Prodej použitých Cnc - Kroková Vrtací Bruska (15 525)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Hövelhof
526 km
CNC - kroková vrtací bruska
SaackeUW II A-CNC
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1988, Výrobce: Haacke typ: UW II A-CNC rok výroby: 1988 pouze pro krokové vrtáky do max. Ø 30 mm křížové nastavení: 250 mm nastavení výšky: 250 mm délka broušení: 400 mm hmotnost: 1,4 t půdorys: 2,5 x 1,2 x 1,9 mm Použití: pro kroky broušení na krokových vrtačkách Příslušenství: Papírový pásový filtr vyrobte LKK kleštinu na přední klapku sklíčidlo Forkardt Overz / BR 50 / LH-Z 24394
Fpodpfx Ajg Tvmbehneh
Malý inzerát
Weißenhorn
423 km
Bruska na vrtáky
BRIERLEYZB50/2
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1998, Pracovní rozsah 3 - 50 mm
Úhel hrotu 40-180 °
Průměr vrtáku 3-50 mm
Hmotnost stroje cca 0,18 t
Prostorové nároky cca DŠV 0,9 x 1,0 x 1,40 m
včetně hlavice obrobku s přepínatelným převodem 1:1 / 1:2
Fpsdpezczhgefx Ahnsh
včetně speciálního zařízení pro špičkování pro křížové broušení
včetně 6-čelisťového sklíčidla
včetně pracovní lampy
včetně návodu k obsluze
Malý inzerát
Linz
192 km
CNC soustružnické, vrtací a frézovací centrum
WFLM120X MILLTURN 3000mm
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2008, WFL Millturn M120X/3000
PRACOVNÍ ROZSAH
středová vzdálenost = 3000 mm
Výkyv nad ložem = 1220 mm
Výkyv přes horní část suportu = 1140 mm
Podélný posuv (Z) = 3330 mm
Čelní pojezd (X) = 920 mm
Vzdálenost od čela vřetena ke špičce koníku = 3812mm
OTÁČEJÍCÍ SE VŘETENO
Hlava vřetena DIN 55026 velikost tvaru A15
Otvor vřetena 165 mm
HLAVNÍ POHON
Střídavý pohon s dvoustupňovou převodovkou
Výkon pohonu 100% ED 60kW
Max. Otáčky vřetena 1600 1min
Max. Krouticí moment vřetena 100% ED 4472 NM
C-AXIS. SERVOŘÍZENÉ HLAVNÍ VŘETENO
Nejmenší programovatelný přírůstek 0,001°.
Max. Rychlost 20min-1
Max. Krouticí moment na vřetenu 100% ED Nm 3000
Držící moment kotoučové brzdy Nm 6000
POHON POHONU
Křížový suport, rotační vrtací-frézovací jednotka:
Střídavý servopohon
Podélná posuvová síla (Z) kN 30,0
Posuvná síla v rovině (X) kN 31,5
Posuvná síla v ose Y 55kW kN 25,0
Rychlost rychloposuvu: podélná (Z) m/min 15,0
rovina (X) m/min 15,0
Osa Y m/min 12,5
Rychlý posuv v ose B °/s 90
KULIČKOVÝ ŠROUB
DÉLKA (osa Z) ø x rozteč mm 63X20
PLÁN (osa X) ø x rozteč mm 63X10
RIDGE STOCK
Průměr pera mm 180
Zdvih pinoly mm 200
Síla na frézování (nastavitelná) N 5400-40000
Pilka s vestavěným ložiskem MK 6
NOSIČ NÁŘADÍ
(nosič jednoho nástroje, rotační vrtací-frézovací jednotka)
Střídavý pohon, výkon pohonu 100% ED kW 55
Fjdpfx Ahjl Smhlenjph
Otáčky vřetena max. min-1 3200
Max. Krouticí moment na vřetenu 100% ED Nm 730
Chod kolmo k rovině X/Z (osa Y) 55kW mm 650(-300/+350)
Úhel náklonu frézovacího vřetena (osa B) ° -110/+90
Vřetenová hlava pro nástroje podle DIN 69893 HSK-A100
Průměr frézovacího vřetena v předním ložisku mm 130
STABILIZACE TEPLOTY
prostřednictvím řízeného chladicího okruhu s kompresorem - chladicí jednotka
Vnější nástrojový MAGAZÍN: Množství
Úložné prostory (kódované podle místa) Velikost HSK100 ks 90
Max. Délka nástroje mm 500(800)
Max. Hmotnost nástroje
