Prodej použitých Cnc Frézky A Obráběcí Centra (91 689)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Jako nové CNC vertikální obráběcí centrum, frézka, VMC, BAZ, HSC frézování, frézovací centrum
TAIKANB 540 Z
Zavolat
Stav: použitý, CNC vertikální obráběcí centrum, frézka
VMC, BAZ, HSC frézování, obráběcí centrum TAIKAN B540Z
Výrobní číslo: 1171009 Rok výroby: 2017
CNC řízení pojezdu SIEMENS Sinumerik 828 D Basic
Pojezdy pracovního prostoru: X: 488 mm, Y: 400 mm, Z: 230 mm
Pojezd osy X pro výměnu nástroje: X: 540 mm
Rozměr stolu: 520 x 400 mm
Upínání vřetena: ISO 25
Vzdálenost čela vřetene – stůl: 165 - 395 mm
Otáčky vřetena: max. 36 000 ot./min. plynule
Giedpew Ed U Nefx Ai Eou
Posuv: 0 až 10 000 mm/min.
Rychloposuv: 15 m/min.
Zatížení stolu: 200 kg
Délka nástroje: max. 120 mm
Průměr nástroje: max. 80 mm
Hmotnost nástroje: max. 0,8 kg
Čas výměny nástroje: cca 10 s
Pohon os: každý 0,8 kW
Pohon vřetena: 3,5 kW při 100% ED
Napájení: 400 V, 50 Hz, 7,5 kW
CNC řízení pojezdu SIEMENS Sinumerik 828 D Basic - Software: NCU V04.05+SP06+HF01
- Rozhraní: LAN, USB a CF karta
- Měřící systém pro nástrojové měření METROL Toolsensor
- Vertikální frézovací vřeteno = vysokofrekvenční vřeteno s kapalinovým chlazením a externí chladič
- Výměník nástrojů s 13 pozicemi
- Elektronické ruční kolečko
- Chladicí zařízení
- Ochranný kryt s posuvnými dveřmi
- Centrální mazání
- Součástí je 10 kusů nástrojových upínačů ISO 25 s kleštinovými držáky ER20 a sada kleštin
Přepravní rozměry (DxŠxV): 1800 x 1500 x 2300 mm
Hmotnost: 2900 kg
Velmi dobrý stav – jako nové
Stroj pochází z showroomu a má jen velmi málo provozních hodin.
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Horizontální obráběcí centrum s dvoupolohovým výměnným stolem + SIEMENS Sinumerik 810, CNC frézka BA
STEINELBFZ 5
Zavolat
Stav: použitý, Horizontální obráběcí centrum s 2násobným posuvným stolem STEINEL typ BFZ 5
s CNC řízením SIEMENS Sinumerik 810 M
výrobní číslo 34 rok výroby 1988
Dráha posuvu X: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 320 mm.
Upínací plocha, plocha stolu 500 x 400 mm
Držák nástrojů ISO 40
Gedpfjutuyisx Ai Ejiu
Otáčky vřetena max. 6300 ot/min plynule nastavitelné
Pohon hlavního vřetena 12 kW
Síťové připojení 380 V, 50 Hz, 30 kVA
- Výměník nástrojů s 24 pozicemi
- Výměnný stůl se 2 stanicemi
- Rozhraní pro přenos dat
- Chladicí jednotka s dopravníkem třísek
Prostorové nároky D x Š x V 4100 x 2500 x 2650 mm
Hmotnost cca 8 tun
dobrý stav
Přepravní rozměry:
D x Š x V 3200 x 2500 x 2650 mm, cca 7,5 tuny.
Dopravník třísek D x Š x V 3500 x 1100 x 2100 mm, cca 600 kg.
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC vertikální obráběcí centrum, VMC, BAZ, frézka, frézování, frézovací centrum
HURCOBMC 30/M - Ultimax 3
Zavolat
Stav: použitý, CNC vertikální obráběcí centrum HURCO typ BMC 30/M
Výrobní číslo: B3M92202056AB : 9650234 Rok výroby 1996
Řízení dráhy CNC Ultimax 3
Délka pojezdu X: 760 mm, Y: 460 mm, Z: 610 mm
Velikost stolu (upínací plocha) 1010 x 400 mm
Velikost stolu (s vodní drážkou) 1120 x 500 mm
Držák vřetena SK 40
Vzdálenost čelo vřetena - stůl 150 - 760 mm
Výstupek 450 mm
Plynulá regulace otáček vřetena 80 až 8000 ot.
Rychlost posuvu 3 až 16 000 mm/min.
Rychlý posuv 24 m/min.
Pohon vřetena 7,5 kW při 30 min / 5,5 kW při 100 %.
Godpfxotrhq He Ai Ejiu
Síťové připojení 400 V, 50 Hz
- Řízení dráhy CNC Ultimax 3 (s aktualizací hardwaru, např. TFT monitory).
