Prodej použitých Ořezávátko Pemal Dure (3 370)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Karsin
484 km
Ořezávátko Pemal Dure
pemaldure
Zavolat
Rok výroby: 1996, stav: velmi dobrý (použité), Použitý stroj
Napájecí napětí ~3 x 400 V
Technicky v pořádku
Hmotnost stroje (kg) 515
Fsdpfoidrd Ssx Alnsph
Rozměry D x Š x V (mm) 1380 x 830 x 1460
Malý inzerát
Karsin
484 km
Brusné kotouče pro brusky nástrojů Pemal DURD
pemaldurd
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), - maximální délka broušených nožů 600 mm
- největší pracovní dráha posuvu nástroje 660 mm
Fsdpfxjtn Rn Nj Alnsph
- největší dráha křížového posuvu 160 mm
- největší horizontální zdvih brusné hlavy 140 mm
- horizontální otáčení brusné hlavy 360 stupňů
- vertikální otáčení brusné hlavy ± 30 stupňů
- maximální vertikální pohyb brusné hlavy 240 mm
- má kapalinové chlazení
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Horizontální vrtací stroj
PEMAL MALBORKDWLB-25
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo 7787
TECHNICKÉ ÚDAJE
- průměr nástroje: 14 mm
- max. hloubka otvorů: 170 mm
- max. délka frézování: 180 mm
- nastavení vrtacího zařízení vpřed/vzad
- nastavení stolu nahoru/dolů a do stran
- úhel otočení stolu: +/-20˚
- rozměry pracovního stolu: 620x280 mm
- přítlak materiálu
- výkon motoru: 1,5 kW
- brzda
- rozměry (d/š/v): 1070x660x1250 mm
- hmotnost: 300 kg
PŘEDNOSTI
– polská výroba
Fpjdpfx Ajzabakelnjh
– velmi dobrý stav
– použitá vrtačka
Cena bez DPH: 5900 PLN
Cena bez DPH: 1400 EUR
Cena bez DPH vypočítaná dle kurzu 4,2 PLN/EUR
(při větších výkyvech kurzu se cena může změnit)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Horizontální vrtací stroj
Pemal MalborkDWMA
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo 7689
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Průměr nástroje: 16 mm
- Max. hloubka otvoru: 160 mm
- Max. délka frézování: 160 mm
- Nastavení vrtací jednotky vpřed/vzad, nahoru/dolů a do stran
- Rozměry pracovního stolu: 600x320 mm
- Upínání materiálu
- Výkon motoru: 2,2 kW
- Rozměry (d/š/v): 950x740x1330 mm
- Hmotnost: 283 kg
PŘEDNOSTI
– Vyrobeno v Polsku
– Velmi dobrý stav
Fedpfx Aey Sn Awelnoph
– Používaná vrtačka
Cena bez DPH: 6300 PLN
Cena bez DPH: 1500 EUR podle kurzu 4,2 EUR
(Ceny se mohou měnit v závislosti na výrazných kurzových pohybech)
Malý inzerát
Karsin
484 km
Horizontální vrtačka PEMAL MALBORK DWLB-25
pemalDWLB-25
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 1987, max. průměr nástroje 16 mm
max. hloubka otvoru: 160 mm max.
max. délka frézování: 160mm
přední/zadní nastavení s vrtací jednotkou
rozměry pracovního stolu: 620x280mm
úhel natočení stolu: +20˚
Fedpfx Ajqwdxxelnsph
nastavení stolu nahoru/dolů a do stran
přítlak materiálu
výkon motoru: 1,5 kW
rozměry D/Š/V: 1100x650x1200mm
hmotnost: 280 kg
Malý inzerát
Naprawa
317 km
Bruska na nože
PEMAL DURD1/25
Zavolat
Stav: použitý, Technické údaje:
Maximální délka broušených nožů: 600 mm
Průměr brusného kotouče: 130 mm
Ruční posuv
Napájení: 380 V
Celkový výkon: 0,55 kW
Celkové rozměry:
Délka: 1670 mm
Šířka: 950 mm
Výška: 1600 mm
Fpodpfx Aljx Eadwjneh
Malý inzerát
Miastko
476 km
Ostřička
PemalDurd
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Pracovní pojezd vozíku 660 mm
Dráha pojezdu příčného posuvu 160 mm
Vertikální pojezd brusné hlavy 240 cm
Fedpfx Aljmv Ea Eeneph
Velmi dobrý stav.
