Prodej použitých Yokogawa Rotamass Coriolis Mass Flowmeter (697)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Tata
322 km
Vícevřetenová vrtačka 12 vřeten
TOYOSK0-R
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 1976, Vysokorychlostní jemná závitová vrtačka TOYOSK 0-R s pevnou stoupáním vřetena a 12 vřeteny
Rok výroby: 1976
Rychlost (3 úrovně): 850 / 1200 / 1700 ot./min
Průměr vřetena: 8 mm
Gedpfxswifguo Am Eobu
Posuv stolu: 65 mm
Plocha stolu: 200x260 mm
Řazení: Mechanická (stupňová převodovka)
Vřetena: 12 kusů přesné mechaniky pro výrobu malých otvorů/závitů.
Výkon: 0,75 kW
Použití: Současné vrtání více otvorů pro přesné úlohy hromadné výroby (např. automobilové díly, plechy, odlitky)
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Čína, Lidová republika
8 448 km
Automatický stroj na balení kartonových krabic
Shanghai catcalw trading companyMzCBP01
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: MzCBP01, celková hmotnost: 1 500 kg, celková délka: 3 500 mm, celková šířka: 1 100 mm, celková výška: 1 900 mm, požadavek na délku prostoru: 3 800 mm, požadovaná šířka: 1 200 mm, potřebná výška: 2 000 mm, výkon: 1,5 kW (2,04 k), typ paliva: elektrický, spotřeba paliva za hodinu: 20 l/h, provozní tlak: 1 lišta, tlak (max.): 0,6 lišta, typ chlazení: vzduch, Vybavení: Označení CE, Automatická kartonovací stroj je vhodný pro farmaceutické výrobky, potraviny, kosmetiku, spotřební zboží atd. Umožňuje automatické otevření krabice, plnění produktů a následné uzavření tříselným nebo tavným utěsněním. Stroj je vybaven řadou senzorů a automatických ochranných prvků pro bezpečný a efektivní provoz. Lze jej propojit s blistrovacím strojem, horizontálním balicím strojem nebo smršťovacím strojem a vytvořit tak balicí linku. Je to ideální volba pro hromadnou výrobu.
Gbodpsxu Aamefx Am Eeu
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Čína, Lidová republika
8 448 km
Automatický stroj na uzavírání kartonových krabic
Shanghai catclaw trading companyMzBp001
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, provozní hodiny: 1 h, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: MzBp001, celková hmotnost: 1 500 kg, celková délka: 3 800 mm, celková šířka: 1 200 mm, celková výška: 1 900 mm, výkon: 1,8 kW (2,45 k), typ paliva: plyn, spotřeba paliva za hodinu: 20 l/h, provozní tlak: 1 lišta, tlak (max.): 0,6 lišta, typ chlazení: vzduch, Vybavení: Označení CE, Automatický kartonovací stroj na lahve je vhodný pro farmaceutický, potravinářský, kosmetický průmysl a spotřební zboží. Stroj otevírá krabice, vkládá produkty do krabice a poté ji uzavírá zasunutím chlopně nebo horkolepícím uzávěrem. Stroj je vybaven řadou senzorů a automatických ochranných zařízení, které zajišťují bezpečný a efektivní provoz. Lze jej propojit s blistrovacím strojem, flow-pack balicím strojem, smršťovací baličkou apod. pro vytvoření kompletní balicí linky. Je to nejlepší volba pro hromadnou výrobu.
Gedpfx Amjxu Adxs Ejbu

Informujte se nyní
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Tönisvorst
658 km
Horní podpora
unbekanntL.530 mm
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Obersupport Masse: L.530 x B.270 x H.350 mm
Gsdpob Eyb Aefx Am Eobu
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Leipzig
280 km
Systém UPS - systémová část
PILLERUniblock UB-V 1500
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2002, Technické detaily:
Jmenovitý výkon: 1670 kVA
Jmenovitý výkon: 1500 KW
Napětí: 400 / 50 V / Hz
Gbjdpfeu Nzwuox Am Eju
Provozní hodiny: 800 h
Tento systém UPS je ideální pro bezporuchový provoz v náročných podmínkách prostředí, které se mohou vyskytovat například v průmyslových aplikacích.
Vhodný například pro stabilizaci síťových systémů.
Systém UPS se skládá z Powerbridge (setrvačníková hmota s připojeným generátorem) a Uniblocku (blok elektromotoru/generátoru).
Uniblock dodává energii pro zákaznické moduly bez výpadků sítě.
Powerbridge slouží jako zásobník energie.
V případě výpadku sítě Powerbridge krátkodobě převezme napájení (při plném zatížení je napájení udržováno po dobu 39 sekund).
Zásobník energie typu PB60+ s dobou přemostění 39 s.
Dieselový motor je připojen přes rozběhovou spojku. To znamená, že jakmile motor dosáhne otáček zařízení Unibklock, vytáhne generátor do synchronních otáček a převezme tak napájení. (Současně se opět dodává energie do napájecího můstku).
*
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Wuppertal-Cronenberg
609 km
Hasičské auto
VWTouran 2,0 TDI Einsatzfahrzeug Strobel *TÜV NEU*
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 112 000 km, výkon: 103 kW (140,04 k), první registrace: 05/2009, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 2 210 kg, další kontrola (TÜV): 10/2028, barva: bílý, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 4, počet míst k sezení: 5, celková délka: 4 505 mm, celková šířka: 1 794 mm, celková výška: 1 694 mm, Rok výroby: 2009, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, 1. majitel.
Pouze něco přes 112 000 najetých kilometrů, kompletní servisní historie (poslední servis 02/2026 při 110 216 km ve značkovém servisu VW). Pravidelné prohlídky probíhaly převážně v autorizovaném servisu VW.
Nová STK platná do 10/2028.
Přímo z vozového parku německé humanitární organizace.
V nedávné době bylo provedeno mnoho úprav, které se u vozů VW Touran obvykle provádějí:
2026 – nové turbodmychadlo
2023 – nový rozvodový řemen
2023 – nová spojka a nové setrvačníkové kolo
2023 – nové přední brzdy a nové brzdové destičky vzadu
Touran byl dodán ve verzi pro hasiče a jednotky pro ochranu před katastrofami.
Je vybaven nástavbou STROBEL jako zásahové vozidlo se zadními úložnými prostory, zásuvkami a oddělovací mřížkou.
LED světelný panel v horní části zadních dveří.
Registrován jako NEF „Ostatní vozidlo pro lékařskou pohotovostní službu“.
5 sedadel.
S výstražným světelným a zvukovým zařízením.
Podvozek pro jízdu v náročném terénu od výrobce.
Osazen 8 pneumatikami.
Klimatizace.
Přídavné topení (již opraveno).
Audio systém.
Tempomat.
ABS.
ESP.
Asistent brzdění.
Airbagy pro řidiče a spolujezdce, boční airbagy.
Centrální zamykání/dálkové ovládání (2 originální dálkové ovladače VW).
Motor 2,0 litru – TDI, diesel, norma Euro 4. Ekologická známka (zelená).
6stupňová manuální převodovka.
Maximální rychlost 200 km/h podle technického průkazu.
Přídavné směrové světlo vzadu nahoře.
Touran je v dobrém stavu. Nedávno byl najeto něco přes 400 kilometrů po dálnici, a to bez problémů. VW nevykazuje žádné neobvyklé zvuky ani chybové hlášky. Touran běží velmi tiše a plynule. Pravidelný servis, který byl prováděn v průběhu let, se vyplatil.
Podle informací od humanitární organizace je přívod elektrické energie vlevo vzadu v současné době nefunkční. Nemohli jsme to sami ověřit, protože nemáme k dispozici vhodný připojovací kabel.
Jsou zde známky opotřebení, ale o jakýchkoli poškozeních nebo nehodách není známo.
V vozidle je také sada sněhových řetězů.
Gbsdpfsz Iuztsx Am Eju
V současné době namontované kvalitní zimní pneumatiky se symbolem sněhové vločky jsou od společnosti CONTINENTAL a mají DOT kód 2022.
Touran je u nás k dispozici ihned.