- Elektronické ruční kolo
- Nepřímý měřicí systém s rotačními snímači na vřetenu s kuličkovým šroubem
- Měnič nástrojů s 24 pozicemi
- Plně chráněná kabina s posuvnými dveřmi
- Otočný ovládací panel
- Pohony vřeten Yaskawa (Japonsko)
- pneumatický mechanický upínač nástrojů
- Vedle umístěná chladicí jednotka, zasouvaná zezadu zezadu
- oplachování žlabu
Šířka stroje 2400 mm
Prostor potřebný pro přepravu D x Š x V 3400 x 2400 x 2550 mm
Hmotnost cca 4800 kg
Dobrý stav
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC vertikální obráběcí centrum, VMC, BAZ, frézka, frézování, frézovací centrum
HURCOBMC 25 /M - Ultimax 3
Zavolat
Stav: použitý, CNC vertikální obráběcí centrum HURCO typ BMC 25/M
Výrobní číslo: ZB9-001-052 Rok výroby cca 1995
Pojezdy X: 610 mm, Y: 410 mm, Z: 560 mm
Velikost stolu (upínací plocha): 845 x 400 mm
Velikost stolu (s vodní drážkou): 1050 x 500 mm
Upínání vřetena: SK 40
Vzdálenost čelo vřetena – stůl: 155 – 710 mm
Zatížení stolu max.: 500 kg
Vyložení: 420 mm
Otáčky vřetena max.: 10 000 ot/min
Posuv: 3 až 5080 mm/min
Rychloposuv: 10 m/min
Pohon vřetena: cca 5,5 kW
Přívodní napětí: 400 V, 50 Hz
- CNC řízení trajektorie Ultimax 3 se dvěma TFT monitory
- Elektronické ruční kolečko
- Nepřímý měřicí systém s inkrementálními snímači na kuličkových šroubech
Giedew Nklhopfx Ai Eeu
- Měnič nástrojů s 20 pozicemi
- Plně krytovaná kabina s posuvnými dveřmi
- Otočný ovládací panel
- Pohony vřeten Yaskawa (Japonsko)
- Pneumatický mechanický upínač nástrojů
- Bez zařízení na chladicí kapalinu – čerpadlo je k dispozici, chladicí vana chybí
Šířka stroje: 2400 mm
Přepravní rozměry (D x Š x V): 3000 x 2400 x 2650 mm
Hmotnost: 4200 kg
Dobrý stav
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC vertikální obráběcí centrum, VMC, BAZ, frézka, frézování, frézovací centrum
FEHLMANNPICOMAX 60
Zavolat
Stav: použitý, CNC vertikální obráběcí centrum FEHLMANN typ PICOMAX 60
CNC řízení HEIDENHAIN TNC 426
Výrobní číslo: 14599641 Rok výroby: 1999
Pojezdy osa X: 500 mm, osa Y: 350 mm, osa Z: 610 mm
Posuvová rychlost: 1 - 20000 mm/min
Rychloposuv: 20 m/min
Posuvová síla: 12000 N
Upínací plocha stolu: 920 x 380 mm
T-drážky: 7 kusů, 12-H8 mm
Zatížení stolu max.: 250 kg
Výška stolu: 1004 mm
Vzdálenost čelo vřetena - stůl: 94 - 704 mm
Výsuv vřetene - stojan: 405 mm
Otáčky vřetena: 50 - 18000 ot/min, plynule
Pohon vřetena: 10,2 kW (60% ED)
Max. krouticí moment: 70 Nm (do 1240 ot/min)
Upínání vřetene: SK 30 / DIN 69871A
Tažný šroub: DIN 69872
Vrtací výkon v oceli: 25 mm
Frézovací výkon v oceli/hliníku: 100 / 700 cm³/min
Závitování v oceli/hliníku: M20 / M24
Zásobník nástrojů: 24 pozic
Gjdpfx Aijy N Du Ds Eeiu
Čas výměny nástroje: cca 6 s
Doba výměna – výměna (čip – čip): cca 8 s
Řízení: Heidenhain TNC 426
Přípojka: 400 V, 50 Hz
Instalovaný příkon: 20 kW
- Elektronický ruční kolečko Heidenhain HR410
- 3D měřicí sonda Renishaw MP12
- Systém měření nástrojů
- TFT displej
- Přímý odměřovací systém
- Zařízení na chladicí kapalinu, 200 litrů, vedle stroje
- Samostatná jednotka chlazení vřetena
- Centrální mazání Vogel
- Přívod vzduchu 6 bar, 40 - 200 l/min
- Odsávání olejové mlhy
- Provozní doby:
- Řídicí jednotka: 97000 h
- Stroj: 80000 h
- Programový cyklus: 42000 h
Potřebný prostor (d x š x v): 2000 x 1700 x 3000 mm
Hmotnost: cca 3,2 t
Dobrý stav
Malý inzerát
Knebel
780 km
CNC frézka / obráběcí centrum
WeekeBP 155
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1997, Funkčnost: plně funkční, vstupní proud: 50 A, počet os: 3, počet pozic ve zásobníku nástrojů: 12, celková délka: 5 000 mm, celková šířka: 2 900 mm, celková hmotnost: 4 500 kg, Vybavení: Označení CE, dokumentace / manuál, CNC frézka s zásobníkem na 12 nástrojů, upevnění obrobku pomocí vakua, součástí je vakuová pumpa.
Gijdpfx Aieza U Nxs Esu
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC 3+2 vertikální obráběcí centrum, frézka, VMC, BAZ, 5osé frézovací centrum
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Zavolat
Stav: použitý, CNC 3+2 osé vertikální obráběcí centrum DECKEL MAHO typ DMU 35 M
CNC řízení SIEMENS 810D se ShopMill
Výrobní číslo 11065353554 Rok výroby 2001
Pojezdové dráhy: X: 350 mm, Y: 240 mm, Z: 340 mm
Pohyby stolu: C-osa: 360°
Rozsah otáčení: +105° / -15°
Univerzální otočný otočný stůl: 400 x 290 mm, středový otvor 30H6
Nosnost stolu: max
Vzdálenost vřetena - stůl: min
Rychlost posuvu: 5 000 mm/min
Rychloposuv (X / Y / Z): 5 m/min
Jemnost vstupu: 0,01 mm
Gisdpfx Aevt D D Uji Esu
Celkový příkon: 15 kVA
Rozsah otáček - hlavní vřeteno: 20 - 6 300 min/-1
Výkon pohonu - hlavní vřeteno: 6,3 / 10 kW (100 % / 40 % ED)
Točivý moment: max. 55 / 80 Nm
Držák nástroje: SK 40 DIN 69871
Stahovací čepy: DIN 69872 nebo ISO 7388/2 Typ B
Rozhraní: sériové RS232C, LAN (RJ45)
Síťové připojení: 400 voltů, 50 Hz, 15 kVA
Připojení stlačeného vzduchu: 6 bar
- CNC řízení Siemens Sinumerik 810D s ShopMill V05.03.22, NCU 03.03.34-CCU1E, MMC103
- 3 řízené osy (osa X, Y a Z)
- Manuální otočný otočný stůl, osa C = otáčení stolu o 360°, osa B = otočný rozsah +105°/-15°
- systém přímého měření dráhy pro všech 5 os
- Elektronické ruční kolo
- Pohon vřetena přes servomotor s ozubeným řemenem a 2 převodovými stupni
- Plně ochranná kabina s posuvnými dveřmi
- otočný ovládací panel
- Trysky chladicí kapaliny na vertikální hlavě
- Zásobník na třísky s nádobou na chladicí kapalinu a čerpadlem chladicího maziva
- Osvětlení pracovního prostoru
- Dokumentace k dispozici
Potřeba místa d x š x v 2000 x 2000 x 2100 mm
Hmotnost 1750 kg
dobrý stav
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Vertikální CNC obráběcí centrum, VMC, frézka BAZ, frézovací centrum
CHIRONFZ 22 L high speed
Zavolat
Stav: použitý, Stroj má závadu na hlavním vřetenu
CNC vertikální obráběcí centrum CHIRON typ FZ 22 L vysoká rychlost
Obráběcí centrum s CNC řízením FANUC řady 21-M
výrobní číslo 179-98 rok výroby 1999
Pojezdová vzdálenost X: 2000 mm, Y: 520 mm, Z: 630 mm.