(vzdálenost těžiště od 25kg čelního nástroje max. 250 mm)
ROZMĚRY
Délka (max. zásobník nástrojů s dopravníkem třísek) m 13
Výška m 4,1
Malý inzerát
Kaufungen
445 km
Bruska na vrtáky
DarexXT 3000
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 1 použitý spirálový ostřič vrtáků
Výrobce: Darex
Typ: XT 3000
Technické údaje
Motor: 230 V – 0,2 kW – 50 Hz
Otáčky: 2850 ot/min
Způsob broušení: Kuželový plášť, křížové broušení
Úhel špičky: 118°–150°, plynule nastavitelný
Brousicí rozsah: 3–21 mm
Fjdpfxoyl Idae Ahnsph
Rozměry (ŠxHxV): 410 x 410 x 260 mm
Hmotnost: 25 kg
Vybavení:
Brusné zařízení a křížový stůl pro broušení kuželových záhlubníků
Malý inzerát
Kaufungen
445 km
Bruska na spirálové vrtáky
SCHANBACHERS 3-50
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1987, Bruska na spirálové vrtáky
Značka: SCHANBACHER
Typ: S 3-50
Rok výroby: 1987
Technické údaje: Váha: 1,5 kg:
- jednoduchý provoz
- broušení pomocí převodového motoru
- Rozměry krouticího vrtáku 3 - 50 mm
- úhel hrotu 90 - 140°
- nastavitelný úhel vůle
- Brusný motor 400 V / 0,25 kW
- Motor s převodovkou pro otočný pohyb 400 V / 0,12 kW
Fpsdpfx Asmnntmohneh
- Rozměry brusného kotouče
- 175 x 22 x 20/90 x 20 mm
- Potřeba místa cca Š 810 x D 570 x V 1260 mm
- Hmotnost cca 120 kg
- s
- upínacím zařízením
- Přednastavovací zařízení
Malý inzerát
Německo
280 km
Bruska na vrtáky
WMW WEKÖ KönigsseeSBU 40
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1979, Technické detaily:
Průměr broušení min/max: Montáž: Ø 200 x 32 mm
Otáčky vřetena: 3000 ot./min
Celkový příkon: cca. 1,2 kW
Hmotnost stroje cca: 0,24 t
Rozměry stroje cca. DxŠxV: 0,7 x 0,9 x 1,6 m
Fpjdeu Ng Ncjpfx Ahnjh
Brusné vřeteno je vybaveno dvěma ručními pákami:
Pracovní plocha vlevo = ruční bruska pro malé stopkové vrtáky, brusný kotouč aktuálně Ø 120 x 30mm; Montážní průměr = 32mm; rychlost 3000 ot./min;
s brusnou podložkou
Pracovní plocha vpravo = otočné zařízení pro vrták s kuželovou stopkou; Pohárový brusný kotouč aktuálně Ø 160 x 30 mm; Montážní průměr = 32mm; Rychlost 3000 ot./min.
Úhel řezu se dvěma hranami max 180° a se třemi hranami 120°
Úhel hřbetu 5° - 9°; Průměr vrtáku 8 - 40 mm, možné druhy broušení např.: normální broušení, oboustranné broušení, středící broušení, spirálové broušení, stupňovité vrtání broušení
K dispozici osvětlení stroje
*
Malý inzerát
Německo
280 km
Bruska na vrtáky
AVYACAUTO4X
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1987, Technické detaily:
Průměr broušení max.: 40 mm
Délka obrobku: 700 mm
Nastavení stolu: 0-50 mm
Nastavení stolu: obtahování = 25 mm
Křížový stůl: příčný/příčný=80 mm
Otáčky vřetena: 3000 ot/min
Celkový příkon: 3,3 kW
Hmotnost stroje přibližně: 0,8 tuny
Potřeba místa přibližně: D:1,5xŠ:1,5xV:1,5 m
Použití/aplikace pro typy broušení, jako např:
- broušení 3 fazet; křížové broušení; tříbřitý vrtací záhlubník; pravotočivé vrtání.
- Rozsah broušení pro vrtáky Ø 5 - 40 mm pravotočivé (Ø 5 - 40 mm možné, ale na stroji je instalován pouze upínací drápek pro válcové vrtáky Ø 3 - 15 mm!)
- Maximální délka broušených vrtáků cca 700 mm při středovém úhlu 140°.
- Řezná rychlost brusného kotouče 25 m/sec.