Tato nabídka platí pouze pro podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné jakéhokoli druhu, stejně jako pro úřady / složky IZS / humanitární organizace jakéhokoli druhu. Soukromým zákazníkům bohužel neprodáváme. Změna nabídky a případné chyby v popisu jsou kdykoli vyhrazeny.
Uvedená kupní cena je konečná cena brutto = netto (= diferenciální zdanění podle § 25a UStG. To znamená, že k této kupní ceně se nepřidává DPH a zároveň ji nelze odděleně vypočítat).
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Duxford
1 101 km
Malvern Omnisec CHR600 + CHR7100 Resolve & Reveal GPC/SEC systém
Malvern OmnisecCHR600 + CHR7100 R2A
Zavolat
Stav: použitý, Tato nabídka se týká systému Malvern CHR6000 + CHR7100 OMNISEC RESOLVE a REVEAL GPC/SEC.
Obě jednotky jsou ve zcela funkčním stavu a připraveny k okamžitému použití.
Co systém měří:
Kombinovaný systém OMNISEC RESOLVE a REVEAL GPC/SEC poskytuje absolutní molekulovou hmotnost, intrinsickou viskozitu, koncentraci a konformační údaje v jediném běhu. To eliminuje potřebu kalibračních standardů a zvyšuje přesnost i spolehlivost výsledků.
OMNISEC RESOLVE – chromatografický modul
OMNISEC RESOLVE integruje čtyři klíčové komponenty do jednoho zařízení:
Gbjdpfx Aeychy Aom Eeu
- Čerpadlo: Zajišťuje průtok v rozmezí 0,01–10 mL/min s nízkou pulzací (0,15 % při 1 mL/min ve vodě), což zaručuje stabilní signál základní linie.
- Odplyňovač: Nízkoobjemové řešení (960 µL) pro rychlou výměnu rozpouštědel, zvyšující produktivitu systému.
- Autosampler: Pojme až 192 vzorků, s teplotní regulací v rozmezí 4 °C až 60 °C, vhodný pro vialky i 96-jamkové mikrotitrační destičky.
- Kolonová pec: Umožňuje regulaci teploty do 65 °C, podpora až šesti analytických kolon pro optimální separační podmínky.
Integrované provedení snižuje šum základní linie a zvyšuje citlivost měření, zejména u vzorků s nízkými koncentracemi nebo nízkou molekulovou hmotností.
OMNISEC REVEAL – detektorový modul
OMNISEC REVEAL je pokročilý, plně integrovaný, teplotně regulovaný multi-detektorový modul, který zahrnuje:
- Detektor lomu (RI): Vysoce citlivý a stabilní pro přesné měření koncentrace i u velmi zředěných vzorků.
- UV/Vis fotodiodové pole (UV-PDA): Umožňuje měření absorbance v rozsahu 190–900 nm, poskytuje široké detekční možnosti.
- Detektory rozptýleného světla (LALS & RALS): Nabízí špičkovou citlivost – měření molekulových hmotností od 200 g/mol a dávky již od 100 ng, což zaručuje vysokou spolehlivost výsledků.
- Viskozimetr: S automatickým vyvažováním, pro přesné měření intrinsické viskozity, s uživatelsky vyměnitelným kapilárním můstkem pro minimalizaci údržby.
Kompletně regulované teplotní prostředí zlepšuje stabilitu detektorů a celkovou charakteristiku vzorků, což zaručuje optimální výkon i u citlivých aplikací.
OMNISEC Software
Softwarový balík OMNISEC nabízí:
- Jednotné ovládání přístroje, sběr dat a analýzu.
- Výpočty molekulové hmotnosti (Mn, Mw, Mz), polydisperzity, poloměru gyrace (Rg), intrinsické viskozity a Mark-Houwinkových parametrů.
- Podpora automatického, bezobslužného provozu pro zjednodušení pracovních postupů.
Klíčové výhody:
- Výjimečná citlivost: Měření molekulových hmotností už od 200 g/mol a dávky od 100 ng.
- Rozsáhlá UV/Vis detekce: Absorbance v rozsahu 190–900 nm.
- Špičková stabilita: Teplotně stabilizované detektory zaručují konzistentní a kvalitní výsledky.
- Univerzálnost: Ideální pro polymery, polysacharidy i proteiny, multi-detektorová SEC poskytuje detailní charakterizaci.
- Integrovaný design: Snížený mezipřístrojový objem zlepšuje rozlišení píků a kvalitu dat.
- Přesné měření viskozity: Díky automatickému vyvažování viskozimetru, což zvyšuje reprodukovatelnost měření.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Duxford
1 101 km
Malvern Archimedes měření částic včetně PC
MalvernArchimedes Particle Metrology
Zavolat
Stav: použitý, Tato nabídka se týká systému Malvern Archimedes Particle Metrology včetně PC.
Zařízení je ve plně funkčním stavu a je připraveno k okamžitému použití.
Systém Archimedes Particle Metrology využívá pokročilou techniku měření rezonující hmotnosti (resonant mass measurement) k detekci a přesnému počítání částic v rozsahu velikosti 50 nm až 5 µm. Spolehlivě měří charakteristiky částic jako jsou vztlaková hmotnost, suchá hmotnost a velikost, což zajišťuje vysoce přesné výsledky.
Tento systém je obzvláště užitečný pro charakterizaci proteinových agregátů ve formulacích nebo pufrech a je proto nepostradatelným nástrojem ve výzkumu a vývoji proteinů. Archimedes dokáže rozlišit mezi proteinovými částicemi a nečistotami, například silikonovým olejem, prostřednictvím porovnání jejich příslušných rezonančních frekvencí a vztlakových hmotností. To uživatelům umožňuje získat přesné výsledky bez kontaminace.
Balení obsahuje:
Gedpfx Aoxwc Ivem Ejbu
✔ Systém Malvern Archimedes Particle Metrology
✔ PC s Windows 10 Pro a předinstalovaným softwarem Archimedes Version 1.21
✔ 24" monitor pro přehlednou vizualizaci dat
✔ Napájecí adaptéry a komunikační kabely pro snadné zprovoznění
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Duxford
1 101 km
Sartorius YCW623 2KG / F1 závaží
SartoriusYCW623 2KG / F1
Zavolat
Stav: použitý, Tato nabídka je na závaží Sartorius YCW623 2KG / F1.
Jednotka je ve zcela funkčním stavu a je připravena k okamžitému použití.
Sartorius YCW623 2kg Knob Weight je vysoce přesné metrologické závaží určené pro použití v laboratorních a průmyslových podmínkách. Splňuje požadavky normy OIML třídy F1, což zaručuje přesnost pro kalibraci vah a váhových systémů. Vyrobeno z vysoce leštěné, nemagnetické nerezové oceli, která je mimořádně odolná vůči korozi, což závaží činí trvanlivým a spolehlivým v různých prostředích. S hustotou 8,0 g/cm³ je ideální pro laboratoře, kde je vyžadováno důsledné dodržování kontrolních protokolů, jako jsou GLP a GMP.
Klíčové vlastnosti:
- OIML F1 klasifikace pro přesnou kalibraci
- Materiál: leštěná nerezová ocel, nemagnetická a odolná vůči korozi
Gedpfxoxx Ap Ne Am Ejbu
- Jmenovitá hmotnost: 2 kg
- Dodáváno v ochranném kufříku pro bezpečné zacházení a skladování
Toto závaží je ideální pro použití v laboratořích, kde je požadována vysoká přesnost a dodržování mezinárodních norem.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Emmeloord
749 km
EAGLE PRO PACK 240 PRO
Eagle PROPack 240 PRO
Zavolat
Stav: použitý, Eagle Pro Pack 240 PRO – Pokročilý rentgenový systém pro kontrolu balených výrobků
Eagle Pro Pack 240 PRO je vysoce výkonný rentgenový systém určený k zajištění maximální bezpečnosti výrobků, kontroly kvality a efektivity výroby.
Je ideální pro použití v potravinářském průmyslu, při výrobě krmiv pro zvířata, farmaceutických výrobků a spotřebního zboží.
Tento systém kombinuje nejmodernější detekční technologii s robustní průmyslovou konstrukcí.