Velikost stolu 2700 x 570 mm
Zatížení stolu 525 kg (na metr)
Držák nástrojů SK 40 (DIN 69871)
Vrtací kapacita 35 mm
Kapacita závitníku M27
Průměr nástroje 75 mm
Průměr s volnými vedlejšími polohami 105 mm
Rychlost výměny nástroj - nástroj 2,0 sec.
Rychlost výměny nástroje z třísky na třísku 4,8 sec.
Vzdálenost čelo vřetena - stůl 190 až 820 mm
Otáčky vřetena max. 10 500 ot/min.
Pohon hlavního vřetena max. 18,5 kW
Síťové připojení 400 V, 50 Hz, 32 kVA
- Kyvadlové obrábění přes 2 pracovní plochy (chybí dělící stěna)
- CNC řízení FANUC řady 21-M
- 40násobná výměna nástrojů
- IKZ = vnitřní přívod chladicí kapaliny přes vřeteno
Giodpfx Aoquhbgei Esu
- Kabina s ochranou proti postřiku s posuvnými dveřmi
- Nepřímý měřicí systém
- Chladicí zařízení s protilehlým dopravníkem třísek
- Elektronické ruční kolo
Přepravní rozměry základního stroje D x Š x V 4600 x 2470 x 2950 mm
Hmotnost stroje cca 7,5 tuny.
Potřeba přepravního prostoru na nákladním vozidle D x Š x V 12000 x 2470 x 2950 mm
Přepravní hmotnost na nákladním vozidle cca 10 tun.
Hmotnost 7,2 tuny.
Dobrý stav - stroj má závadu na hlavním vřetenu.
Malý inzerát
Halberstadt
388 km
Vysoce výkonný CNC obráběcí stroj na ozubení - frézka na ozubení
LIEBHERRLC 122
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2002, Ref. č.: 10442
Výrobce: LIEBHERR
Typ: LC 122
Rok výroby: 2002
Typ řízení: CNC řízení
Řídicí systém: LIEBHERR PC NC
Sklad: Halberstadt
Země původu: Německo
Max. průměr odvalovací frézy: 90 mm
Průměr stolu: 145 mm
Max. modul: 3 mm
Nejmenší počet frézovatelných zubů: 4
Úhel naklopení frézovací hlavy: +/- 45°
Rozlišovací přesnost: 0,1 stupně
Zatížení obrobkového stolu: 17 kN
Otáčky frézy: 450 - 4 500 1/min
Provozní napětí: 400 V
Řídicí napětí: 24 V
Frekvence: 50 Hz
Max. jmenovitý proud: 55 A
Pojistka v přívodu: 63 A
Max. frézovaný průměr čelních/šroubových kol: 125 mm
Max. frézovací šířka čelních/šroubových kol: 250 (axiálně) mm
Zdvih vřetene: 180 mm
Max. šířka frézy: 200 mm
Doplňující informace:
Provozní teplota okolí: +12°.....+40°
Hluk stroje: 78 dB (A)
Označení frézovací hlavy: Motorová frézovací hlava
Gsdjym Nbcspfx Ai Ejiu
Osa obrobku: vertikální
Stojan: posuvný
Stůl: pevný
Metoda frézování: axiální odvalovací frézování v přímém nebo zpětném chodu
Stroj lze po dohodě vidět pod proudem.
