Toyota Traigo 48-8FBM20T Elektro 2,00 t
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2019
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Weißenfels Německo
Vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 48-8FBM20T Elektro 2,00 t
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vysokozdvižný vozík
Výrobce:
Toyota
Model:
Traigo 48-8FBM20T Elektro 2,00 t
Výrobní číslo:
Rok výroby:
2019
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Tagewerbener Straße 108, 06667 Weißenfels, Deutschland Německo
Zavolat
Technické údaje
Nosnost:
2 000 kg
Zdvihová výška:
5 000 mm
Volný zdvih:
115 mm
Těžiště nákladu:
500 mm
Typ paliva:
elektrický
Stavební výška:
3 870 mm
Výkon:
6 kW (8,16 k)
Výrobce motorů:
Toyota
Kapacita baterie:
660 Ach
Napětí baterie:
48 V
Hmotnost baterie:
1 013 kg
Šířka nosiče vidlic:
920 mm
Délka vidlic:
1 000 mm
Šířka vidlic:
120 mm
Tloušťka vidlic:
35 mm
Světlá výška:
90 mm
Poloměr otáčení (vnější):
1 811 mm
Typ přední pneumatiky:
superelastické pneumatiky (nešpinící)
Velikost přední pneumatiky:
Typ zadní pneumatiky:
Velikost zadní pneumatiky:
16x6-8
Celková hmotnost:
Celková výška:
2 120 mm
Celková délka:
3 122 mm
Celková šířka:
1 152 mm
Barva:
červený
Vybavení:
Bezpečnostní kontrola UVV, paletové vidle
Popis
Technická data
Rok výroby: 2019
Pohon: elektro
Gjdpsyqzn Nofx Amcebl
Motor: 6x2 kW
Nosnost: 2,00 t
Těžiště nákladu: 500 mm
Celkové rozměry (D x Š x V): 3,12 m x 1,15 m x 2,12 m
Rozměry vidlic (D x Š x V): 1,00 m x 0,120 m x 0,035 m
Poloměr otáčení: 1,81 m
Hmotnost: 3261 kg
Velikost pneu vpředu: 200/50-10
Velikost pneu vzadu: 16x6-8
Výška zdvihu: 5,00 m
Volný zdvih: 115 mm
Rychlost pojezdu: 20 km/h
Max. stoupavost s / bez nákladu: 13,4 % / 24,6 %