-----
Klíčové vlastnosti a výhody
- Spolehlivá detekce cizích těles, a to i v hustém nebo kovovém obalu
- Možnost provedení více kontrol kvality v rámci jedné inspekce
- Vysoká přesnost kontroly při vysoké rychlosti výroby
- Hygienická konstrukce z nerezové oceli pro náročné výrobní prostředí
Technické specifikace
Kontrolovaná plocha
- Maximální šířka kontroly: až 242 mm
- Maximální výška kontroly: až 101 mm
- Šířka dopravníku: přibližně 298 mm
Detekční schopnosti
- Detekce kovů, skla, kamene, minerálních kostí a hustých plastů
- Kontrola integrity výrobku:
- Chybějící nebo poškozené kusy
- Ověření tvaru a polohy
- Kontrola hladiny náplně a hmotnosti/váhy (analýza 2-, 3- nebo 5-zón)
Rentgenová technologie
- Rozlišení detektoru:
- Až 0,4 mm (PXT™ duální energie)
- 1,2 mm, jednoduchá energie
Software a ovládání
- 15" dotykový displej s plnobarevným HMI
- Software pro zpracování obrazu Eagle SimulTask™ PRO
- Operační systém Windows 10 Enterprise
- Vzdálená diagnostika prostřednictvím TeamViewer™
Gbodpfox Srn Rox Am Eju
Dopravník a rychlost
- Variabilní rychlost dopravníku: 17 – 114 m/min, v závislosti na konfiguraci a výrobku
Připojení
- USB 2.0
- Ethernet 10/100/1000
- Volitelné rozhraní EtherNet/IP Fieldbus
Konstrukce a bezpečnost
- Hygienická konstrukce z nerezové oceli (volitelně IP65/IP66)
- Nízká emise záření: < 1 µSv/h
- Splňuje mezinárodní normy pro rentgenovou a elektrickou bezpečnost (CE / FDA)
Provozní podmínky
- Provozní teplota: 0 – 40 °C
- Napájení: 230 V AC, 50/60 Hz, jednofázové
Proč si vybrat Eagle Pro Pack 240 PRO?
- Vynikající detekční výkon
- Zvýšená doba provozuschopnosti výroby
- Snížený počet falešných odmítnutí
- Navrženo pro moderní, vysoce rychlostní výrobní linky
Další fotografie a kompletní specifikace: /
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Kaufungen
445 km
Cisternový návěs
BERGERSAPL 24 SATA Tankauflieger 35 m³ *4 Compartments
Zavolat
Stav: použitý, maximální hmotnost nákladu: 28 340 kg, celková hmotnost: 35 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 10/2014, další kontrola (TÜV): 10/2028, Rok výroby: 2014, Interní číslo vozidla: VTC30057
Ihned k dispozici
Více informací naleznete zde:
Luis Lucena
Viktoria Sologubova
NĚMČINA
Berger SAPL 24 SATA, cisternový návěs – 35 m³ – 4 komory – 3 nápravy
Použitý cisternový návěs Berger ecotrail typu SAPL 24 SATA, rok výroby 2014. Tříosý návěs má podle údajů prodejce celkový objem 35 m³, rozdělený do čtyř komor.
Při povolené celkové hmotnosti 35 000 kg a hmotnosti prázdného vozidla 6 660 kg je užitečné zatížení 28 340 kg.
Technické údaje:
* Číslo vozidla: VTC30057
* Stav vozidla: použité
* Kategorie: cisternový návěs
* Výrobce: Berger Fahrzeugtechnik
* Produktová řada: Berger ecotrail
* Typ: SAPL 24 SATA
* První registrace: 10/2014
* Rok výroby: 2014
* Nápravy: 3
* Povolená celková hmotnost: 35 000 kg
* Hmotnost prázdného vozidla: 6 660 kg
* Užitečné zatížení: 28 340 kg
* Objem cisterny, přibližně: 35 m³
* Počet komor: 4
Údaje podle štítku výrobce:
* Výrobce: Berger Fahrzeugtechnik Ges.m.b.H.
* Země výroby: Rakousko
* Identifikační číslo vozidla: VA9USLAKTDFZT0437
* Číslo homologace EC: e42007/460339*02
* Technicky udaná celková hmotnost: 39 000 kg
* Povolené zatížení sedlového spoje: 11 000 kg
* Technicky udané zatížení sedlového spoje: 12 000 kg
* Povolené zatížení nápravy: 3 × 8 000 kg
* Technicky udané zatížení nápravy: 3 × 9 000 kg
Gjdpjzfuqrsfx Am Esbu
Prohlídka a funkční zkouška jsou možné po předchozí domluvě termínu. Další informace, fotografie a videa vám rádi poskytneme na vyžádání.
Chyby, změny a meziprodej vyhrazeny.
ANGLIČTINA
Berger SAPL 24 SATA tank semi-trailer – 35 m³ – čtyři komory – tři nápravy
Použitý cisternový návěs Berger ecotrail, typ SAPL 24 SATA, vyrobený v roce 2014. Podle informací prodejce nabízí tříosý návěs celkový objem cisterny 35 m³, rozdělený do čtyř komor.
Při povolené celkové hmotnosti 35 000 kg a hmotnosti prázdného vozidla 6 660 kg je deklarované užitečné zatížení 28 340 kg.
Technické specifikace:
* Referenční číslo: VTC30057
* Stav: použité
* Kategorie: cisternový návěs
* Výrobce: Berger Fahrzeugtechnik
* Produktová řada: Berger ecotrail
* Typ: SAPL 24 SATA
* První registrace: 10/2014
* Rok výroby: 2014
* Nápravy: 3
* Povolená celková hmotnost: 35 000 kg
* Hmotnost prázdného vozidla: 6 660 kg
* Užitečné zatížení: 28 340 kg
* Objem cisterny, přibližně: 35 m³
* Počet komor: 4
Informace podle identifikační značky výrobce:
* Výrobce: Berger Fahrzeugtechnik Ges.m.b.H.
* Země výroby: Rakousko
* Identifikační číslo vozidla: VA9USLAKTDFZT0437
* Číslo homologace EC: e42007/460339*02
* Technicky udaná celková hmotnost: 39 000 kg
* Povolené zatížení sedlového spoje: 11 000 kg
* Technicky udané zatížení sedlového spoje: 12 000 kg
* Povolené zatížení nápravy: 3 × 8 000 kg
* Technicky udané zatížení nápravy: 3 × 9 000 kg
Prohlídka a funkční zkouška jsou možné po předchozí domluvě termínu. Další informace, fotografie a videa jsou k dispozici na vyžádání.
Chyby, změny a meziprodej vyhrazeny.
Chyby vyhrazeny
Rádi vykoupíme vaše použité vozidlo.
Financování je možné přímo u nás.
GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH
Mluvíme: německy, anglicky, španělsky, polsky, ukrajinsky, rusky, bulharsky.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Duxford
1 101 km
Váha Sartorius LA4200s
Sartoriusla4200s
Zavolat
Stav: použitý, Tato nabídka se týká váhy Sartorius LA4200S
Zařízení je plně funkční a připravené k okamžitému použití.
Sartorius LA4200S je vysoce přesná horní váha z renomované série Masterpro, určená pro laboratorní prostředí s požadavkem na přesné a spolehlivé měření. Díky kombinaci pokročilých funkcí a robustní konstrukce je ideální pro aplikace zaměřené na kvalitu.
Hlavní vlastnosti série Masterpro:
Série Masterpro od společnosti Sartorius nabízí přesné váhy pro měření hmotnosti s kapacitou od 0,1 mg do 64 kg. Tyto přístroje disponují širokou škálou vysoce výkonných funkcí, díky nimž jsou zvláště vhodné pro použití jako měřicí a testovací zařízení v rámci systémů řízení jakosti podle ISO nebo GLP.
Klíčové výkonnostní vlastnosti:
isoCAL: Plně automatická samokalibrace a nastavování, spouštěné podle času nebo změny teploty.
reproTEST: Umožňuje rychlé stanovení standardní odchylky pro ověření reprodukovatelnosti výsledků vážení.