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Record 110 AL TVN Prisma 2006
SCMRecord 110 AL TVN Prisma
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2006, provozní hodiny: 14 808 h, celková výška: 2 850 mm, celková délka: 9 000 mm, celková šířka: 2 450 mm, Barva: Bílá
Vlastní hmotnost: 4 000 kg
Cena: Na vyžádání
- Stroj k dispozici od: 10. 7. 2026
- Rok výroby: 2006
- Dokumentace k dispozici: Ano
- Označení CE: Ano
- CE certifikát: Ano
- Sériové číslo: AA1/015406
- Provozní hodiny: 14 808
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 5
- Min. otáčky vřetena [ot/min]: 600
- Max. otáčky vřetena [ot/min]: 24 000
- Výkon hlavního motoru [kW]: 11
- Osa C: Ano
- Typ frézovacího stolu: Nosníkový stůl
- Upínací systém nástrojů: HSK-F63
- Systém upnutí materiálu: Pneumatický
- Vrtací jednotka: Ano
- Horizontální vrtací vřetena [ks]: 6
- Vertikální vrtací vřetena [ks]: 12
- Pila: Ano
- Počet pozic pro výměnu nástrojů [ks]: 16
- Systém/software: Xilog Plus
- Bezpečnostní prvek: Bezpečnostní rohož
- Vakuová pumpa: Ano
- Počet [ks]: 1
- Značka: Becker
- Výkon hlavního motoru [kW]: 5,5
- Kapacita [m³/h]: 250
Giodpex Hfikofx Ai Esu
- CNC volby: Odpaduvý pás, ruční ovládání
- CNC dokumentace: Uživatelské klíče/licence
- Délka stolu [mm]: 3050
- Šířka stolu [mm]: 13
- Pracovní oblast X [mm]: 3110
- Pracovní oblast Y [mm]: 1300
- Pracovní oblast Z [mm]: 200
- Max. pojezdová dráha X [mm]: 3500
- Max. pojezdová dráha Y [mm]: 1815
- Max. pojezd v ose Z [mm]: 440
- Instalovaná délka [mm]: 4600
- Instalovaná šířka [mm]: 6500
- Instalovaná výška [mm]: 3400
- Transportní rozměry: 9000 mm x 2450 mm x 2850 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 4 000 kg
- Počet přepravních balíků [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/možno odečíst: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Doručení a výkup možné kdykoliv pro vše z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Biesse ROVER C 9.50, rok 2014
BiesseROVER C 9.50
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, celková výška: 2 800 mm, celková délka: 6 900 mm, celková šířka: 2 800 mm, Barva: šedá
Gijdpfx Aijyr Rnuo Eeu
Vlastní hmotnost: 6 100 kg
- Zvláštnosti:
- Popis: Nutná oprava osy B a oprava netěsností na těsněních
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace dostupná: Ne
- CE certifikát: Ne
- Sériové číslo: 10333
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 2
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 5
- Frézovací vřeteno 2:
- Počet řízených os [ks]: 3
- Typ frézovacího stolu: Nosníkový stůl
- Upínací systém nástrojů: HSK-F63
- Systém upínání materiálu: Pneumatický
- Vrtací nástroj k dispozici: Ano
- Pozice zásobníku nástrojů [ks]: 45
- Systém/software: BiesseWorks
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní rohož, bezpečnostní oplocení, bezpečnostní spínač dveří
- Vakuová pumpa k dispozici: Ano
- Počet [ks]: 2
- Značka: Becker
- Typ: Vtlf 2.250
- Rok výroby: 2011
- Výkon hlavního motoru [kW]: 5,5
- Kapacita [m³/h]: 244
- Průměr připojení [mm]: 60
- Podtlak [bar]: 200
- Olejový provoz: Ne (bezolejová)
- Nástroje jsou obsažené: Ano
- CNC možnosti: Odpadový pás
- CNC dokumentace k dispozici: uživatelské klíče/licence, USB disk
- Délka stolu [mm]: 4800
- Šířka stolu [mm]: 1500
- Pracovní rozsah X [mm]: 4600
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1935
- Pracovní rozsah Z [mm]: 275
- Napětí [V]: 400
- Spotřeba proudu [A]: 39
- Jištění [A]: 63
- Výkon [kW]: 22,8
- Transportní rozměry: 6900 mm × 2800 mm × 2800 mm (d × š × v)
- Hmotnost při přepravě [kg]: 6 100 kg
- Počet přepravních balíků [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena nezahrnuje DPH
DPH/režim rozdílového zdanění: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Doprava a výkup možné kdykoliv pro veškeré stroje z průmyslu
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Felder Profit H200 2022
FelderProfit H200
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2022, celková výška: 2 400 mm, celková délka: 5 300 mm, celková šířka: 2 350 mm, Barva: šedá
Vlastní hmotnost: 4 000 kg
Cena: na vyžádání
- Rok výroby: 2022
- Dokumentace k dispozici: Ano
- Označení CE: Ano
Gisdpfxsx Tt Unj Ai Eou
- Certifikát CE: Ne
- Sériové číslo: 30B.11.040.22
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 4
- Max. otáčky vřetene [ot/min]: 24 000
- Hlavní výkon motoru [kW]: 11
- Typ frézovacího stolu: nosníkový stůl
- Systém upínání nástrojů: HSK-F63
- Systém přidržení materiálu: pneumatický
- Vrtací nářadí: Ano
- Horizontální vrtací vřetena [ks]: 4
- Vertikální vrtací vřetena [ks]: 12
- Pilová jednotka: Ano
- Počet pozic nástrojového zásobníku [ks]: 12
- Systém/Software: WoodFlash
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní světelná clona
- Vakuová pumpa: Ano
- Počet [ks]: 1
- Značka: Becker
- Typ: PICCHIO 2200
- Rok výroby: 2022
- Nástroje v ceně: Ano
- CNC možnosti: ruční ovládání
- CNC dokumentace: uživatelský klíč/licence, USB klíč
- Délka stolu [mm]: 3 300
- Šířka stolu [mm]: 1 280
- Pracovní rozsah X [mm]: 3 300
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 280
- Pracovní rozsah osy Z [mm]: 250
- Maximální pojezd X-osy [mm]: 4 000
- Maximální pojezd Y-osy [mm]: 1 670
- Maximální pojezd Z-osy [mm]: 500
- Napětí [V]: 400
- Příkon [A]: 40
- Výkon [kW]: 18,0
- Instalovaná délka [mm]: 6 250
- Instalovaná šířka [mm]: 3 494
- Instalovaná výška [mm]: 2 300
- Přepravní rozměry: 5 300 x 2 350 x 2 400 mm (d x š x v)
- Přepravní hmotnost [kg]: 4 000
- Přepravní balíky [ks]: 2
Finanční informace:
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/rozdílové zdanění: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Dodání a výkup možné kdykoliv pro vše z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Biesse Skill 12.24 G FT 2014
BiesseSkill 12.24 G FT