- Centrální mazání
- centrální chladicí systém instalovaný v základně
Stroj je dodáván s řadou příslušenství/přípravků.
*
Fedpeu Ng Hnefx Ahnjph
Malý inzerát
Heilbronn
462 km
CNC vnitřní kulová bruska
CombitecCT-450
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2002, Funkčnost: plně funkční, Průměr broušení 20-35 mm
Pojezd v ose X 450 mm, pojezd v ose Z 200 mm
Odsávání, hasicí zařízení
Hmotnost cca 4000 kg
Fpedpfx Ahey Ix Ezenjh
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC pojízdný sloupový vrtací a frézovací stroj, pojízdná sloupová frézka s HEIDENHAIN iTNC 530, ložo
ANAYAKHVM-3800-P
Zavolat
Stav: použitý, CNC pojízdné sloupové vrtací a frézovací centrum ANAYAK typ HVM-3800-P
Ložová frézka, konstrukce podobná deskovému vyvrtávačce s pevným stolem
Číslo stroje: M-20021203 Rok výroby 2002 "Repasováno 2025"
Stroj bude v roce 2025 znovu dílensky repasován a poté je možné jej zhlédnout ve skladu v 37235 Hessisch Lichtenau.
Pojezdy: X: 3200 mm, Y: 1200 mm, Z: 1500 mm
Velikost stolu: 3800 x 1200 mm
T-drážky: 8 kusů, 22 mm, rozteč 130 mm
Zatížení stolu: max. 25 t (pevný stůl – téměř neomezená nosnost)
Upínání vřetene: ISO 50 (DIN69871-A) (upínací trn DIN 69872-B)
Otáčky vřetene: 60–4000 ot/min, plynule regulovatelné
Fjdpfx Aoxcgtgshnoph
Podávací rychlost: až 10 000 mm/min, plynule regulovatelná
Rychloposuv v osách X a Y: 20 m/min
Rychloposuv v ose Z: 10 m/min
Pohon vřetene: 22/30 kW
Přípojení: 400 V, 50 Hz, 50 kVA
- automatický výměník nástrojů na 30 pozic
- pohon vřetene se 2 rozsahy otáček
- s automatickou výměnou nástrojů a zásobníkem nástrojů
- ortogonální frézovací hlava s hydro-mechanickým upínáním nástroje
- ortogonální frézovací hlava plně automaticky naklápěná ve dvou 45° rovinách – osa B+C
- řízení HEIDENHAIN iTNC 530 s elektronickým ručním kolečkem
- připraveno pro bezdrátovou měřicí sondu (snímač a přijímač nejsou součástí dodávky)
- přídavné vysokofrekvenční vřeteno 18 000 ot/min – k dodatečné montáži
- rozvaděč vedle stroje
- dopravník třísek mezi lůžkem vedení a stolem stroje
- odečteno 32 078 provozních hodin
- zařízení pro chlazení
- hydraulické agregáty vedle stroje
- návod k obsluze se schématy zapojení
Zástavbová plocha stroje: D x Š ca. 1000 x 700 cm
Výška stroje: ca. 410 cm
Hmotnost (kompletní): ca. 33 tun
Dobrý stav.
Malý inzerát
Monheim am Rhein
624 km
CNC plošná a profilová bruska
GEIBEL & HOTZFS840 Z CB
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2016, Funkčnost: plně funkční, CNC přesná rovinná a profilová bruska
Stroj je ideální pro přesné použití v oblasti výroby nástrojů a forem.