Gbedjxv Dg Dopfx Am Eeu
Výstupy dle ISO/GLP: Podporuje sledovatelné dokumentování s výstupy vyhovujícími normám.
Zámek menu: Nastavení chráněná heslem pro bezpečný provoz.
Váhy Masterpro splňují nejvyšší standardy přesnosti a spolehlivosti díky:
Pokročilému filtrování vibrací: Zajišťuje stabilní výsledky i v náročných podmínkách.
Stabilnímu a reprodukovatelnému výstupu: Kritické pro konzistentní kvalitu dat.
Vysoce čitelnému displeji: Výborná čitelnost za všech světelných podmínek.
Odolnosti: Robustní vážicí systém zajišťuje dlouhodobý provoz.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Rakousko
204 km
Broušení stroje s talířovým kotoučem
O.M.N.C.S.E. 500
Zavolat
Stav: nový, Stav nový
Dodací lhůta cca 2 týdny od objednání
Země původu Itálie
Cena 17 940 €
Leasingová splátka 344,45 €
Rozměry brusného kotouče Dm. 200x78x78 mm
Otáčky 2800 ot/min
Vzdálenost brusného kotouče - stůl (bez magnetické upínací desky) 300 mm
Magnetická upínací deska 300x150x55 mm
Brusná plocha 350x150 mm
Stůl 500x160 mm
Výkon motoru 3,6 kW
Délka 1020 mm
Šířka 820 mm
Výška 2170 mm
Hmotnost 440 kg
Tato bruska s pevným stolem vychází z modelu R.V. 500, liší se však dlouhým, čtyřnásobně ložiskovaným sloupem s dodatečnou, stabilní oporou sloupu. Díky své tuhosti a geometrické stabilitě je tato rovinná bruska vynikající pro broušení přesných dílů s větší výškou: jednotlivé nebo sériové díly z nástrojové výroby, formy, razníky, ozubená kola a mnoho dalšího.
Matice svislého posuvného vřetena a ustavovací kolíky k zarovnání osy této brusky s pevným stolem garantují trvale optimální pracovní podmínky.
Litinové lože pro trvalou geometrickou stabilitu brusky. Litinový sloup, chráněný měchy a uložený ve čtyřech nastavitelných přesných ložiscích, dimenzovaný pro tento typ brusky s pevným stolem. Třífázový motor s dvojitým pláštěm vzduchového chlazení zabraňuje přehřívání motoru při souvislém obrábění a udržuje teplotu hřídele motoru a ložisek konstantní.
Kalený, broušený a dynamicky vyvážený hřídel, uložený v přesných kuličkových ložiscích, dimenzovaný pro tento typ brusky s pevným stolem a samonastavitelný pomocí pružin pro předepnutí vůle a kompenzaci tepelných roztažností.
Svislé posuvné vřeteno uložené v protilehlých nastavitelných kuličkových ložiscích, s optimálním pohybem, aby u tohoto modelu brusky s pevným stolem zůstala oblast brusného kotouče volná a nedocházelo k usazování prachu.
Kovové měchy pro lepší ochranu svislého posuvného vřetena brusky.
Protilehlé bronzové matice slouží ke kompenzaci opotřebení svislého posuvného vřetena, které se projeví v průběhu času u brusky s pevným stolem. Ustavovací kolíky slouží k zarovnání motoru brusky s osou a tím zajišťují rovnoběžné povrchy i po čase.
Ruční kolo brusky je trojitě ložiskované a spojeno s vřetenem přes dvě šikmé ozubené převody. Je osazeno odstupňovaným bubnem, který je podepřen axiálním ložiskem a umožňuje odebírání materiálu po 0,01–0,02–0,03 mm na jeden průchod. Rychlý posuv na jednu otočku ručního kola činí 2 mm.
Otočný knoflík s pákou umožňuje programovatelný mikrometrický posuv 0,01–0,02–0,03–0,04 mm na impuls a usnadňuje obsluhu tím, že není nutné používat plynulé krokování.
Drážka pro optimální využití pracovní výšky brusného kotouče a upínání nemagnetických dílů a příslušenství jako magnetické sklíčidlo, samostředicí sklíčidlo a úhelník.
Gbedpeyv Iqvofx Am Eju
Ovládací prvky nízkého napětí, ochranná zařízení, kontrolky a veškeré nezbytné vybavení pro dodržení bezpečnostních a konformitních předpisů pro tento typ brusky s pevným stolem.
Rukojeti, tvar a rozměry brusky s pevným stolem odpovídají aktuálním ergonomickým normám…
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Rakousko
204 km
Studená pila
HESSE by BEKA-MAKBMDO-100 XS
Zavolat
Stav: nový, Stav: nový
Dodací lhůta: cca 14 - 16 týdnů od objednání
Země původu: Turecko
Gsdpfx Asy Nnxgsm Esbu
Cena: 107 500 €
Leasingová splátka: 2 031,75 €
Průměr pilového kotouče: 360 mm
Rozměry pilového kotouče: Ø360 x 40 mm
Rychlost pilového kotouče: 40 - 280 ot/min
Řezná kapacita 0° kulatá: 20 - 100 mm; čtvercová: ---
Min. délka zbytkového kusu: 60 mm
Délka posuvu: 10 - 9999 mm
Pracovní výška: 900 mm
Motor: 15 kW
Šířka: 3 400 mm
Hloubka: 2 675 mm
Výška: 2 750 mm
Hmotnost: 3 450 kg
Celkový příkon: 21,65 kW
BMDO 100 XS je určena pro sériovou výrobu ocelových a neželezných polotovarů s průřezem materiálu až do průměru 100 mm. Je navržena pro použití s kotoučovými pilovými listy s tvrdokovem (TCT) a umožňuje rychlé a přesné řezání plných tyčí. Možnost použití HSS pilových kotoučů pro řezání trubek. Díky standardnímu zdvihu 800 mm, servoposuvu a 6metrovému automatickému podavači je pila BMDO 100 XS ideální pro velkosériovou výrobu plných materiálů.
STANDARDNÍ VYBAVENÍ:
- Automatický podavač 6 m
- Motorem poháněný válečkový dopravník 3 m
- Hydraulické horní upínání
- Zařízení pro mikroskopický rozstřik chladicí kapaliny
- Hydraulický svěrák
- Frekvenční měnič
- Kartáč na pilové kotouče
- Vysoce výkonná převodovka
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ (ceny na vyžádání):
- Odsávání olejové mlhy
- 6m válečková dráha
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Duxford
1 101 km
Restek SGT základová deska pro jednu pozici plus sada plynového filtru SGT Superclean
RestekRestek SGT
Zavolat
Stav: použitý, Tato nabídka zahrnuje Restek Single Position Base Plate Gas Filter Kit a SGT Gas Filter Kit.
Gsdpoxv Dk Njfx Am Eebu
Jednotka je plně funkční a připravena k okamžitému použití.
Restek Single Position Base Plate Gas Filter Kit je modulární systém určený pro čištění plynů v laboratorních aplikacích, zejména v plynové chromatografii (GC) a systémů hmotnostní spektrometrie (MS).
Hlavní vlastnosti:
Základní deska: Jednopozicová základní deska (katalogové číslo 22025) je vyrobena z mosazi a má rozměry 10,2 × 10,2 × 4,8 cm. Je kompatibilní se všemi samostatnými plynovými filtry Super Clean.
Filtrační vložky: Restek nabízí různé filtrační vložky, například trojitý filtr odstraňující kyslík, vlhkost a uhlovodíky, nebo filtr pro palivový plyn určený k odstranění vlhkosti a uhlovodíků.
Kompatibilita přípojek: Základní deska je určena pro trubičky 1/8''. Pro adaptaci na trubičky 1/4'' jsou k dispozici redukce konců trubiček 1/8'' na 1/4''.
Materiálové provedení: Koncové přípojky jsou k dispozici z mosazi nebo nerezové oceli dle požadavků aplikace.