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, celková výška: 2 400 mm, celková délka: 4 500 mm, celková šířka: 2 200 mm, Barva: Šedá
Vlastní hmotnost: 2 500 kg
CNC obráběcí centrum Biesse Skill 12 24 G FT
Rok výroby: 2014
Výrobní číslo: 60961
Upínání: HSK F63
10x vertikální vrtání
12 pozic nástrojové výměny
Software: BiesseWorks
Osy:
X – 2 465 mm
Y – 1 260 mm
Z – 324 mm
Giedswnhanjpfx Ai Eeu
Pro přepravu rozloženo na běžný přívěs; 4 500 x 2 200 x 2 400 mm; vlastní hmotnost 2 000 kg
- Zvláštnosti:
- Paleta s bílou rozvodnou skříní není součástí této stroje
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace k dispozici: Ano
- CE certifikát: Ne
- Sériové číslo: 60961
- Počet frézovacích vřeten: 1
- Typ pracovního stolu: rovinný stůl
- Upínací systém: HSK-F63
- Vrtací jednotka: Ano
- Počet vertikálních vrtacích vřeten: 10
- Pozic pro výměnu nástrojů: 12
- Systém/Software: BiesseWorks
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní oplocení
- Vakuová pumpa: Ano
- Počet: 1
- Značka: Becker
- Pracovní rozsah X: 2 465 mm
- Pracovní rozsah Y: 1 260 mm
- Pracovní rozsah Z: 324 mm
- Transportní rozměry: 4 500 x 2 200 x 2 400 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost: 2 500 kg
- Počet přepravních balíků: 1
Finanční informace:
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/rozdílové zdanění: DPH je možné odečíst pro podnikatele
Dodání a protiúčet možné kdykoli pro veškerá průmyslová zařízení
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Accord 20 FX 2014
SCMAccord 20 FX
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, celková výška: 2 800 mm, celková délka: 10 300 mm, celková šířka: 2 450 mm, Barva: šedá
Vlastní hmotnost: 6 600 kg
Cena: na vyžádání
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace k dispozici: ne
- CE označení: ano
- CE certifikát: ne
- Sériové číslo: AA2/002546
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Typ frézovacího stolu: nosníkový stůl
- Upínací systém nástrojů: HSK-F63
- Upínací systém materiálu: pneumatický
- Vrtací nástroj k dispozici: ano
- Počet pozic měniče nástrojů [ks]: 24
- Řídicí systém/software: Xilog plus
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní světelná clona, bezpečnostní zámek dveří, bezpečnostní plot
- Vakuová pumpa k dispozici: ano
- Počet [ks]: 1
- Značka: Becker
- Typ: Vtlf 250
Gedpfx Aeytcl Ioi Eoiu
- Rok výroby: 2008
- Výkon hlavního motoru [kW]: 5,5
- Průměr přípojky [mm]: 70
- Bezolejová: ano
- Nástroje zahrnuty: ano
- CNC volby: odpadní pás, ruční ovládání
- CNC dokumentace: USB disk
- Délka stolu [mm]: 5200
- Šířka stolu [mm]: 1300
- Napětí [V]: 400
- Spotřeba proudu [A]: 64
- Transportní rozměry: 10 300 mm x 2 450 mm x 2 800 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 6 600 kg
- Transportní balení [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/režim zdanění rozdílu: Odpočet DPH možný pro podnikatele
Doprava a výkup kdykoli možné pro veškeré vybavení z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Holz-her Promaster XL 7222 4XL 2014
Holz-herPromaster XL 7222 4XL
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, provozní hodiny: 11 517 h, Barva: Šedá
Prázdná hmotnost: 6 000 kg
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace k dispozici: Ne
- CE certifikát: Ne
- Sériové číslo: 070614/B/1-407
- Provozní hodiny: 11 517
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- └ Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 4
- C-osy k dispozici: Ano
- Typ frézovacího stolu: Plochý stůl
- Vrtací nástroj k dispozici: Ano
- └ Horizontální vrtací vřetena [ks]: 6
- └ Vertikální vrtací vřetena [ks]: 18
- Pozice pro výměník nástrojů [ks]: 12
Gsdpfxex E Uk Ue Ai Esiu
- Systém/software: TWINCAT
- Bezpečnostní prvky: Bezpečnostní oplocení, bezpečnostní rohož
- Vakuová pumpa k dispozici: Ano
- └ Počet [ks]: 2
- └ Značka: Becker
- └ Rok výroby: 2023
- └ Výkon hlavního motoru [kW]: 18,5
- └ Kapacita [m³/h]: 600
- └ Podtlak [bar]: 250
- CNC dokumentace k dispozici: USB disk
- Pracovní rozsah X [mm]: 7 220
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 580
- Pracovní rozsah Z-osy [mm]: 180
- Transportní hmotnost [kg]: 6 000 kg
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
Daň z přidané hodnoty/režim rozdílové daně: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Doprava a zpětný výkup kdykoli možné pro vše z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Morbidelli M100 2018
MorbidelliM100
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, provozní hodiny: 10 347 h, celková výška: 2 400 mm, celková délka: 7 000 mm, celková šířka: 2 400 mm, Barva: Šedá
Prázdná hmotnost: 3 450 kg
- Rok výroby: 2018
- Dokumentace k dispozici: Ano
- Označení CE: Ano
- Certifikát CE: Ano
- Provozní hodiny: 10 347
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 5
Gijdpfxoxtbgpo Ai Eju
- Typ frézovacího stolu: Nosníkový stůl
- Vrtací nástroje k dispozici: Ano
- Horizontální vrtací vřetena [ks]: 10
- Vertikální vrtací vřetena [ks]: 24
- Pilová jednotka k dispozici: Ano
- Pozice nástrojového zásobníku [ks]: 25
- Systém / software: Xilog plus
- Bezpečnostní prvek: Nárazník
- Vakuová pumpa k dispozici: Ano
- Počet [ks]: 1
- Značka: Becker
- CNC volitelné vybavení: Čtečka čárových kódů, pás na odpad
- Pracovní rozsah X [mm]: 3 110
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 320
- Pracovní rozsah osy Z [mm]: 180
- Transportní rozměry: 7 000 mm x 2 400 mm x 2 400 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 3 450 kg
- Počet transportních balíků [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH / zdanění rozdílu: Pro podnikatele je DPH odpočitatelná
Doprava a výkup možné kdykoliv pro veškeré vybavení z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Biesse Rover A 1536 G FR 2012
BiesseRover A 1536 G FR