Malý inzerát
Schio
548 km
Ořezávátko
Primultini
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), OSTŘIKOVAČ PRIMULTINI
Fpsdpfx Aowfci Eelnjh
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Oboustranné CNC obráběcí centrum Dur
BIESSESKIPPER 100
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2006, Prodám oboustranné CNC obráběcí centrum Biesse Skipper 100.
Rok výroby 2006.
Velmi produktivní a rychlé.
Automatický podávací stůl.
Pracovní délka 90-3000 mm
Pracovní šířka 70-1000 mm
Fsdpohlhigjfx Alnoph
Pracovní výška 8-60 mm
Konfigurace na stránku:
Frézovací hlava 3,5 kW, 7000-18000 otáček za minutu
29+8+2 vrtací hlavy
1 drážkovací pila D.150mm směr X
Software BiesseWorks. Přiložené CD.
Stav velmi dobrý ! Plně funkční.
Automatický systém centrálního sání a sacích kapot.
Kompletní s bezpečnostními zábranami, přepravními prvky a body CE.
Součástí je certifikát CE a kompletní dokumentace.
Potřebuje opravit: 1 ks bezpečnostního koberce
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Oboustranné CNC obráběcí centrum Dur
BIESSESKIPPER 100
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2008, Prodám oboustranné průchozí CNC obráběcí centrum Biesse Skipper 100.
Rok výroby 2008.
Velmi produktivní a rychlé.
Automatický přívodní stůl.
Pracovní délka 90-3000 mm
Pracovní šířka 70-1000mm
Pracovní výška 8-60 mm
Konfigurace pro každou stranu:
Frézovací hlava 3,5 kW, 7000-18000 ot./min.
29+8+2 vrtací hlavy
1 drážkovací pila D.150mm směr X
Software BiesseWorks. CD je součástí dodávky.
Verze s výsuvným stolem.
Stav velmi dobrý ! Plně funkční.
Fedpfx Asq Diw Ajlnoph
Automatický systém centrálního mazání a odsávání kapot.
Kompletní s bezpečnostními zábranami, přepravními prvky a body CE.
Součástí je certifikát CE a kompletní dokumentace.
Malý inzerát
Smulsko
328 km
Ořezávátko
Wintersteiger34 070 SW-550 H T
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, Nabízíme tento použitý stroj Wintersteiger 34 070 SW-550 H T, rok výroby 2007.
Typ: 34 070 SW-550 H T
Model: Micro Grinder H T
Napětí: 400-415 V 3 AC
Výkon: 1,1 kW
Výkon: 1,47 HP
Frekvence: 50 Hz
Jmenovitý proud: 3,3 A
Hmotnost: 220 kg
Fpsdoy Dip Njpfx Alnoh
Hmotnost: 485 lbs
Rok výroby: 2007
V případě dotazů nebo potřeby dalších informací nás prosím kontaktujte prostřednictvím zprávy nebo telefonicky.
Malý inzerát
Miastko
476 km
Ořezávátko
Bratstvo
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Bratstvo ořezávátko
Dobrý stav.
Fedpfov I Staex Alnoph
Malý inzerát
Polsko
558 km
MIKRON VCP 800W Duro
MIKRONVCP 800W Duro
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2004, pojezdová dráha osy X: 800 mm, pojezd osy Y: 650 mm, pojezd osy Z: 500 mm, výrobce řídicích jednotek: HEIDENHAIN, model regulátoru: iTNC 530, celková hmotnost: 9 100 kg, maximální otáčky vřetene: 20 000 ot./min, výkon vřetenového motoru: 12 000 W, počet os: 3, Tento tříosý stroj MIKRON VCP 800W Duro byl vyroben v roce 2003. Je vybaven řídicím systémem Heidenhain iTNC 530 s pojezdy X, Y a Z 800 mm, 650 mm a 500 mm. Stroj obsahuje vysokootáčkové vřeteno s výkonem 20 000 otáček za minutu a 30polohový zásobník nástrojů. Ideální pro přesné obrábění, zvažte možnost zakoupení tohoto vertikálního obráběcího centra MIKRON VCP 800W Duro. Pro více informací o tomto stroji nás kontaktujte.