Restek SGT Superclean Gas Filter Kit
Restek SGT Superclean Gas Filter Kit je systém vysoce čistého čištění plynů, navržený k odstranění kontaminantů jako je vlhkost, kyslík či uhlovodíky z nosných a palivových plynů používaných v GC a MS. Tento set je zvláště vhodný pro aplikace požadující ultračisté plyny pro zajištění přesných a spolehlivých analytických výsledků.
Hlavní vlastnosti:
Výstup vysoké čistoty: Zajišťuje čistotu plynů vyšší než 99,9999 %, v závislosti na vstupní kvalitě plynu a průtokové rychlosti.
Široká kompatibilita: Kompatibilní s různými typy plynů, včetně inertních nosných plynů, vzduchu, vodíku a hélia.
Rychloupínací systém: Uživatelsky přívětivý rychloupínací systém umožňuje snadnou a těsnou výměnu filtračních vložek.
Odolná konstrukce: Vyrobeno se skleněným vnitřkem pro zabránění difúzi a polykarbonátovým pláštěm pro bezpečnost.
Vizuální indikátor: Každá filtrační vložka je opatřena snadno čitelným barevným indikátorem, který signalizuje nutnost výměny.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Raalte
701 km
Volvo FH 13.500 6x4 tandemový zvedák
VolvoFH 13.500 6x4 Tandem Lift
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), najeté kilometry: 514 000 km, výkon: 368 kW (500,34 k), první registrace: 09/2018, typ paliva: nafta, rozměr pneumatiky: 385/65R22.5, konfigurace náprav: 6x4, rozvor náprav: 3 000 mm, palivo: nafta, kapacita palivové nádrže: 330 l, brzdy: brzdění motorem, barva: modrá, kabina řidiče: spací kabina, typ převodu: automatický, počet převodových stupňů: 12, emisní třída: Euro 6, zavěšení: vzduch, povolené zatížení nápravy (náprava 1): 8 000 kg, přípustné zatížení nápravy (náprava 2): 10 500 kg, povolené zatížení nápravy (náprava 3): 10 500 kg, Rok výroby: 2018, Vybavení: AdBlue, tempomat, = Další možnosti a příslušenství =
- Posilovač brzd
- Lednice
- Spací kabina
- Skříňka na nářadí
= Poznámky =
Převodovka: Automatická
Počet převodových stupňů: 12
Model převodovky: Volvo I-Shift / Automatická / 12 stupňů / 2600 Nm
Barva: Modrá
Rozvor: 300 cm
Nosnost: 70 000 kg
Výrobce: Volvo
Typ: FH13 500 hp 6x4
VIN: YV2RT40D0JA825417
Rok výroby: 2018
Tachometr: 514 000 km
Motor: 500 HP / Diesel 12,8 l / EURO 6 / SCR + EGR / VEB+
Převodovka: Volvo I-Shift / Automatická / 12 stupňů / 2600 Nm
1. náprava: 8 000 kg / Vzduchové odpružení / 385/65R22,5
2. náprava: 10 500 kg / Vzduchové odpružení / poháněná / 315/70R22,5
3. náprava: 10 500 kg / Vzduchové odpružení / poháněná / 315/70R22,5
Rozvor: 3 000 mm
Převodový poměr: i = 2,83
Vlastní hmotnost: 9 600 kg
Celková hmotnost vozidla: 29 000 kg
Gbsdjuu E Sfjpfx Am Eeu
Celková povolená hmotnost soupravy: 70 000 kg
Výbava:
330 l palivové nádrže
AdBlue nádrž, 65 l
24V elektrický systém
Jost JSK 2" točna
Pneumaticky ovládaná posuvná točna
Hlavní odpojovač baterie
Pracovní světla
Skříňky na nářadí mezi zadními koly
Tandemová zdvihací náprava
Kryt rámu
Kabina:
FH Globetrotter spací kabina
Asistent udržování v jízdním pruhu
Adaptivní tempomat
Systém varování před čelní kolizí a nouzové brzdění
Kávovar
Střešní okno
2x lůžko
Pohodlná kožená sedadla
Speciální interiér
Lednice
Úložné boxy
Nezávislé topení motoru a kabiny
Rádio/CD přehrávač / Bluetooth
= Další informace =
Obecné informace
Použitelný materiál: podlaha
Technické informace
Zdvihový objem motoru: 12 777 cm3
Převodovka
Převodovka: I-Shift, 12 rychlostí, automatická
Konfigurace náprav
Odpružení: vzduchové
Přední náprava: Rozměr pneumatik: 385/65R22,5; Max. zatížení nápravy: 8 000 kg; Řiditelná náprava
Zadní náprava 1: Rozměr pneumatik: 315/70R22,5; Dvojmontáž; Max. zatížení nápravy: 10 500 kg
Zadní náprava 2: Rozměr pneumatik: 315/70R22,5; Dvojmontáž; Max. zatížení nápravy: 10 500 kg
Hmotnosti
Provozní hmotnost: 9 600 kg
Užitečné zatížení: 70 000 kg
Celková povolená hmotnost: 29 000 kg
Funkčně
Značka nástavby: Volvo
Stav
Technický stav: velmi dobrý
Vizuální stav: velmi dobrý
Poškození: žádné
Finanční informace
Cena: na vyžádání
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Mönchengladbach
655 km
Měřící rameno
TrimosA3
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, A3 je samostatná řada přenosných měřicích ramen série Trimos A. Jeho hlavní výhodou je malá velikost, která umožňuje snadný transport bez nutnosti montáže.
Gedew Dzxvepfx Am Eobu
Rameno v konfiguraci se 6 osami je k dispozici s měřicím rozsahem 1,3 m a 1,8 m. Uhlíková vlákna v kombinaci s hliníkovou montážní základnou zaručují mimořádně stabilní a lehkou konstrukci. Díky vyvážení je zajištěna vynikající ovladatelnost.
Nejpřesnější měřicí rozsah
Maximální přenositelnost
Žádné speciální přípravy nejsou potřeba
Plná autonomie díky integrovanému bezdrátovému systému
Pevný nebo vyměnitelný dotekový snímač
Pevné protizávaží pro dokonalou, stabilní a trvalou rovnováhu
Integrovaný Bluetooth
Možnost připojení USB
Tlačítka na měřicí hlavě pro vylepšenou citlivost měření
Modely A3: A3 - 1300
Měřicí rozsah (m): 1,3
Osy: 6
Přesnost (mm): 0,016*1
Hmotnost (kg): 9,5
Modely A3: A3 - 1800
Měřicí rozsah (m): 1,8
Osy: 6
Přesnost (mm): 0,020*1
Hmotnost (kg): 10,4
Provozní teplota: +5 ÷ +40 °C
Relativní vlhkost vzduchu: 90 % bez kondenzace
Prohlášení o shodě: CE
Napájení: 110–220 V / 50–60 Hz
Krytí: IP 54
Konektivita: Bluetooth a USB
Výdrž baterií: > 8 h
Certifikace: ISO 10360-12 do 3,2 m
ISO 10360-2 nad 3,2 m
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Dievogala
796 km
Kompletní výrobní linka s extruderem
Clextralsemi-moist pet treat line ExtruderBC-45
Zavolat
Stav: nový, Funkčnost: plně funkční, Nabízí se k prodeji výrobní linka pro polo-měkké pamlsky pro domácí mazlíčky, postavená na bázi dvoušnekového extrudéru, určená pro kontinuální tvarování, porcování a chlazení polo-měkkých produktů. Linka je demontována a připravena k expedici. Byla zakoupena od dodavatele a nebyla používána v produkci, avšak její konfigurace odpovídá strojům běžně provozovaným ve výrobě polo-měkkých pamlsků.
Tato sestava zahrnuje klíčové kroky, které obvykle určují kvalitu a zpracování polo-měkkých produktů: stabilní dávkování sypkých složek do extruze, kontrolované tvarování a krájení a dvoustupňové chlazení pro stabilizaci textury a snížení lepení/deformace před balením nebo dalším zpracováním. Extrudér je dvoušnekový a lze na něm vyrábět až 150 kg/h dle receptury a nastavení. Tvarování produktu je vysoce flexibilní a lze jej přizpůsobit různým formátům; stroj je vhodný pro dentální tyčinky, srdíčka, kosti, tyčinky, proužky i jiné geometrické tvary dle zvolené matrice/tvarovače a krájecí hlavy. Tato konfigurace byla využita na pamlsky s vysokým obsahem masokostní moučky / bezobilné polo-měkké pamlsky i vegetariánské varianty, přičemž výsledné vlastnosti závisí na složení, cílovém obsahu vlhkosti a nastavení procesu.