Technické údaje:
Brusná plocha: 800 x 450 mm
Brusný rozsah: 800 x 400 x 375 mm
Maximální zatížení stolu: 700 kg
Osa X = podélný pohyb pracovního stolu
Podélný posuv stolu: 20 - 850 mm
Pohon stolu: elektromechanický s řemenovým pohonem
Rychlost stolu: 5 - 35 000 mm/min
Nastavování stolu: elektrické ruční kolečko a směrový tlačítkový ovladač
Osa Y = svislý pohyb
Vzdálenost stůl - střed vřetena: 140 - 525 mm
Svislý pohon: elektromechanický s kuličkovým šroubem
Svislá rychlost: 50 - 2 000 mm/min
Nastavování výšky: elektrické ruční kolečko a směrový tlačítkový ovladač
Nejmenší přísuv: 0,001 mm
Měřící systém: optický skleněný pravítko
Osa Z = příčný pohyb
Max. příčný pohyb: 400 mm
Pohon: elektromechanický s kuličkovým šroubem
Příčná rychlost: 50 - 2 000 mm/min
Nastavování příčně: elektrické ruční kolečko a směrový tlačítkový ovladač
Měřící systém: optický skleněný pravítko
Osa C = brusné vřeteno
Motor brusného vřetena: 7 kW
Otáčky brusného vřetena: 1 400 min⁻¹
Standardní brusný kotouč: 300 x 50 x 76,2 mm
Uložení vřetena: přesná valivá ložiska
Mazání: doživotní mazání
Příkon: cca 19 kVA
Celková hmotnost: 3 500 kg
Vybavení:
- Elektro-permanentní magnetická upínací deska
Upínací plocha: 800 x 400 mm, rozteč pólů: 18 mm, 16stupňová regulace přídržné síly s automatickým přepínáním pólů pro odmagnetování
- Podložky pro ustavení a vyrovnání stroje
- Brusné kotouče a dva příruby
- Částečné zakrytování
Shora otevřené pro nakládání se zasouvacími dveřmi
- Zařízení pro orovnávání
Držák pro prizmatické rameno nebo vidlicový orovnávač
Prizmatické rameno pro jednozrnný diamant (MK O) nebo formovací diamant
- Regulace otáček brusného vřetena
Obvodová rychlost: 10–32 m/s
Obvodová rychlost brusného kotouče je konstantně udržována (řízení V-konstant) motorem brusného vřetena 7 kW
- Univerzální automatický papírový pásový filtr UPF 100
Objem nádrže: cca 280 l,
výkon čerpadla: 20 l/min při 1,5 bar
- Zařízení na čištění vzduchu
Výkon: cca 1 000 m³/h
- Otvory pro stlačený vzduch
Pro snadnější zvedání velkých obrobků s manuálním ventilkem ve pracovním prostoru stroje
- Mobilní vyvažovací zařízení
S optickým vedením pro dynamické vyvažování brusného kotouče přímo ve stroji.
Velikost a poloha nevyváženosti jsou automaticky vypočítány.
Včetně přepravního kufru.
- Čisticí sada
Ruční tryska pro čištění pracovního prostoru
Fpedpfx Aozcyyhjhneh
- Dokumentace / manuál
K prodeji nabízíme naši spolehlivě provozovanou brusku z výroby forem.
Stroj byl pořízen nový v roce 2016 a je v dobrém technickém stavu, provozován maximálně 20 hodin týdně.
Funguje bezchybně a prodává se pouze z důvodu investice do většího modelu.
Malý inzerát
Wymysłów
320 km
Bruska na frézy a vrtáky Graver Grinder PP U3 s kotouči
Ostrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczamiOstrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczami
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Na prodej profesionální ostřička fréz a vrtáků model PP U3. Stav velmi dobrý, zařízení kompletní a připravené k práci. Sada obsahuje: • sadu brusných kotoučů • nastavitelný úhlový držák • dílenskou lampu s ohebným ramenem • klíče a upínací prvky. Parametry: • pro ostření stopkových válcových a spirálových fréz • pro ostření stupňových a válcových vrtáků • obvodová rychlost kotouče do 35 metrů za sekundu • maximální hlučnost 66 decibelů • hmotnost zařízení 41 kg. Robustní a stabilní konstrukce ideální pro přesné opracování nástrojů. Spolehlivé řešení pro nástrojárny, CNC dílny a zámečnické dílny.
Fedpfx Aexdh Hqshnoph
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Stroj na broušení rydel, bruska na frézy, nástrojová bruska, bruska na vrtáky
MBB - Maschinenfabrik Baden BadenFSS
Zavolat
Stav: použitý, Bruska na rydlové nože MBB - Maschinenfabrik Baden Baden typ FSS
Výrobní číslo 2861 Rok výroby 1987
Průměr brusného kotouče 100 mm
Otáčky brusného kotouče 4600 ot./min.