• Rozhraní nástroje: HSK-A63
• Zásobník nástrojů: 30 pozic
Další vybavení
• Dopravník třísek
• Kompletní sada nástrojových držáků a nástrojů (podle fotografií)
Fpedpfx Aoyglh Eslnoh
• Smršťovací systém BILZ ThermoGrip s funkcí CoolDown (indukční zařízení pro montáž/demontáž nástrojů ve smršťovacích držácích; výrobce: BILZ)
Malý inzerát
Kłodawa
333 km
Ořezávátko
Weinig 925 Rondomat profile knife grindeWeinig 925 Rondomat profile knife grinde
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 1994, Profilová bruska na nože Weinig 925 Rondomat
Skladový kód: 15443
Cena: poptávka $
Podkategorie: Brusky na nože
Výrobce: Weinig
Model: Weinig 925
Stav: použitý
Číslo štítku: Weiger 15443
Typ stroje: bruska
Fpsdpfx Alen Ut Slsnoh
UMCC: G6775
Výrobce: Weinig
Model: 925 Rondomat
Rok výroby: 1992
Sériové číslo: 925-438
Popis: Bruska na profilové kotouče Weinig 925 Rondomat
K tomuto stroji nabízíme servis na klíč.
Stránka k vytisknutí
Získejte cenovou nabídku
Obecné technické údaje
Délka hřídele 9-1/2 palce
Maximální průměr nástroje 9 palců
Motor o výkonu 1,5 hp, 220/440 V
8-7/8 Maximální průměr kola
Variabilní otáčky kotouče: 1700, 2000, 2250, 2800 ot/min.
Úhel použití pro zpětné odlehčení: 15 - 45 stupňů
Axiální: 0 - 10 stupňů
Chladicí kapalina
Malý inzerát
Barcelona
1 394 km
5osé obráběcí centrum MIKRON UCP 800 Duro
MIKRONUCP 800 Duro
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, celková výška: 2 800 mm, celková délka: 3 400 mm, celková šířka: 3 000 mm, celková hmotnost: 11 000 kg, 5osé obráběcí centrum GF Machining Solutions MIKRON UCP 800 DuroCNC: Heidenhain iTNC 530Pojízdné dráhy osX-osa: 800 mmY-osa: 650 mmZ-osa: 500 mmOtočné osyC-osa: 360° nekonečný otočný rozsahTypy vřeten/adaptérů NCD 150 PL - NCD 200 PLUpínání nástrojů HSK-E63Provozní hodinyŘídicí systém ZAP: 30 064 hStroj ZAP: 10 322 hProvedení programu: 4 159 hPohony ZAP: 7 331 hVřeteno ZAP: 4 231 hVýbavaDopravník třísekChladicí systém s filtrační jednotkouDokumentace k dispoziciPojezd osy X: 800 mmNC otočný stůl: AnoRozměry (DxŠxV) cca: 3400 x 3000 x 2800 mmPojezd osy Y: 650 mmHmotnost cca: 11 000 kg5osé obrábění: AnoPojezd osy Z: 500 mmRok výroby: 2018Stav: funkčníPlatební podmínky: 100% platba předem před vyzvednutímDodací podmínky: ze základuBez napájení
Fsdpfxex D Ux Te Alnsph
Malý inzerát
Schio
550 km
Ořezávátko
ISELIAS 2
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1995, ISELI AS 2 je bruska na pilové kotouče navržená pro přesnost, vysokou přesnost a spolehlivost. Kapacita: kotouče Ø 250–1200 mm; rozteč zubů 15–100 mm/zub; výška zubu 40 mm; otvor kotouče 22–210 mm; upínací úhel 0–30°; úhel broušení 0–15°. Specifikace: brusný kotouč Ø 200/250 mm, max. tloušťka 16 mm, průměr otvoru kotouče 25 mm; posuvy 4 stupně.
Fsdpfxox E Npfj Alnoph
Malý inzerát
Pollenzo
808 km
Ořezávátko
BIESSEH0102DE323A0
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: nezkoušeno, Ferwood Kód: RU0011490 - Kód výrobce: H0102DE323A0 - Stav: Použité - Funkčnost: Netestováno - V případě zájmu nabízíme revizní službu, kontaktujte nás.
Fpedpov I A Uhjfx Alnsh
Malý inzerát
Pollenzo
808 km
Ořezávátko
KEB
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Funkčnost: plně funkční, Kód Ferwood: RS0003304 - Kód výrobce: 4-008-39-1115 - Stav: Jako nový (vystavená položka) - Funkčnost: Plně funkční - V případě zájmu nabízíme generální opravu, kontaktujte nás.