Suché základní komponenty jsou dávkovány v objemovém nebo hmotnostním dávkovači, který dávkuje přímo do extrudéru, což zajišťuje stabilnější extruzi a konzistentnější tvar produktu. Porcování probíhá rotačním nožovým kráječem s uživatelskými vložkami, které umožňují čistší řez polo-měkkých produktů. Délka řezu může začínat od cca 5 mm a je možné ji dále přizpůsobit; konečný rozsah závisí na nastavení a typu použité krájecí hlavy. Koncepce krájecí hlavy je flexibilní a může být podle potřeby přepracována nebo upravena pro dosažení požadovaného výsledku a povrchové úpravy různých tvarů a receptur.
Po tvarování a krájení je produkt transportován přes vstupní chladicí sekci s ventilátorem a následně přes pásový chladič pro další stabilizaci. Chlazení je zajištěno nuceným průchodem okolního vzduchu, přičemž účinnost chlazení je regulována rychlostí pásu (dobou strávenou v chladiči) a průtokem vzduchu. Tento dvoustupňový systém je standardní pro polo-měkké produkty, kde je důležitá povrchová stabilizace a odolnost při manipulaci, aby nedocházelo ke shlukování, deformaci nebo poškození při transportu.
Godpfx Asycfw Esm Eobu
Výraznou předností této sestavy je směšovací hlava na konci extrudéru, která umožňuje lepší homogenizaci/správu teploty a také výrobu dvoubarevných pamlsků (dle aplikace). Součástí prodeje je i sada na dávkování kapalin, která je využívána v procesu polo-měkké výroby – čerpadla a zásobníky na typické kapaliny (vodu, tuky/oleje, glycerol a podobné suroviny). Všechny součásti pro kontakt s kapalinami jsou z nerezu, plně odpovídající hygienickým požadavkům potravinářské výroby.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Krotoszyn
251 km
Formovačka na hamburgery, karbanátky
VEMAGFM 250
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2013, VEMAG FM 250 | Průmyslový formovací stroj na hamburgery a karbanátky
Výrobce: VEMAG Maschinenbau GmbH
Model / Typ: FM 250
Sériové číslo: 2500431
Rok výroby: 2013
Napájení: 400 - 460 V | 3 Ph | 50/60 Hz | 6 A
Gsdpezgx E Aefx Am Esbu
Výkon: 2,5 kW
Hmotnost stroje: 340 kg
Šířka zplošťovacího pásu: 280 mm
Průměr vstupního potrubí: 70 mm
Rozměry (D x Š x V): 2200 x 800 x 1500 mm
Jmenovitý zkratový proud (SCCR): 5 kA rms
Výkon porcování: až 300 porcí/min (v závislosti na gramáži a surovině)
Profesionální formovací nástavec VEMAG FM 250 je vysoce výkonné průmyslové periferní zařízení určené pro přímé připojení k vakuovým kontinuálním plničkám VEMAG (například řady Robot 500 nebo HP). Stroj je na trhu uznávaným standardem v oblasti výroby hotových jídel (convenience food), velkých masokombinátů, lahůdkářských provozů a také v rybárenských a vegetariánských zpracovatelských závodech. Slouží k automatickému, kontinuálnímu tvarování a porcování masových nebo zeleninových směsí do perfektních hamburgerů, sekaných steaků nebo karbanátků s ručně vyráběnou strukturou. Srdcem formovače je integrovaný, rychlý srpovitý nůž ovládaný pokročilým AC servopohonem, který opakovatelně a přesně odděluje stejnoměrné porce náplně na výstupu z formovací trysky. Naformované porce jsou poté dopravovány na dopravník s 280mm zplošťovacím pásem s plynulým nastavením výšky. Tento systém umožňuje dosažení dokonalé geometrie a opakovatelné hmotnosti výrobků v rozsahu od 15 g do 1000 g. Díky šetrnému toku směsi a absenci drcení si produkty uchovávají optimální strukturu, šťavnatost a přirozenou texturu i během následné tepelné úpravy.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Tauberbischofsheim
419 km
Dvojitá pokosová pila Striffler 2750-E
Striffler2750-E
Zavolat
Stav: použitý, Dvojitá kotoučová pila Striffler, typ 2750-E, určená pro přesné řezání úhlů a zkosení v dřevěných profilech, lištách a rámech. Díky dvěma pneumaticky naklápěným pilovým jednotkám a elektronickému polohování se stroj ideálně hodí pro sériovou výrobu v oblasti oken, dveří a nábytku.
Gbsdpfozryu Ajx Am Esu
Technické údaje:
- Délka řezu: přibližně 2 200 mm
- Úhel řezu: 45° - 90°
- Rozměry obrobku: max. 50 x 70 mm
- Další údaje: viz PDF
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Borken
652 km
Promeos plynová pec komorová pec 850 °C průmyslová pec 300 kW pec
promeosBA 31010.0561.0000
Zavolat
Stav: použitý, Promeos, průmyslová plynová pec, 850 °C
Gbedoz Ipuuepfx Am Eju
Na prodej je výkonná plynová průmyslová pec PROMEOS, výrobní rok 2018.
Zařízení dosahuje maximální teploty pece 850 °C a má jmenovitý tepelný výkon 300 kW.
Podle dostupných technických údajů je provoz určen pro zemní plyn typu H, E a L a pro propan.
Pec je vybavena zvedacím dveřmi a je vhodná pro průmyslové procesy tepelného zpracování a výroby.
Technické údaje
Výrobce: Promeos
Označení zařízení: BA 31010.0561.0000
Výrobní rok: 2018
Max. teplota pece: 850 °C
Jmenovitý tepelný výkon: 300 kW
Hořákové hlavy: 2 × (3 × 40-03 CEO)
Palivo: zemní plyn typu H, E a L / propan
Tlak plynu na vstupu: 100 mbar
Spotřeba propanu: cca 11 m³/h
Potřeba spalovacího vzduchu: cca 335 m³/h
Průtok spalin: cca 453 kg/h
Přebytek vzduchu: 1,35 ± 0,05
NOₓ při jmenovitém zatížení: cca 20 ppm
CO při jmenovitém zatížení: cca 10 ppm
Elektrické připojení: 400/230 V AC, 3L/N/PE
Elektrický příkon: 4 kW
Krytí: IP54
Hmotnost: cca 4 700 kg
Rozměry (Š × H × V): cca 3 000 × 3 000 × 3 400 mm (výška včetně zvedacích dveří)
Vnitřní rozměry / užitný prostor (Š × V × H): 1 500 × 950 × 1 500 mm
Objem užitného prostoru: cca 1,58 m³
Poslední známá údržba: 2021
„Komplexní řešení: Rádi vám nabídneme vhodné financování vašeho projektu od banky.“
Další produkty – nové i použité – najdete v našem obchodě!
Mezinárodní přepravné náklady na vyžádání!
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Nattheim
400 km
Vodorovná panelová pila
GibenY 3000 SPT
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2006, s automatickým podáváním materiálu na zvedací stůl pomocí 4 přesných vřeten, čímž je zajištěno, že se materiál vždy rovnoměrně udržuje ve správné rovině. Vybaveno 4 poháněnými skupinami válců. Rozměry zvedacího stolu: 6000 x 2200 mm. Strana podávání: boční, vlevo (z pohledu obsluhy). Max. výška stohu: 450 mm. Výška zvedacího stolu (spodní část): definovat. Rychlost pohybu zvedání a spouštění: 0,7 m/min. Pohon zvedacího stolu: 3 kW. Poháněná skupina válců: 4.