Výkon motoru 0,25 kW
Napájení 380 V, 50 Hz
Fpodpfx Ahoyxy S Renjh
- Upínací zařízení pro kleštinu 355E (pilový závit M20x2 mm)
- Součástí 3 ks kleštin Ø 0,5 - 6,0 - 17,0 mm
- Max. otvor pro kleštinu = 18 mm
- Zařízení na orovnávání brusných kotoučů
- Talířový kotouč Ø 100 mm
- Návod k obsluze
Rozměry DxŠxV 450 x 450 x 300 mm
Hmotnost 32 kg
Velmi dobrý stav
Malý inzerát
Augustdorf
529 km
CNC bruska na nástroje
WalterHelitronic Power
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1996, Funkčnost: plně funkční, typ vstupního proudu: trojfázový, výkon: 15 kW (20,39 k), vstupní proud: 22 A, vstupní frekvence: 50 Hz, vstupní napětí: 400 V, Nabízíme tento použitý Walter Helitronic Power s HMC400, rok výroby 1996. Stroj je plně funkční, stále zapojený a je možné si jej po předchozí domluvě osobně prohlédnout. Prodává se z důvodu pořízení nového zařízení a musí být vyzvednut nejpozději do 30.06. Video rádi zašleme na vyžádání.
Výrobce: Walter AG
Typ: Helitronic Power
Rok výroby: 1996
Sériové číslo: 6473
Provozní napětí: 400 V
Frekvence provozního napětí: 50 Hz
Fáze: 3~
Řídicí napětí DC: 24 V
Napětí osvětlení: 230 V
Frekvence osvětlení: 50 Hz
Fedpozcbtcofx Ahnoph
Jmenovitý proud: 22 A
Proud největšího spotřebiče: 10 A
Připojovací výkon: 15 kVA
Schéma zapojení č.: HE6473-K
V případě dotazů nebo zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat nebo nám zatelefonujte.
Malý inzerát
Bitburg
641 km
Dlabací vrtací stroj řízený CNC
GannomatIndex 130 - 471L130
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, CNC řízený vrtací, lepicí a dřevošroubovací stroj
Kompletní ve standardní verzi s:
- Supportem s lineárním vedením složeným z:
1 ks horizontální vrtací jednotky s jednoduchým vřetenem, motor 0,65 kW, zdvih 70 mm
Rychlost otáček nástroje volitelná přes obslužný software (3000/5000/8000 ot./min.)
1 ks stanice pro odfuk, nanášení lepidla a vtlačování kolíků pro kolíky o průměru 8 mm, délka kolíků 25-50 mm
- Plně automatické, elektronicky řízené centrální mazání
- Osa X řízená NC, s pracovní délkou 700 mm, pojezdová rychlost max. 95 m/min.
- Osa Z nastavitelná manuálně přes mechanický digitální čítač, pozice přes opěrný stůl 5-40 mm
- Přesah kolíku vtlačeného 7-20 mm nastavitelný mechanickým digitálním čítačem, hloubka vrtání 0-35 mm (při délce vrtáku GL 70 mm) se nastavuje automaticky dle přesahu
Fjdpfx Ajw Sgm Hehneph
- Uzavřený lepicí systém s tlakem 6 barů přes lepicí trysku, pro lepidla s viskozitou 150 až 350 mPas
- Množství lepidla plynule nastavitelné přes ovládací software
- Přepínač LEPIDLO/VODA pro proplachování lepicího systému, vždy s:
1 nerezovou nádobou pro 7,5 kg lepidla a 7,5 l vody
- Kontrolka indikace zbytkového množství lepidla v zásobníku
- 1 ks boční doraz vlevo, 1 ks boční doraz vpravo (všechny odnímatelné)
- 2 ks startovacích tlačítek pro individuální práci s 1–2 obrobky
- 2 ks pneumatických šikmých upínacích válců 10° pro tloušťku dílce max. 80 mm, délka dílce (Y) min. 70 mm
- 1 ks sacího nástavce, přípojka Ø 80 mm
- 1 ks TCT-řízení obsahující:
Zabudované průmyslové PC, včetně soft PLC typu Beckhoff TWINCAT, provozní teplota 0–50°C,
TFT průmyslový displej 15” kapacitní dotyková obrazovka, operační systém: WINDOWS 10 IoT LTSC (long term support channel)
- Programování pomocí menu řízeného uživatelského softwaru, rozteč vrtání volně programovatelná pomocí
ABSOLUTNÍ, RELATIVNÍ nebo MŘÍŽKOVÉ dimenze, automatické zrcadlení obrobku a optimalizace pracovního postupu, 2 pracovní pole s různými programy, grafické zobrazení obrobku,
parametrické programování, posun nulového bodu, programovatelné pracovní seznamy, diagnostika chyb v čitelné podobě
- Integrované možnosti:
- Elektronický, optický systém pro kontrolu lepidla G.I.C. (Glue Insert Control) pro 1 ks lepicí trysky, art. č. 0470-0810
- 1 EASY CLEAN systém pro automatické testovací výstřiky lepidla před začátkem pracovního programu vrtání/lepení/zasouvání kolíků.