Fodswp Nfhopfx Alnoph
Malý inzerát
Pollenzo
808 km
Ořezávátko
IMA
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, Kód Ferwood: AGG0115 - Kód výrobce: 612597021 - Stav: Použité - Funkčnost: Plně funkční - Kompatibilní stroj: CNC IMA BIMA - V případě zájmu nabízíme servisní revizi, kontaktujte nás. Hmotnost a rozměry pro přepravu: 6 kg 36x26x21 cm
Fpedpovu A Tkefx Alnjh
Malý inzerát
Ennepetal
599 km
C-lis
DurendusEinständerpresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, lisovací síla: 100 t, Jednostojanový lis – výrobce Durendus – C-lis 100 t – stůl 800 × 600 mm
Na prodej je hydraulický jednostojanový lis (C-rám) od výrobce Durendus s nastavitelnou lisovací silou až do 100 t. Stroj je vhodný pro různorodé lisovací, montážní a tvářecí práce, je k dispozici k rychlé nové výrobě a lze jej individuálně přizpůsobit vašim požadavkům.
====
Technické údaje a informace:
Hydraulický jednostojanový lis – C-rám – 100 t
==== Obecné informace
- Výrobce: Durendus
- Model: Jednostojanový lis
- Konstrukce: C-lis / jednostojanový lis
- Lisovací síla: 15 – 100 t (nastavitelná)
- Montážní výška: max. 700 mm
- Rozměry stolu: 800 × 600 mm
- Rozměr beranu: 800 × 600 mm
- Výška stolu: 900 mm
- Rozměry (Š × H × V): cca 1 600 × 1 800 × 2 900 mm
- Hmotnost stroje: cca 4 800 kg
- T-drážky: dle požadavku zákazníka
==== Hydraulický válec
- Zdvih: 0 – 500 mm (nastavitelný)
- Pracovní tlak: max. 245 bar
- Rychlost zpětného chodu: 110 mm/s
- Lisovací rychlost: 5 – 12 mm/s
- Rychlost chodu naprázdno: 140 mm/s
==== Hydraulická jednotka
- Čerpadlo: Bosch Rexroth
Fpsdofu Nqxjpfx Alnoh
- Průtok: 28 l/min
- Výkon motoru: 11 kW
- Přesnost tlaku: ± 5 bar
- Ventil: NG-50
- Instalace: hydraulická jednotka namontovaná nahoře
- Filtr: Filtrec
- Kontrola hladiny oleje: elektronická
- Chlazení: vzduchové
==== Řízení & ovládání
- PLC: Siemens S7-1200
- Dotykový panel: Siemens SIMATIC Comfort 9"
- Nastavitelný: tlak, zdvih, rychlosti
- Ukazatel teploty oleje: ano
- Sledování filtru: ano
- Zobrazení chyb: ano
- Vzdálený přístup: ano
- Paměť programů: až 100 programů
==== Provozní režimy
- Manuální (nastavení)
- Manuální (jednotlivý takt)
- Automatický provoz
- Ovládání: dvouruční ovládání a nožní pedál
==== Bezpečnost
- Hydraulický zámek beranu
- Koncové spínače nahoře a dole
- Bezpečnostní PLC
- Bezpečnostní světelné zábrany (SICK / Keyence / Leuze), 700 mm
- Ovládané bezpečnostní dveře vlevo a vpravo
==== Elektrika
- Hlavní napájení: 400 V AC
- Řídicí napětí: 24 V DC
- Frekvence: 50 Hz
- Připojení motoru: 11 kW
- Celkový příkon: cca 13 kW
=====
Montážní práce, lisovací práce, tváření, sériová výroba, výroba nástrojů, údržba
Jednostojanový lis, C-lis, hydraulický lis, průmyslový lis, výrobní lis, try-out lis na seřizování nástrojů, try-out tool press
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený vašim požadavkům? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny podle německých i evropských směrnic pro stroje (Směrnice 2006/42/ES), EC norem a bezpečnostních předpisů EU. Naše lisy navíc překonávají kanadské i evropské bezpečnostní požadavky, neboť v plném rozsahu vyhovují brazilské národní bezpečnostní směrnici NR 12, která na tyto požadavky navazuje. Naší hlavní předností je konstrukce speciálních strojů a automatizace lisů. Nabízíme hydraulické lisy na míru za překvapivě příznivé ceny. V hydraulické části jsou použity převážně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Montážní lis
DurendusWerkstattpresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, lisovací síla: 20 t, DURENDUS 20 T dílenský lis – jednostojanový lis – světlá šířka 600 mm, zdvih 400 mm
Tento stroj byl již vyroben a dodán dle zákaznické objednávky. Můžeme vám jej dodat ze skladu nebo vyrobit nový – rádi zohledníme individuální možnosti výbavy. Jedná se o hydraulický dílenský lis pro lisovací, zarovnávací a montážní práce v dílnách a průmyslových provozech.