STANDARDNÍ KONFIGURACE
Užitelná délka řezu: 6000 mm. Podávání materiálu na zvedací stůl: Ano. Pracovní výška: 950 mm. Přesah pilového kotouče: 100 mm. Otevření upínacího mechanismu: 117 mm. Řídicí systém stroje: G Drive RT. Počet upínacích mechanismů s posuvem v ose X: 1. Počet upínacích mechanismů s posuvem v osách X a Y: 1. Počet pevných upínacích mechanismů: 1. Min. tloušťka materiálu (s bočním dorazem): 10 mm. Min. tloušťka materiálu (s podáváním na zvedací stůl): 10 mm. Min. rozměry desky (s podáváním na zvedací stůl): 2400 x 1200 mm. Max. rozměry desky (s podáváním na zvedací stůl): 5500 x 2070 mm. Max. rozměry desky (bez podávání na zvedací stůl): 5800 x 2010 mm. Bezpečnostní zařízení dle CE: součástí. Napájecí napětí: 400 V / 50 Hz.
KONFIGURACE STROJE
Strojový rám: Konstrukce strojového rámu z oceli je svařována obloukovou technologií a následně frézována a dokončována na CNC strojích. Pevná konstrukce strojového rámu zaručuje vysokou kvalitu řezu při vysoké rychlosti řezu, a také obrovskou životnost celého stroje. Přesah pilového kotouče: 100 mm. Výkon motoru hlavního pilového kotouče: 7,5 kW. Výkon motoru předřezového kotouče: 2,2 kW. Průměr hlavního pilového kotouče: 400 mm. Průměr předřezového pilového kotouče: 215 mm. Posuvná rychlost pilového vozíku: vpřed: 1-170 m/min, zpět: 170 m/min. Pohon posuvu pilového vozíku: servomotor. Průměr odsávacího hrdla (spodní, 1x): 200 mm. Průměr odsávacího hrdla (horní, 2x): 115 mm. Díky pevné konstrukci strojového rámu jsou hmoty optimálně rozloženy, což zabraňuje kroucení a zaručuje absolutně kolmý pohyb pilového kotouče. Strojový stůl z oceli s jednotlivými, odnímatelnými opěrnými prvky z kvalitního, odolného materiálu. Pilový vozík se pohybuje na dvou kulových vedeních, která jsou v rovině horizontálně uložena. Velké vnitřní válce (průměr 86 mm) s pružně uloženými proti-válci zajišťují plynulý lineární posuv a velmi nízký kontaktní tlak, a umožňují téměř bezúdržný pohyb pilového vozíku. Hmotnost a síly, které působí na pilový vozík, jsou rovnoměrně rozloženy na obě vedení (50/50) a na každý jednotlivý vnitřní válec. Pilový vozík se pohybuje v absolutní suchu na vedeních. Obě vedení jsou umístěna mimo řeznou linii, mimo přímou oblast usazování prachu. Průměr vedení je 40 mm, což jsou největší a nejstabilnější vedení, která se v tomto segmentu používají. Pneumatický systém rychloupínání; pro rychlou a pohodlnou výměnu nástrojů. Tento systém je mimořádně spolehlivý, protože je mechanicky napínán pomocí příruby s bajonetovým závitem a pružinou a odjišťován pneumatickou rychlospojkou. Příruba musí být otočena o cca 10°, aby se dala sejmout. Díky vynikající přístupnosti a skutečnosti, že obsluha nepotřebuje žádné další nástroje, je výměna nástrojů velmi jednoduchá a provádí se během několika sekund. Nastavení předřezu se provádí zvenku.
Gbodpszn N Ikefx Am Eou
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Rakousko
558 km
HELLER H5000
HELLERH5000
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2021, provozní hodiny: 15 000 h, pojezdová dráha osy X: 800 mm, pojezd osy Y: 800 mm, pojezd osy Z: 800 mm, výrobce řídicích jednotek: SIEMENS, model regulátoru: SINUMERIK 840D sl, maximální otáčky vřetene: 12 000 ot./min, počet os: 4, Toto 4osé horizontální obráběcí centrum HELLER H5000 bylo vyrobeno v roce 2021. Disponuje pracovním rozsahem 800 mm ve všech osách a maximálním průměrem obrobku 900 mm. Stroj je vybaven upínacím kuželem HSK-A 100 a zásobníkem nástrojů s kapacitou 50 pozic. Pokud hledáte stroj s vysokou kvalitou obrábění, zvažte stroj HELLER H5000, který máme v nabídce. Pro další informace nás kontaktujte.
Gbodpfez Ixt Hex Am Eou
- Počet strojů: 2 kusy- Rozlišení / indexace osy B (NC otočný stůl): 360 000 × 0,001 stupně- Rychlost osy B (NC otočný stůl): 25 ot./min- Přesnost indexování osy B Tp (VDI/DGQ 3441 / ISO 230 At): 8 úhlových sekund- Max. tangenciální moment osy B: 12 000 Nm- Max. moment při naklápění osy B: 18 000 Nm- Napětí / frekvence: 3~ 400 V / 50 Hz- Jmenovitý proud: 65 A- Jmenovitý zkratový proud: 9 kA- Posuvná síla na osách X a Y (ED S3 -40 %): 15 000 N- Posuvná síla na ose Z (ED S3 -40 %): 20 000 N- Rychlý posuv (balíček POWER X/Y/Z): 50 m/min- Zrychlení (balíček POWER X/Y/Z): 5 m/s²- Rychlý posuv (balíček SPEED X/Y/Z): 65 / 65 / 72 m/min- Zrychlení (balíček SPEED X/Y/Z): 7 / 7 / 11 m/s²- Tolerance polohování lineární osy (Tp): 0,005 mm- Uchycení nástroje: HSK-A 100 / SK 50- Rozsah otáček: 5 – 8 000 ot./min (Power Cutting 100 G / Power Cutting enforced 100 G) / 5 – 6 000 ot./min (High Power Cutting 100 G) / 5 – 13 000 ot./min (rychlé řezání 100 i) / 5 – 10 000 ot./min (výkonné řezání 100 i) / 5 – 12 000 ot./min (dynamické řezání 100 i)- Výkon pohonu (ED S6-40 %): 43 kW / 45 kW / 60 kW- Max. točivý moment (ED S6-40 %): 228 Nm / 360 Nm / 400 Nm / 822 Nm / 1 146 Nm / 2 292 Nm- Průměr vřetena u předního ložiska: 100 mm / 110 mm- Max. přípustná hmotnost nástroje: 25 kg (8 kg při obsazení všech pozic, volitelně 35 kg)- Počet pozic v zásobníku nástrojů: 50 / 100 / 150- Počet pozic v zásobníku nástrojů: 265 / 425- Max. délka nástroje: 600 mm- Max. průměr nástroje: 112 mm (při obsazení všech pozic) / 280 mm (s volnými pozicemi)- Rozměry palety: 630 x 630 mm- Max. průměr obrobku: 900 mm- Max. výška obrobku: 1 000 mm- Max. upínací hmotnost (paleta 1): 1 000 kg (jednostranné) / 1 400 kg (oboustranné)- Doba výměny palety (bez hydraulického upnutí): 13 s- Doba výměny palety (s hydraulickým upínáním): 13,5 s- Volitelná výbava chladicího systému PBF: papírový páskový filtr Interlit TMF 600, jmenovitá jemnost 40 µm, objem nádrže 1 800 l, volitelná výbava vysokotlakého chladicího systému (IKZ) 50 bar / 70 bar- Volitelná výbava chladicího systému VRF: filtr s zpětným proplachem KNOLL VRF 250, jmenovitá jemnost 40 µm, objem nádrže 1 200 l, volitelná výbava pro vysokotlaké chladicí médium (IKZ) 50 bar / 70 bar- Plocha zabraná strojem (D x Š x V s chladicím médiem a dopravníkem): 7,30 x 3,38 x 3,90 m- Celkový příkon (stroj bez chladicího systému): cca 37 kVA- Tlak přiváděného stlačeného vzduchu: 5–6 bar- Přípustná teplota okolí: 10–45 °C- Zpracovávaný materiál: hliník (výhradně)- Odhadovaná provozní doba: cca 12 000–15 000 hodin (čeká se na potvrzení)- Provozní stav: V současné době nainstalováno/na místě a zapnuto