E.C.S. pro 1 ks lepicí trysky, art. č. 0471-Z010
- 1 jednohlavová vertikální vrtací jednotka s horním vrtáním, 0,65 kW, (3000/5000/8000 ot./min), pozice (Y) nastavitelná manuálně přes mechanický digitální čítač
nastavitelná 5-40 mm, hloubka vrtání (Z) max. 30 mm (s vrtákem délky GL 57 mm)
Tloušťka obrobku (Z) max. 50 mm, délka obrobku (Y) min. 130 mm
(včetně kompenzace hloubky vrtání např. pro Häfele Minifix) art. č. 0471-0830
- 4 vertikální šikmé upínací válce 10° s držením navíc, art. č. 0470-0850
Dostupnost: ihned
Malý inzerát
Tiszavasvári
477 km
Bruska na spirálové vrtáky
Rivelica225
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rivelica spirálový vrták a srážeč, brousící stroj na zahlubování, na prodej v dobrém stavu!
Fsdpfx Aezbhf Ajhnjph
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
CNC průchozí vrtací stroj s frézou, pracovní plocha 3 m²
Maggi EngineeringBoring Evolution 1000 Router
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2018, Prodávám průchozí CNC vrtací stroj Maggi Boring Evolution 1000 Router, rok výroby 2018. Nový stroj z showroomu!\n\nKonfigurace:\nFrézovací motor 3,3kW / 24 000 ot/min\n11 + 4 + 2 ks vrtacích vřeten\n1 ks drážkovací pila\nVrací prvky zpět k obsluze nebo dozadu jako průchozí stroj.\n\nMax. pracovní šířka: 1000 mm\nMax. výška prvku: 60 mm\nCelkové rozměry: 2200 x 1400 mm / Pouze 3 m2!\nCelková hmotnost: 1350 kg.\n\nKompletní dokumentace a CE. Nástroje zahrnuty a naprogramovány.\nVelmi dobrý stav. Okamžitě k dispozici.
Fedpfxey U Er Us Ahnoph
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
CNC kolíkovací vrtací stroj s frézou
Maggi EngineeringF12 Unica
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2018, Prodávám průchozí CNC vrtací stroj HIRZT Imaco Unica F12, rok výroby 2018.
Nový stroj ze showroomu!
Konfigurace:
Fedpey U Elusfx Ahnoph
Frézovací motor 2,2kW / 18 000 ot./min
12 + 4 + 4 ks vrtacích vřeten
1 ks drážkovací kotoučová pila
Zpětný podavač, který vrací prvky zpět k obsluze nebo dozadu jako průchozí stroj.
Max. pracovní šířka: 1200 mm
Max. výška dílce: 40 mm
Celkové rozměry: 2600 x 1300 mm
Celková hmotnost: 1650 kg
S kompletní dokumentací a CE certifikátem. Nástroje v ceně a naprogramovány.
Velmi dobrý stav. K dispozici ihned.
Malý inzerát
Monheim am Rhein
624 km
CNC lícovací vrtací stroj - vertikální
SIP640
Zavolat
Rok výroby: 1986, stav: velmi dobrý (použité), Funkčnost: plně funkční, Technické detaily
Průměr vřetena: 135 mm
Pohyb v ose x: 1000 mm
Pohyb v ose y: 700 mm
Pohyb v ose z: 300 mm
Vertikální nastavení příčníku: 780 mm
Vzdálenost vřeteno/stůl: 1000 mm
Plocha stolu: 1100 x 842 mm
Průchod stojanem: 1100 mm
Zatížení stolu: 1500 kg
Upínání nástrojů: SK 45
Otáčky vřetena: 2400 ot/min
Fedpfozabqvox Ahnjph
Výkon motoru vřetena: 5,9 kW
Rozsah posuvu: 1 - 6000 mm/min
Hmotnost stroje cca: 10,6 t
Prostorová náročnost cca: m
Dodatečné informace
Retrofit / generální oprava v květnu 2005 (s geometrickým měřením):
- Nové řízení Heidenhain iTNC-530
- Nová elektronika
- Nové servomotory Siemens
- Skleněná pravítka Heidenhain
- Generální oprava vřetenové jednotky
(Celkové náklady 118.436,00 EUR)
Vybavení:
Infračervená měřicí sonda m&h 38.10-MINI
Elektronické ruční kolečko
Různé držáky nástrojů
Přepravní rozměry:
- Stroj (DxŠxV) 3500 x 2600 x 2750 mm
- Rozvaděč (DxŠxV) 2300 x 600 x 2300 mm