Základní cena: 3.120 € bez DPH
Volitelná výbava (na přání):
Uvedené možnosti vycházejí z realizovaných zákaznických projektů a umožňují cílené přizpůsobení stroje konkrétnímu použití. Základní provedení lisu je plně funkční – v praxi bývá většinou doplněné o individuální prvky dle specifikace projektu.
* Stolová deska s křížovou T-drážkou (od 60 t)
* Nastavení tlaku
* Boční posuv pístu (od 60 t)
* Ohýbací nástroj (od 60 t)
* Otočně jištěný válec s manuálním nastavením pojezdu
* V-profilovaný rovnací blok ve spojení se stolovou deskou
* LED osvětlení
* Nožní spínač
* Chlazení
=====
Technické údaje + informace:
==== Obecné údaje
* Konstrukce: dílenský lis
* Lisovací síla: 20 t (volitelně nastavitelná)
* Celková hmotnost: cca 350 kg
* Rozměry (Š × H × V): 1.100 × 700 × 2.350 mm
==== Pracovní oblast
* Světlá šířka: 600 mm
* Otevřená hloubka: 200 mm
* Montážní výška: 250–900 mm (nastavitelná)
==== Stůl & píst
* Použitelná šířka traverzy: 600 / 470 mm
* Zdvih pístu: 400 mm
* Průměr válce: Ø 90 mm
* Průměr pístnice: Ø 50 mm
* Nastavení výšky: pomocí řetězového mechanismu
==== Rychlosti
* Rychlost chodu naprázdno: 7,8 mm/s
* Rychlost návratu: 11,3 mm/s
==== Hydraulika & pohon
* Výkon čerpadla: 3 l/min
* Výkon motoru: 0,75 kW
* Hydraulická nádrž: 12 l
* Přesnost tlaku: ±5 bar
* Hydraulický systém: DUPLOMATIC
==== Ovládání & obsluha
* Ruční ovládání pákou
* Manuální jemné nastavení ruční pákou
* Připojení: 400 V / 50 Hz
* Celkový příkon: cca 1 kW
==== Výbava
* Výškově nastavitelné příčné nosníky s čepovou aretací
* Řetězový mechanismus pro nastavení stolu
* Manometr pro zobrazení tlaku
* Nouzový vypínač
* CE certifikace
Fpodpfx Aoy E Nnnjlnoh
* Dvouvrstvé lakování dle RAL
=====
Zalisování, vyražení, montážní práce, rovnání, dílenské aplikace, údržba
Dílenský lis, hydraulický lis, jednostojanový lis, C-rámový lis, montážní lis, rovnací lis, průmyslový lis
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený vašemu konkrétnímu použití? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny podle německých i evropských směrnic pro stroje (směrnice 2006/42/ES), EC-norem a bezpečnostních předpisů EU. Kromě toho naše lisy překračují kanadské a evropské bezpečnostní požadavky, protože ve všech bodech splňují národní brazilskou bezpečnostní normu NR 12, která na nich staví. Naší hlavní specializací je výroba speciálních strojů a automatizace lisovacích procesů. Dodáváme hydraulické lisy na míru za překvapivě příznivé ceny. Pro hydrauliku jsou používány převážně komponenty předních evropských výrobců.
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Servolis
DurendusVulkanisierpresse
Zavolat
Stav: nový, lisovací síla: 280 t, 280t servo-dvoustojanový ohřívací lis s ohřívacími deskami
Tento lis Vám můžeme nabídnout za zvlášť výhodnou cenu, protože se stroj již nachází ve výrobě a původní zákazník odstoupil od objednávky dvou stejných strojů. Nyní tak máte možnost pořídit vysoce kvalitní servo-hydraulický dvoustojanový lis s ohřívacími deskami za atraktivních podmínek a v krátkém dodacím termínu. Na přiložených fotografiích jsou zobrazeny podobné, již vyrobené stroje z našeho závodu – jedná se o ilustrační snímky.