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2012, celková výška: 2 400 mm, celková délka: 13 500 mm, celková šířka: 2 450 mm, Barva: šedá
Vlastní hmotnost: 2 500 kg
Biesse Rover A1536 G FR
Rok výroby: 2012
Centrální mazání
FT pracovní stůl – X 3 765 mm, Y 1 560 mm, 9 zón
12 kW elektrovřeteno, ISO 30, chlazené vzduchem
Biesse WORKS
Biesse NEST MODULE
Klimatizace
16násobný revolverový zásobník nástrojů
Pracovní rozsah XYZ: 3 765 × 1 585 × 170 mm
2x vakuová pumpa 250 m³/h
C-osu 360°
BH 17 L vrtací jednotka
Včetně nakládacího a vykládacího systému
- Rok výroby: 2012
- Dokumentace k dispozici: Ano
- Označení CE: Ano
- CE certifikát: Ne
- Sériové číslo: 81399
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 3
- Typ frézovacího stolu: plochý stůl
- Upínací systém nástrojů: ISO30
- Upínání materiálu: pneumatické
- Vrtací nástroje k dispozici: Ano
- Horizontální vrtací vřetena: 4
- Vertikální vrtací vřetena: 7
- Pilová jednotka: Ano
- Počet pozic pro výměnu nástrojů: 16
- Systém/software: BiesseWorks
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní rohož
- Vakuová pumpa: Ano
- Počet [ks]: 2
Gsdpfx Ajwnip Dei Esiu
- Značka: Becker
- Kapacita [m³/h]: 250
- CNC volby: vykládací systém, nakládací systém
- Délka stolu [mm]: 3 765
- Šířka stolu [mm]: 1 560
- Pracovní oblast X [mm]: 3 765
- Pracovní oblast Y [mm]: 1 585
- Pracovní zdvih osy Z [mm]: 170
- Transportní rozměry: 13 500 × 2 450 × 2 400 mm (d × š × v)
- Hmotnost pro přepravu [kg]: 2 500
- Počet transportních balíků: 4
Finanční informace:
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/možnost odpočtu DPH: DPH je odpočitatelná pro plátce
Doprava a výkup kdykoliv možné pro veškeré průmyslové vybavení
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Morbidelli M600 2012
SCMMorbidelli M600
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2012, provozní hodiny: 9 974 h, celková výška: 2 700 mm, celková délka: 7 700 mm, celková šířka: 2 420 mm, Vlastní hmotnost: 7 390 kg
CNC obráběcí centrum SCM Morbidelli M-600
5osý stroj
Rok výroby: 2012
Číslo stroje: AA2/002032
Pracovní rozsah X-osy: 5 020 mm
Pracovní rozsah Y-osy: 1 680 mm
Pracovní rozsah Z-osy: 250 mm
Počet pozic pro nástroje: 36
Počet vertikálních vrtacích vřeten: 24
Software SCM XILOG MAESTRO
SCM PRISMA K
SCM TTS systém
Frézovací vřeteno kapalinou chlazené
SCM TecPad
MORBIDELLI TV Matic
SCM PRO-SPACE
SCM RAPID 12
SCM RAPID 24
Včetně vakuové pumpy
Výkon: 250 m³/h
Stroj je demontován pro přepravu
Hmotnost: 7 450 kg
- Zvláštnosti:
- Popis: Stroj hlásí poruchu vřetena
- Rok výroby: 2012
- Dokumentace k dispozici: Ne
- CE označení přítomno: Ano
- CE certifikát přítomen: Ne
- Sériové číslo: AA2/002032
- Počet provozních hodin: 9 974
- Počet frézovacích vřeten: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os: 5
- Typ frézovacího stolu: Nosníkový stůl
- Vrtací nástroj k dispozici: Ano
- Počet horizontálních vrtacích vřeten: 6
- Počet vertikálních vrtacích vřeten: 24
- Pilová jednotka k dispozici: Ano
- Počet pozic pro výměnu nástrojů: 36
- Systém/software: SCM Maestro
- Vakuová pumpa k dispozici: Ano
- Počet: 1
- Značka: Becker
- Kapacita: 250 m³/h
- CNC volby: Odpadní pás
- Pracovní oblast X: 5 020 mm
- Pracovní oblast Y: 1 680 mm
- Pracovní oblast Z: 250 mm
- Transportní rozměry: 7 700 mm x 2 420 mm x 2 700 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost: 7 390 kg
- Transportních balíků: 1
Finanční informace:
Gjdpewnhccjfx Ai Esiu
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/režim rozdílového zdanění: DPH je pro podnikatele odpočitatelná
Doprava a zpětný odkup strojů kdykoli možné pro vše z průmyslové oblasti
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Biesse Skill 18.36 G FT 2014
BiesseSkill 18.36 G FT
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, Barva: šedá
Provozní hmotnost: 4 000 kg
Cena: na vyžádání
- Stroj k dispozici od: 26.01.2026
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace k dispozici: Ne
- CE označení: Ano
- CE certifikát: Ne
- Sériové číslo: 89867
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Typ frézovacího stolu: rovný stůl
- Upínací systém nástrojů: HSK-F63
- Vrtací agregát: Ano
Giodpsxr Evlofx Ai Eju
- Pilová jednotka: Ano
- Počet pozic v zásobníku nástrojů [ks]: 12
- Systém/software: BiesseWorks
- Bezpečnostní prvek: bezpečnostní rohož
- CNC volby: etiketovací stroj, nakládací systém, vykládací systém
- Délka stolu [mm]: 3 600
- Šířka stolu [mm]: 1 800
- Pracovní rozsah X [mm]: 3 765
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 875
- Pracovní rozsah osy Z [mm]: 324
- Přepravní hmotnost [kg]: 4 000 kg
- Přepravní balení [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
Odpočet DPH/diferencovaná daň: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Dodání a zpětný odkup kdykoli možné pro veškerou průmyslovou techniku
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Tech Z1 2013
SCMTech Z1
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2013, celková výška: 2 240 mm, celková délka: 5 240 mm, celková šířka: 2 500 mm, Vlastní hmotnost: 2 700 kg
- Rok výroby: 2013
- Dokumentace k dispozici: Ano
- Označení CE: Ano
- Certifikát CE: Ne
- Sériové číslo: AA1/017355
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- └ Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 3
- Max. otáčky vřetena [ot./min]: 24 000
- Výkon hlavního motoru [kW]: 9,5
- Typ frézovacího stolu: nosníkový stůl
- Vrtací nástroj k dispozici: Ano
- └ Horizontální vrtací vřetena [ks]: 6
- └ Vertikální vrtací vřetena [ks]: 12
- Pilová jednotka k dispozici: Ano
- Systém/software: SCM Maestro
- Pracovní rozsah X [mm]: 3 050
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 250
- Pracovní rozsah osy Z [mm]: 1 810
- Maximální zdvih osy Y [mm]: 1 550
- Napětí [V]: 400
- Proudový odběr [A]: 31