- Hydraulika (DxŠxV) 800 x 600 x 1000 mm
Malý inzerát
Tatabánya
331 km
Bruska na vrtáky, nástrojová bruska
Schanbachers3-50
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Bruska na nástroje, ostřička nástrojů, ostřička vrtáků, Schanbacher S3-50
Výrobce: Schanbacher
Typ: S3-50
Rok výroby: 2012
Rozměry: 460 × 600 × 1260 mm
Fpjdpex Dbltofx Ahnjh
Průměr vrtáku: 3–50 mm; Úhel hrotu: 90°–140°
Včetně: Ochranný kryt, odsávací systém
Malý inzerát
Monheim am Rhein
624 km
CNC plošná bruska - vertikální
REFORMAR 42 Typ 19 CNC
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2001, Funkčnost: plně funkční, Technické detaily
Délka broušení: 4200 mm
Šířka broušení: 1300 mm
Výška obrobku: 550 mm
Řízení: SIEMENS 840 D
Magnetická upínací deska: 4200 x 1300 mm
Průměr segmentové hlavy: 1400 mm
Otáčky brousicího motoru až: 320 ot./min
Výkon brousicího motoru: 306 kW
Hmotnost stroje cca: 50,0 t
Potřebný prostor cca: podle uspořádání
Další informace
Rozměry segmentů: 120/106 x 41 x 250 mm
Fedpfx Ajy U Uqgohnoph
Počet segmentů: 1 sada = 26 kusů
Posuv brousicího motoru: 0,5 – 35 m/min, plynule nastavitelný
Příposuv brousicího motoru:
- v krocích: 0,002 – 1 mm
- kontinuálně: až do 5 mm/min, plynule
Vybavení:
* CNC řízení SIEMENS Sinumerik 840 D
* Automatické hydraulické natáčení brousicího motoru z dutého na křížový brus
* NC řízené nastavení měřicí hlavy Marposs pomocí přesného suportu
- nové rozměry broušení lze zadat do řídicího systému, brousicí hlava se automaticky nastaví na požadovanou výšku
* Orovnávač s nastavitelnou osou v loži stroje
* Chladicí zařízení
* Elektromagnetický stůl
* Rozvaděč
* Odsávání olejové mlhy
* Dokumentace
Rozměry (délka x šířka x výška):
Lože: 11800 x 2200 x 1400 mm, hmotnost 27500 kg
Brousicí hlava: 3000 x 2500 x 3100 mm, hmotnost cca 14 t (odhad)
2x odsávání: každá 1200 x 800 x 2000 mm
Ovládací pult: 1200 x 800 x 400 mm
Malý rozvaděč: 1400 x 1400 x 800 mm
2x převodovka, každá 1200 x 800 x 500 mm
Rozvaděč: 1600 x 800 x 2000 mm
Rozvaděč: 3400 x 600 x 2400 mm
Malý inzerát
Feucht
310 km
Vrtací bruska
MOTOMBSM 13 DUO
Zavolat
Stav: nový, Bruska na vrtáky
Značka: MOTOM
Model: BSM 13 DUO
Rozsah broušení 2-13 mm
Barva šedá
Fodpfxoguadno Ahnsph
Oblasti použití:
Broušení kuželového pláště
Broušení
odlehčovací broušení
Rozsah dodávky:
Brusný kotouč CBN pro HSS nástroje
Sada kleští od 2-13 mm s nárůstem o 1,0
Ochranný štít z plexiskla
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Feucht
310 km
Vrtací bruska
MotomBSM 22
Zavolat
Stav: nový, Vrtací bruska Značka: MOTOM Model: BSM 22 rozsah broušení 8-22 mm (s volitelnými doplňky do 25 mm) vč. Brusný kotouč CBN 200 pro HSS nástroje vč. sada kleští od 8 do 22 mm se zvětšením o 1,0 mm
Fjdpfx Aheb Ecp Aenoph
Malý inzerát
Feucht
310 km
Vrtací bruska
MOTOMBSM 13
Zavolat
Stav: nový, Bruska na vrtačku Značka: MOTOM Model: Rozsah broušení BSM 13 2-13 mm vč. Brusný kotouč CBN 200 pro HSS nástroje vč. sada kleští od 2 do 13 mm se zvětší o 1,0
Fodpfxe Sgi Re Ahnsph
Malý inzerát
Borken
652 km
CNC univerzální frézovací a vrtací stroj
MikronWF 41C/TNC 155
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Mikron WF 41C CNC univerzální frézovací a vrtací stroj
Profesionální, extrémně robustní CNC univerzální frézovací a vrtací stroj MIKRON WF 41C
Díky stabilní konstrukci je stroj ideální pro dílny, prototypovou výrobu, údržbu nebo náročnou nástrojárnu.