Technické údaje a informace:
==== Obecné údaje
Lisovací síla: 280 t
Konstrukce: servo-dvoustojanový ohřívací lis
Hlavní válec: 1
Pomocné válce: 2
Vedení: 4 sloupová vedení
Světlá vzdálenost mezi stojany: 1 250 mm
Zdvih válce: 600 mm
Max. vzdálenost mezi ohřívacími deskami: 800 mm
Výška stolu od podlahy vč. tlumicích desek a ohřívací desky: 900 mm
Celková výška cca: 3 500 mm
Šířka včetně rozvaděče cca: 2 200 mm
Hloubka cca: 1 200 mm
Hmotnost cca: 13 000 kg
==== Stůl & beran
Spodní pevný stůl s T-drážkami: 1 250 × 800 mm
Beran s T-drážkami: 700 × 800 mm
Ohřívací deska: 600 × 600 × 80 mm
Fpedpfx Ajyynaljlnoh
==== Rychlosti
Přibližovací rychlost: 100 mm/s
Pracovní rychlost: 10 mm/s
Rychlost návratu: 100 mm/s
==== Hydraulika & pohon / elektřina
Hydraulická jednotka: Duplomatic
Hydraulické čerpadlo: Rexroth / Baumüller / Servo
Výkon čerpadla: 72 l/min
Výkon motoru: 10 kW
Servohydraulika: včetně
Řízení: Siemens S7-1200 s dotykovým displejem Siemens MTP 1000
Programování: až 50 programů
Měření polohy: enkodér
Měření tlaku: snímač hodnot
==== Výbava
Digitální řízení: zdvih, tlak, rychlost a spínací pozice
Pasivní udržení konstantního tlaku až 15 minut
Ohřívací desky elektricky vyhřívané až do 250 °C
Ohřívací výkon: 24 kW
Kontrola a monitoring teploty a topných tyčí přes monitor
Počítadlo kusů
Správa alarmů
Přesnost pohybu směrem dolů: 0,1 mm
Omezení zdvihu pomocí měřicí tyče Leuze a monitoru
Obsluha obouručním ovládáním
Návrat beranu pomocí ovládacího tlačítka
Světelné závory vpředu i vzadu do výšky 2 500 mm
CE certifikát a uživatelská příručka jsou součástí dodávky
Rozvaděč s komponenty Siemens
Bezpečnostní technika značek Sick / Pilz / Keyence / Datalogic
==== Dodatečně zahrnutá výbava
40 mm silná základová deska se zkosenou rampou
4 tlumicí podložky proti vibracím
Úsporná servohydraulika
Oblasti použití:
Ohřívací lisy, tvarovací lisy, lisy s teplotně řízeným procesem, zpracování plastů, kompozitní materiály, technické výlisky, laminovací procesy, speciální průmyslové aplikace
Hydraulický lis, servo-hydraulický lis, servolis, dvoustojanový lis, ohřívací lis, servo-dvoustojanový lis, tvarovací lis, lis s ohřívacími deskami, průmyslový stroj, speciální stroj, lis na seřizování nástrojů, zkušební lis na nástroje, try-out press
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Servolis
DurendusEinständerpresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, lisovací síla: 125 t, Jednostojanový lis – výrobce Durendus – 125 t servolis – stůl 2200 × 750 mm
K prodeji je nabízena hydraulická C-rámová servopres Durendus s nastavitelnou lisovací silou až 125 t a integrovaným vyhazovačem 50 t. Díky moderní servo-hydraulické technologii nabízí stroj výrazně sníženou spotřebu energie až o 40 % ve srovnání s konvenčními systémy a je ideální pro náročné montážní, tvářecí a výrobní procesy.