Technical Specification
Taper Size HSK 100
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Nattheim
400 km
Vodorovná panelová pila
SCMGabbiani P 80
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2022, HORIZONTÁLNÍ DĚLICÍ PILY NA DESKY GABBIANI P HLAVNÍ VLASTNOSTI INDIVIDUÁLNĚ VOLITELNÉ STOLY S VZDUCHOVÝM POLŠTÁŘEM: NEZBYTNÝ NÁSTROJ BOČNÍ BEZPEČNOSTNÍ ZAŘÍZENÍ: VÍCE MÍSTA PRO PRÁCI PLOVOUCÍ UPÍNACÍ KLEŠTĚ: ZÁRUKA PERFEKTNÍHO ŘEZU TECHNICKÉ ÚDAJE OBECNÉ INFORMACE gabbiani p80 Výstup čepele mm 80 Výška pracovního stolu mm 950 Počet upínacích kleští standardně 5 Počet upínacích kleští maximálně pro verze 33 9 ROZMĚRY ŘEZU Verze 33 (volitelně) mm 3300x3200 RYCHLOST POHYBU OSY Variabilní rychlost vozíku pily m/min 6 – 60 Variabilní rychlost posuvu () m/min 60 HLAVNÍ PILOVÁ ČEPEL Výkon motoru (S6 -40%) - 50hz (Hvězda-trojúhelník) kW (PS) 7 (9) (11) Otáčky – 50 hz U/min 4650 Průměr pilové čepele mm 340 Průměr hřídele hlavní pilové čepele mm 80 PŘEDŘEZOVACÍ PILA Výkon motoru (S6 -40%) - 50hz kW (PS) 1,5 (2) Otáčky – 50 hz U/min 5850 Průměr předřezovací pily mm 200 Průměr hřídele předřezovací pilové čepele mm 80 INSTALACE Instalovaný výkon Kw 12÷15 Napětí základní jednotky Euro Napětí (400 V / 50 hz) Potřeba stlačeného vzduchu NL/min 300 Požadovaný tlak stlačeného vzduchu bar 7 Potřeba odsávacího vzduchu m3/h 2190 Rychlost odsávacího vzduchu m/sec 20 Průměr odsávacího hrdla mm 4x120 () Poznámka: pro země, ve kterých platí normy EU, je rychlost posuvu posuvníku dopředu omezena na 25 m/min. OBECNÉ VLASTNOSTI Automaticky řízená horizontální dělicí pila na desky s řízením pomocí PC/PLC, určená k dělení desek z masivního dřeva, MDF, laminovaných desek, překližek a podobných materiálů. Konstrukce stroje a pracovní stůl – Konstrukce stroje provedena jako ocelová trubková konstrukce – Pracovní stůl z oceli vyztužené žebry s povrchovou úpravou bakelitem – Délkový doraz na levé straně – Vozík pily z oceli, skládající se z: – motoru pro hlavní pilovou čepel a motoru pro předřezovací pilu – vertikálního pohybu pilové čepele na lineárních kuličkových vedeních a patkách – běhounů z tvrzené a broušené oceli – vyvážené rozložení hmotnosti pro zajištění nejlepší kvality řezu – směr pohybu proti délkovému dorazu – pohon vozíku pily pomocí ozubené tyče/pastorku – pohyb vozíku na válcových vedeních – válcová vedení z tvrzené a broušené oceli (5 let záruka), chráněna speciálními stíracími lištami – pneumatický spínač pro rychlou a bezpečnou výměnu hlavní pilové čepele a předřezové pily – Přítlačný nosník – přítlačný nosník s rovnoměrným tlakem na obrobek po celé délce řezu s výklenky pro zabránění kolizi s upínacími kleštěmi; pneumatické nastavení výšky pomocí vysoce přesných ozubených tyčí a pastorků, tlak nastavitelný od 1,5 do 6 bar – Dvojitý odsávací systém s jednou jednotkou nahoře nad přítlačným nosníkem pro čištění pracovního stolu a jednou jednotkou dole na vozíku pilové čepele – Boční automatický zarovnávací systém s pneumatickým válcem po celé délce. Pohyb na lineárních kuličkových vedeních a patkách. * Dráha: 1200 mm * Minimální pracovní šířka: 60 mm * Maximální pracovní šířka: 1200 mm – Polohovací posuvník a zadní část stroje – Polohovací posuvník po celé délce s pohonem motorem přes robustní hřídel. Pohyb polohovacího posuvníku na dvojitém T-profilu. Pohon je zajištěn pomocí 2 přesných pastorků, které zaručují konstantní paralelitu mezi posuvníkem a linií řezu. Posuvník je řízen bezkartáčovým motorem, aby bylo možné regulovat rychlost podle potřeb pro polohování a rychlý zpětný pohyb – Plynule nastavitelný
Gjdpfx Amoz Ehvxe Eobu
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Zamość
562 km
Stroj na zpracování masa
RiscoRS 503
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2005, Funkčnost: plně funkční, Vakuový plnicí stroj RISCO RS 503 je vysoce výkonné zařízení značky RISCO, vyrobené v roce 2005, určené pro plnění a porcování masových směsí ve velkých potravinářských závodech. Díky kapacitě až 6 500 kg/h, rychlosti porcování až 700 porcí za minutu a násypníku o objemu 350 litrů, který je vhodný pro vozíky o objemu 200 litrů, se toto zařízení osvědčuje při velkoobjemové výrobě.
Jak funguje vakuový plnicí stroj RISCO RS 503?
Surovina se vkládá do násypníku o objemu 350 litrů, který lze naplňovat přímo z vozíků o objemu 200 litrů. Díky provozu pod vakuem se z hmoty odstraňuje vzduch, zatímco lamelové čerpadlo s podávacím systémem zajišťuje nepřetržitý a stabilní průtok produktu do výstupního otvoru stroje. Servopohon a multifunkční řídicí jednotka umožňují přesné nastavení parametrů plnění a velikosti porcí, a rychlé připojení k dalším zařízením, jako jsou stroje na uzavírání obalů, formovací stroje nebo linky na balení, umožňuje sestavit kompletní výrobní linky. V konfiguraci s integrovaným lineárním mlýnkem RS 70 může stroj plnit a zároveň mlet surovinu.
Hlavní výhody vakuového plnicího stroje RISCO RS 503
Vysoká kapacita až 6 500 kg/h a rychlost porcování až 700 porcí za minutu umožňují nepřetržitou práci s velkými dávkami suroviny, což je klíčové ve velkoobjemových provozech. Velký násypník o objemu 350 litrů, který je dimenzován pro vozíky o objemu 200 litrů, snižuje počet nutných doplnění a zkracuje dobu odstávky.
Provoz pod vakuem zlepšuje homogenitu a strukturu hmoty a omezuje vznik vzduchových bublin v hotových produktech. Servopohon a jednoduché ovládání parametrů usnadňují přizpůsobení stroje různým recepturám a robustní konstrukce s hmotností přibližně 1 060 kg zajišťuje stabilní provoz při intenzivním používání.
Technické specifikace vakuového plnicího stroje RISCO RS 503
Výrobce: RISCO
Model plnicího stroje: RS 503
Rok výroby: 2005
Napájení plnicího stroje: 400 V, 3 fáze, 50 Hz
Instalovaný výkon: 14 kW
Gedpfsz N A Rasx Am Ejbu
Hmotnost plnicího stroje: přibližně 1 060 kg
Plnicí kapacita: až 6 500 kg/h
Rychlost porcování: až 700 porcí/min
Objem násypníku: 350 l (pro vozíky o objemu 200 l)
Usnadňujeme vám hledání: "yokogawa rotamass coriolis mass flowmeter"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc










































































































































































