Stroj je vybaven osvědčeným CNC řízením HEIDENHAIN TNC 155.
Programování přímo na stroji je díky dialogovému textovému režimu velmi jednoduché, stroj zvládá grafické simulace a díky sériovému rozhraní umožňuje snadné nahrávání externích CNC programů (ideální pro použití CAD/CAM).
Přehled technických údajů
CNC řízení
Model: HEIDENHAIN TNC 155
Provozní režimy: ruční provoz (jako digitální odečet), polohování ručním zadáním, jednotlivý blok, sekvenční blok, test programu (grafická simulace)
Rozhraní: V.24 / RS-232-C pro přenos dat
Pohony posuvu & pojezdy
Pojezd v ose X (podélný pohyb stolu, automaticky): 630 mm
Pojezd v ose Y (příčný pohyb vřeteníku, automaticky): 500 mm
Pojezd v ose Z (vertikální pohyb stolu, automaticky): 460 mm
Posuvová rychlost: plynule nastavitelná 1 – 3000 mm/min ve všech 3 osách
Rychloposuv: osa X a Y: 6000 mm/min | osa Z: 4000 mm/min
Max. svislá montážní výška: 559 mm (mezi vertikální hlavou a naklápěcím stolem)
Pohon frézovací vřetene
Pracovní otáčky vřetene: 21 převodových stupňů
Rozsah otáček: 31,5 – 3150 ot/min
Výkon motoru vřetene: 6,0 / 8,0 kW
Fodpszcqf Isfx Ahnsph
Upínání nástroje: ISO 40 / M 16 s tažnou drážkou (SK 40 DIN 2080)
Výsun pinoly (vertikálně): 90 mm
Stůl & kapacita obrobku
Upínací plocha naklápěcího stolu: 500 x 1000 mm
T-drážky: 7 kusů (rozteč: 63 mm, šířka: 14-H7 mm)
Vertikální upínací plocha: 397 x 550 mm (se 4 x 4 závitovými otvory M16, rozteč 90 mm)
Max. doporučená hmotnost obrobku: 500 kg
Elektro & chlazení
Celkový příkon: 13,5 kW
Objem chladicí nádrže: cca 100 litrů
Rozměry & hmotnosti
Čisté rozměry stroje: 1745 mm (d) x 1501 mm (š) x 2124 mm (v)
Max. potřebný prostor při provozu (včetně ramene řízení): 2930 mm (d) x 2115 mm (š) x 2125 mm (v)
Hmotnost stroje (netto): 3100 kg (včetně vertikální frézovací hlavy a naklápěcího stolu)
"Vše z jednoho zdroje: rádi Vám nabídneme vhodné bankovní financování Vašeho projektu."
komplett-konzept.leasingo.de
Další nabídky – nové i použité – najdete v našem e-shopu!
Mezinárodní náklady na dopravu na vyžádání!
Malý inzerát
Beringen
558 km
Bruska na vrtáky
RIVELICANewform 250
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Průměr broušení 3-40 mm Délka vrtáku neomezeně Úhel hrotu 40-180 mm Zařízení pro ztenčování hrotu Obvazový nástavec MARCELS MASCHINEN CH
Fodogy Ti Djpfx Ahnsph
Usnadňujeme vám hledání: "cnc - kroková vrtací bruska"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.




























































































































































































































