dkedpfey Ula Ssx Ak Ton
Odeslání možné za příplatek!
Z důvodu stáří použitého stroje je při prodeji komerčním zákazníkům vyloučena záruka.
Malý inzerát
Německo
463 km
Otočný stůl, kruhový indexovací stůl
Expert TünkersEDX810/0250/8
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2017, Otočný indexovací stůl
Výrobce: Expert Tünkers
Typ: EDX810/0250/8
Dkjdpfxeyl Swwj Ak Ten
Rok výroby: 2017
Stůl s 8 stanicemi (kroky po 45°)
3626ä
Malý inzerát
Německo
463 km
Hydraulické gilotinové nůžky
LVDMVSB 62/8
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1993, Tabulové nůžky
Výrobce: LVD
Typ: MVSB 62/8
Rok výroby: 1993
Dsdpfx Aksy Atn Hj Tjkn
Max. pracovní délka: 6 200 mm
Tloušťka plechu: 8 mm
Hmotnost cca: 13 000 kg
ä3626
Malý inzerát
Lengerich
632 km
Průtokový cytometr
MilliporeGuave easy Cyte 8 HT
Zavolat
Rok výroby: 2014, stav: dobrý (použitý), Millipore Flow Cxtometer Guava easy Cyte 8 HT Rok výroby 2014
pravidelně servisovaný .s PC a softwarem
Lokalita Kolín nad Rýnem
Laboratorní uzávěr k dispozici různé vybavení , vyžádejte si podrobný seznam
Dkodpfxjiv S Are Ak Ten
Usnadňujeme vám hledání: "psg 8 8 fach"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.









































































































































































