Toyota Traigo 80-8FBMT50 Elektro 4,99 t
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2019
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Weißenfels Německo
Vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 80-8FBMT50 Elektro 4,99 t
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vysokozdvižný vozík
Výrobce:
Toyota
Model:
Traigo 80-8FBMT50 Elektro 4,99 t
Výrobní číslo:
Rok výroby:
2019
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Tagewerbener Straße 108, 06667 Weißenfels, Deutschland Německo
Zavolat
Technické údaje
Nosnost:
4 990 kg
Zdvihová výška:
5 000 mm
Volný zdvih:
140 mm
Těžiště nákladu:
600 mm
Typ paliva:
elektrický
Stavební výška:
4 156 mm
Výkon:
25,2 kW (34,26 k)
Výrobce motorů:
Toyota
Kapacita baterie:
840 Ach
Napětí baterie:
80 V
Hmotnost baterie:
2 178 kg
Šířka nosiče vidlic:
1 170 mm
Délka vidlic:
1 200 mm
Šířka vidlic:
150 mm
Tloušťka vidlic:
60 mm
Světlá výška:
150 mm
Poloměr otáčení (vnější):
2 686 mm
Typ přední pneumatiky:
plnopryžové pneumatiky (černé)
Velikost přední pneumatiky:
28x12,5-15
Typ zadní pneumatiky:
plnopryžové pneumatiky (černé)
Velikost zadní pneumatiky:
23x9-10
Celková hmotnost:
Celková výška:
2 500 mm
Celková délka:
4 272 mm
Celková šířka:
1 440 mm
Barva:
červený
Vybavení:
Bezpečnostní kontrola UVV, paletové vidle
Popis
Technické údaje
Rok výroby: 2019
Pohon: elektrický
Motor: 25,2 kW
Godpfx Aeyqzn Ajmcsbl
Nosnost: 4,99 t
Těžiště nákladu: 600 mm
Celkové rozměry (D x Š x V): 4,27 m x 1,44 m x 2,50 m
Rozměry vidlic (D x Š x V): 1,20 m x 0,150 m x 0,060 m
Poloměr otáčení: 2,68 m
Hmotnost: 7721 kg
Velikost předních pneumatik: 28x12,5-15
Velikost zadních pneumatik: 23x9-10
Výška zdvihu: 5,00 m
Volný zdvih: 140 mm
Rychlost jízdy: 18 km/h
max. stoupavost s/nákladem/bez nákladu: 13 %/23 %