====
Technické údaje + informace:
Hydraulický servolis – C-rám – 125 t
==== Obecné informace
- Výrobce: Durendus
- Model: Jednostojanový lis / Servolis
- Konstrukce: C-rámový lis
- Lisovací síla: 20–125 t (nastavitelná)
- Hmotnost stroje: cca 8 700 kg
- Rozměry (š × h × v): cca 2 400 × 2 000 × 3 300 mm
- Výška stolu: 870 mm
- Montážní výška: max. 1 000 mm
==== Stůl & beran
- Pracovní plocha stolu: 2 200 × 750 mm
- Pracovní plocha beranu: 980 × 750 mm
- Vedení: 4 vodicí sloupky Ø 100 mm
- Centrovaní nástroje: upínání 50 mm
- Příprava: desky pro tlumení vibrací (30 mm)
- Příprava: možnost napojení robota
Fpsdpfox Aqtqex Alneh
==== Vyhazovač
- Vyhazovací síla: 50 t
- Zdvih vyhazovače: 200 mm
==== Hydraulický válec
- Zdvih: 0–700 mm (nastavitelný)
- Pracovní tlak: max. 245 bar
- Rychlost návratu: 300 mm/s
- Rychlost chodu naprázdno: 300 mm/s
- Lisovací rychlost:
- do 25 % zatížení: 25 mm/s
- do 50 % zatížení: 14 mm/s
- do 80 % zatížení: 7 mm/s
- do 100 % zatížení: 6 mm/s
==== Hydraulická jednotka
- Servo-hydraulické čerpadlo: Duplomatic, 143 l/min
- Výkon servomotoru: 15 kW
- Přesnost tlaku: ± 5 bar
- Předřazený ventil: NG-160
=====
Montážní činnost, tváření, sériová výroba, automatizovaná produkce, výroba nástrojů, lisovací procesy s optimalizací energie
Servolis, jednostojanový lis, C-lis, hydraulický lis, průmyslový lis, produkční lis, energeticky efektivní lis, nastavovací lis, tryout lis, testovací lis na nástroje
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený vašim potřebám? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy vyrábíme dle německých a evropských strojních směrnic (směrnice 2006/42/ES), EC norem a evropských bezpečnostních předpisů.
Navíc naše lisy překračují kanadské i evropské bezpečnostní požadavky, protože splňují veškeré body brazilské národní bezpečnostní směrnice NR 12, která na nich staví. Naší velkou předností je zakázková výroba speciálních strojů a automatizace lisování. Nabízíme zakázkové hydraulické lisy za překvapivě výhodné ceny. Pro hydraulické systémy používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Jednosloupový lis
DurendusMontagepresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, lisovací síla: 20 t, Jednostojanový lis – výrobce Durendus – 3–20 t Hydraulický lis – stůl 1000 × 400 mm
Na prodej je hydraulický jednostojanový lis (C-rám) od výrobce Durendus s nastavitelnou lisovací silou 3 až 20 t. Kompaktní a robustní stroj je ideální pro montážní, nalisovací a lehké tvářecí práce v dílně i ve výrobě.
=====
Technická data + informace:
Hydraulický jednostojanový lis – 3–20 t
==== Obecné údaje
- Výrobce: Durendus
- Model: Montážní lis / Jednostojanový lis
- Provedení: C-rámový lis
- Lisovací síla: 3 – 20 t (nastavitelná)
- Hmotnost stroje: cca 1 200 kg
- Lakování: RAL 7035 (světle šedá) / RAL 2009 (oranžová)
==== Pracovní prostor
- Max. vzdálenost stůl – beran: 500 mm
- Zdvih / pojezd: 500 mm
- Výška stolu: 940 mm
==== Stůl & beran
- Pracovní deska: 1 000 × 400 × 40 mm
- Beran: Ø 250 mm, kulatý, vyměnitelný
==== Rychlosti
- Rychlost dolů: 2 – 10 mm/s (nastavitelná)
- Rychlost nahoru: 20 mm/s
==== Hydraulika
- Výkon motoru: 2,2 kW
- Objem olejové nádrže: 60 l
- Čerpadlo: Agro-Hytos nebo ekvivalentní
==== Výbava & ovládání
- Nastavení tlaku pomocí otočného regulátoru
- Robustní rám stroje
- Rozvaděčová technika od renomovaných výrobců
Fpsdpfx Aex Ap Utolnjh
- Nouzový vypínač
==== Dokumentace & dodání
- Prohlášení o shodě CE
- Dokumentace v německém jazyce
- Montáž, uvedení do provozu a zaškolení za příplatek
=====
Montážní práce, nalisování, dílenské použití, malosériová výroba, lehké tvářecí práce
Jednostojanový lis, C-lis, hydraulický lis, dílenský lis, nalisovací lis, průmyslový lis, seřizovací lis, zkušební lis, nástrojový zkušební lis
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený Vašemu použití? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny dle německých a evropských směrnic pro stroje (Směrnice 2006/42/ES), EC-norem a bezpečnostních předpisů EU. Dále naše lisy překonávají kanadské a evropské bezpečnostní požadavky, protože ve všech bodech splňují brazilskou bezpečnostní normu NR 12, která na těchto požadavcích staví. Naší hlavní silou je výroba speciálních strojů a automatizace lisů. Nabízíme zakázkové hydraulické lisy za překvapivě příznivé ceny. V hydraulických systémech používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Jednosloupový lis
DurendusSchmiedepresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, lisovací síla: 20 t, Výrobní kovářský lis – výrobce Durendus – DCS-20 – 5–20 t jednoúčelový lis – pracovní stůl 500 × 600 mm
K prodeji nabízíme kompaktní jednoúčelový kovářský lis (C-rám) od výrobce Durendus, typ DCS-20, s nastavitelnou lisovací silou 5 až 20 t. Stroj disponuje velikostí pracovní desky 500 × 600 mm, maximální vestavnou výškou 700 mm a vysokými zdvihovými rychlostmi. Je ideální pro menší kovářské, tvářecí a montážní práce.