- Transportní rozměry: 5 240 mm x 2 500 mm x 2 244 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 2 700 kg
- Počet transportních balení [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
Giedpfx Aiewnii Rj Eou
DPH/režim rozdílové daně: DPH je odpočitatelná pro plátce DPH
Doprava a výkup kdykoliv možné pro veškeré vybavení v průmyslovém sektoru
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Accord 25 FX 2018
SCMAccord 25 FX
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, Barva: bílá
Cena: na vyžádání
CNC obráběcí centrum SCM ACCORD 25 FX
Výrobce: SCM
Model: ACCORD 25 FX
Rok výroby: 2018
Gsdpfxoycwupo Ai Eoiu
Výrobní číslo: AA10000992
Rozměry pracovního stolu: 5020 x 1380 mm (DxŠ)
Pracovní stůl vybaven 2 vakuovými zónami
Pracovní stůl vybaven 2 referenčními dorazy
Včetně 8 referenčních kolíků a 8 podpěr
Rychlost ve směrech XY, vektor: 35 m/min
Pohyby os:
Max. rychlost osy X: 25 m/min (jednotlivě na prostor)
Max. rychlost osy X: 90 m/min (celkem)
Max. rychlost osy Y: 90 m/min
Max. rychlost osy Z: 30 m/min
Ovládání:
Řídicí systém: KVARA
Operační systém: Windows Embedded Standard 7-64bit
Kapacita pevného disku: 500 GB – 7200 ot./min
Procesor: Intel Pentium 2.9GHz
Paměť RAM: 8GB DDR4
Balík softwaru XILOG-MAESTRO
Včetně vakuové pumpy
Výkon motoru: 5,5 kW
Výkon čerpadla: 250 m³/hod
Maximální vakuum: 0,9 bar
Celkové rozměry: 9000 x 4500 x 3000 mm (DxŠxV)
Celková hmotnost: 7 500 kg
- Rok výroby: 2018
- Dokumentace k dispozici: ne
- Označení CE: ano
- CE certifikát: ne
- Sériové číslo: AA10000992
- Počet frézovacích vřeten: 2
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os: 3
- Min. otáčky vřetena: 6 000 ot./min
- Max. otáčky vřetena: 18 000 ot./min
- Hlavní výkon motoru: 15 kW
- Frézovací vřeteno 2:
- Počet řízených os: 3
- Min. otáčky vřetena: 600 ot./min
- Max. otáčky vřetena: 24 000 ot./min
- Hlavní výkon motoru: 12 kW
- Typ frézovacího stolu: nosníkový stůl
- Upínací systém nástrojů: HSK-F63
- Počet pozic v zásobníku nástrojů: 12
- Systém/software: SCM Maestro
- Bezpečnostní prvky: nárazník
- Vakuová pumpa: ano
- Počet: 1
- Značka: Becker
- Výkon hlavního motoru: 5,5 kW
- Kapacita: 250 m³/h
- CNC volitelné vybavení: dopravník odpadů
- Délka stolu: 5020 mm
- Šířka stolu: 1380 mm
- Pracovní rozsah X: 5020 mm
- Pracovní rozsah Y: 1300 mm
- Pracovní rozsah Z: 250 mm
- Maximální pojezd osy X: 5400 mm
- Maximální pojezd osy Y: 1650 mm
- Maximální pojezd osy Z: 450 mm
Finanční informace:
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/daňový režim: Plně odpočitatelná pro podnikatele
Doprava a výkup možný kdykoli pro veškeré průmyslové zařízení
Glenn Smeets
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra SCM Tech Z5 2014
SCMTech Z5
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2014, - Stroj k dispozici od: 2026-03-30
- Rok výroby: 2014
- Dokumentace dostupná: Ano
- CE-certifikát k dispozici: Ano
Gedpfx Aex Hwhxsi Eeiu
- Sériové číslo: AA1/017825
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- └ Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 5
- Typ frézovacího stolu: Nosníkový stůl
- Systém upínání nástrojů: HSK-F63
- Vrtací nástroj k dispozici: Ano
- Pozice pro výměník nástrojů [ks]: 12
- Systém/software: SCM Maestro
- Bezpečnostní prvky: bezpečnostní světelná závora, bezpečnostní oplocení
- Vakuová pumpa k dispozici: Ano
- └ Počet [ks]: 1
- └ Značka: Becker
- └ Typ: VTLF 2.250/0-791
- └ Rok výroby: 2014
- └ Hlavní výkon motoru [kW]: 5,5
- └ Kapacita [m³/h]: 244
- └ Podtlak [bar]: 200
- CNC volby: ruční ovládání
- CNC dokumentace k dispozici: USB flash disk
- Pracovní pojezd v ose X [mm]: 5200
- Pracovní pojezd v ose Y [mm]: 1550
- Pracovní pojezd v ose Z [mm]: 160
- Instalovaná délka [mm]: 9000
- Instalovaná šířka [mm]: 5000
- Instalovaná výška [mm]: 3100
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/možnost odpočtu: Odpočet DPH možný pro podnikatele
Doprava a výkup kdykoliv možné pro vše z průmyslového sektoru
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Busellato Jet Optima C21 D 2018
BusellatoJet Optima C21 D
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2018, provozní hodiny: 1 850 h, celková výška: 2 200 mm, celková délka: 4 550 mm, celková šířka: 2 200 mm, Barva: bílá
Vlastní hmotnost: 3 000 kg
- Rok výroby: 2018
- Dokumentace k dispozici: ne
Giedpfxey U Hmyj Ai Eeu
- Značka CE: ano
- Certifikát CE: ano
- Sériové číslo: AH00000267
- Provozní hodiny: 1 850
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Typ frézovacího stolu: nosníkový stůl
- Systém upínání nástrojů: HSK-F63
- Vrtací nástroj: ano
- Pilová jednotka: ano
- Bezpečnostní vybavení: bezpečnostní oplocení
- Vakuová pumpa: ano
- └ Počet [ks]: 1
- └ Značka: Becker
- └ Výkon hlavního motoru [kW]: 2,2
- └ Připojovací průměr [mm]: 33
- └ Bezolejové: ano
- Pracovní rozsah X [mm]: 3 050
- Pracovní rozsah Y [mm]: 1 250
- Pracovní rozsah osy Z [mm]: 130
- Instalovaná délka [mm]: 7 000
- Instalovaná šířka [mm]: 4 000
- Instalovaná výška [mm]: 2 400
- Transportní rozměry: 4 550 mm x 2 200 mm x 2 200 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 3 000
- Počet přepravních balíků [ks]: 3
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/režim rozdílového zdanění: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Doprava a protiúčet kdykoli možné u všeho z průmyslového sektoru
Glenn Smeets
Malý inzerát
Wijchen
718 km
CNC horizontální obráběcí centra Essetre Techno Wall 2165A 2017
EssetreTechno Wall 2165A
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2017, provozní hodiny: 1 717 h, celková výška: 2 700 mm, celková délka: 40 000 mm, celková šířka: 2 400 mm, Barva: šedá
Vlastní hmotnost: 20 500 kg
Cena: na vyžádání
Jednotka pilového kotouče je opatřena přírubovým spojením s pevným pilovým kotoučem (max. průměr 1 000 mm) s výkonem 55 kW při 4 000 ot./min.