=====
Technické údaje + informace:
Kovářský lis Durendus DCS-20 – 5–20 t jednoúčelový lis
==== Obecné údaje
- Výrobce: Durendus
- Model: DCS-20
- Konstrukce: jednodírkový lis / C-rám
- Lisovací síla: 5 – 20 t (nastavitelná)
- Hmotnost stroje: cca 1 900 kg
- Rozměry (Š × D × V): 1 450 × 1 500 × 2 400 mm
==== Pracovní rozsah
- Vestavná výška: max. 700 mm
- Zdvih: 0 – 500 mm (nastavitelný)
- Výška stolu: 800 mm
==== Stůl a beran
- Rozměr stolu: 500 × 600 mm
- Rozměr beranu: 500 × 600 mm
- T-drážky: DIN 650 – 18 mm (nebo dle požadavku zákazníka)
==== Hydraulický válec
- Průměr válce: Ø 90 mm
- Průměr pístní tyče: Ø 60 mm
- Rychlostní válec: Ø 40 mm
- Rychlostní pístní tyč: Ø 25 mm
- Pracovní tlak: max. 250 bar (nastavitelný)
==== Rychlosti
- Rychlost návratu: 140 mm/s
- Rychlost chodu naprázdno: 140 mm/s
- Lisovací rychlost: 4 – 10 mm/s (nastavitelná)
- Čas nárůstu tlaku: max. 2 s (ocel na ocel)
==== Hydraulika
- Hydraulické čerpadlo: Rexroth, 22 l/min
Fodjyght Ropfx Alnoph
- Výkon motoru: 7,5 kW
- Objem nádrže: 150 l
- Hydraulický blok / ventily: Hydropack
- Filtr: Filtrec
- Kontrola hladiny oleje: elektronický olejový snímač
- Hydraulická jednotka: montovaná vzadu nahoře
==== Elektrika
- Hlavní přívod: 400 V AC
- Řídicí napětí: 24 V DC
- Frekvence: 50 Hz
- Příkon: cca 10 kW
=====
Kovářské práce, tváření, montáže, malosériová výroba, dílenské využití, obrábění kovů
Kovářský lis, jednoúčelový lis, C-rámový lis, hydraulický lis, tvářecí lis, dílenský lis, malý lis
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený Vašemu použití? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny dle německých a evropských směrnic pro strojní zařízení (směrnice 2006/42/ES), EC-norem a bezpečnostních předpisů EU. Naše lisy navíc překračují kanadské a evropské bezpečnostní požadavky a plně splňují brazilské národní předpisy NR 12, na kterých jsou tyto normy založeny. Naší velkou předností je výroba speciálních strojů a automatizace lisů. Nabízíme zakázkově vyrobené hydraulické lisy za překvapivě výhodné ceny. U hydrauliky strojů používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.
Usnadňujeme vám hledání: "ořezávátko pemal dure"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.










































































































































































































