5osá jednotka (12 kW) je frézovací jednotka s výměníkem nástrojů.
C1: 540°
B1: 250°
C2: 540°
B2: 90°
Rozměry: 19 300 x 7 100 x 4 400 mm (V x Š x H)
- Rok výroby: 2017
- Dokumentace k dispozici: ano
- Označení CE: ano
- CE certifikát: ano
- Sériové číslo: 904B0018
- Provozní hodiny: 1 717
- Počet frézovacích vřeten [ks]: 1
- Frézovací vřeteno 1:
- Počet řízených os [ks]: 5
- Výkon hlavního motoru [kW]: 55
- Typ frézovacího stolu: rovinný stůl
- Upínací systém nástrojů:
- Upínací systém materiálu: pneumatický
- Jednotka pilového kotouče: ano
- Počet pozic ve výměníku nástrojů [ks]: 9
- Bezpečnostní prvek: bezpečnostní světelná clona
- Vakuová pumpa: ano
- Počet [ks]: 2
- Značka: Elmo Rietschle
- Typ: C-VLR 401
- Rok výroby: 2017
- Výkon hlavního motoru [kW]: 9
- Kapacita [m³/h]: 400
- Podtlak [bar]: 200
- Dodávané nástroje: ano
- CNC volby: odpadní pás
- CNC dokumentace: USB klíč, uživatelské klíče/licence
- Délka stolu [mm]: 14 400
- Šířka stolu [mm]: 3 500
- Pracovní oblast X [mm]: 15 000
- Pracovní oblast Y [mm]: 4 500
- Pracovní oblast osy Z [mm]: 480
- Max. posuv osy X [mm]: 5 000
- Max. posuv osy Y [mm]: 15 870
- Max. posuv osy Z [mm]: 1 000
- Napětí [V]: 400
- Odběr proudu [A]: 130
- Jištění [A]: 180
- Výkon [kW]: 65,0
- Instalovaná délka [mm]: 19 300
- Instalovaná šířka [mm]: 7 100
- Instalovaná výška [mm]: 4 400
- Transportní rozměry: 40 000 x 2 400 x 2 700 mm (d x š x v)
- Transportní hmotnost [kg]: 20 500
- Počet přepravních balíků [ks]: 1
Finanční informace
DPH: Uvedená cena je bez DPH
DPH/režim rozdílu: DPH je odpočitatelná pro podnikatele
Doručení a protiúčet kdykoliv možné pro veškeré vybavení z průmyslového sektoru
Giodpfowf Hw Hex Ai Esu
Glenn Smeets
Malý inzerát
Uttendorf
252 km
CNC obráběcí centrum
HaasVM-6
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2007, Osa X 1 600 mm
Osa Y 800 mm
Osa Z 740 mm
Max. rozměr obrobku 1 600 x 700 mm
Gsdpfxjzcpplj Ai Esiu
Max. zatížení stolu 1 200 kg
Otáčky vřetena 12 000 ot/min
Upínání nástrojů SK40
Výměník nástrojů 24 pozic
Řídicí systém HAAS verze M15
Včetně 4. a 5. osy ORIGINÁL HAAS
Včetně třískového dopravníku
Včetně dokumentace
Usnadňujeme vám hledání: "cnc frézky a obráběcí centra"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.
Použitý Cnc Frézky A Obráběcí Centra (91 689)
Nyní prohledávejte celý Machineseeker s více než 200 000 použitými stroji.Procházejte nejpopulárnější názvy strojů:
- Bar Obráběcí Centrum
- Cnc Frézka S Měničem
- Cnc Ohraňovací Lis
- Cnc Soustruh S Čítač Vřeteno
- Ex Tiskové Centrum
- Fréza Na Dřevo
- Frézka Cnc Typ Postele
- Frézka Na Dřevo
- Frézy Pro Frézování Hranol
































































































































































































































































































































